Skocz do zawartości
hernio

"Ukraińcy traktują zwierzęta jak śmieci!"

Rekomendowane odpowiedzi

Obóz zagłady ?


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile osób w polsce tak robi ? ,że znaleźli takie coś na ukrainie to nie znaczy ,że w polsce też nie ma .


12litrów- było,28 grudzień 2011- ‎9 ‎lipca ‎2012 216+36sump- było, ‎9 ‎lipca ‎2012 160litrów- było, ‎22 ‎lipca ‎2013-wiosna 2014 23litry- 05.01.2015-01.08.2015 60litrów 01.08.2015-15.06.2016

240litrów + 112sump- 15.06.2016-01.04.2018

360+240 sump- 01.04.2018

98+64  sump-13.12.2018

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie wasze zdziwienie... skoro tamtejszy reżim nie przestrzega praw człowieka to oczekujecie humanitarnego traktowania zwierząt?


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to samo w Azji. mnie jednak szlak trafia jak na FB wciska mi sie łańcuszki typu dorzuć sie na operacje serca psa Kajtka czy poparzonego burka. Jest tylu ludzi głodujących... no sorry, jestem nieczuły na głupotę ludzką, bo to przez nas cierpią zwierzaki - przez okrucienstwo jak i nadopiekuńczość... ten świat trzeba edukować, a nie wydawać miliardy na zamiatanie jego wad.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Zastanawia mnie wasze zdziwienie... skoro tamtejszy reżim nie przestrzega praw człowieka to oczekujecie humanitarnego traktowania zwierząt?

Weź sobie doczytaj co ich rodzice i dziadkowie robili z Polakami, jak dzieci do płotów przybijali, albo wyprowadzali całe polskie rodziny przed dom, wiązali drutem kolczastym, lali benzyną i podpalali. Albo wycinali pępek i przybijali do drzewa a potem kazali Ci chodzić wokół niego i jelita się wyciągały i wiązały wokół pnia.

Miałem szansę poznać ludzi którzy to widzieli i zapytam tak - kogo mogli wychować ludzie dokonujący takich czynów? Na Ukrainie nic mnie nie zdziwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hardcore :C


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Pekinie zjedli juz wszystkie psy koty szczury teraz wyszla tam nowa ksiazka kucharska 100 potraw z piasku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też słyszałem opowieści mojego dziadka gdy się modlił aby niemcy przyszli po nich a nie ukraińcy - o czymś to świadczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wertując karty historii od najdawniejszej do współczesnej - szeroko pojęta kultura promieniowała z zachodu a barbarzyństwo nadciągało ze wschodu.


Akwarium - aktualnie brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wertując karty historii od najdawniejszej do współczesnej - szeroko pojęta kultura promieniowała z zachodu a barbarzyństwo nadciągało ze wschodu.

amen, im bliżej rosji tym większe bagno


Tisze jediesz dalsze budiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie, że wracając z Wietmanu Amerykanie, w ramach likwidacji sprzętu, uśpili wszystkie psy, które tam służyły (m.in. wynosząc i wyszukując rannych)? Ludzie to bydlęta i nie ma znaczenia, Ukraińcy, Niemcy, Polacy czy inna swołocz.


miękkie i kilka rybek 240 l; oświetlenie HQI+T5; odpieniacz Turbo 1000 Multi SL; curkulacja Tunze 2x6045 i AB 3500 UP; październik 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.