Skocz do zawartości
inmar

Przesyłka Jastrzębie-Bydgoszcz

Rekomendowane odpowiedzi

Między świętami a nowym rokiem wysyłam 45kg skały z Jastrzębia Zdroju do Bydgoszczy.Przesyłka ma iść kurierem,ale trochę mi szkoda życia na tej skale,sporo koralowców na niej pojedzie a na dworze zimno i czas co najmniej 24 godziny bez wody.

Macie jakiś inny pomysł na przesyłkę,może ktoś w te okolice jedzie ? U mnie nie ma PKP więc odpada.Wszelkie uwagi mile widziane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakieś prywatne linie przewozowe, busy, szwagropol? Ewentualnie jak się sprzedający szarpnie to kurier z dostawą tego samego dnia.


Cube 35x35x35,6,6kg LR, 4,5kg Ls, Koralia nano, Resun Sk-300, 2x Ikola 18W na PC-aktynika+10 000K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego to Ci nie powiem, kwestia dogadania z kurierem, ja nigdy z tego nie korzystałem co ceny są dosyć wysokie,a co do usług kurierskich polecam Kurier Broker- duża firma zlecająca przesyłki, wychodzi nawet do 30-40% taniej, ja korzystałem z ich usług kilka razy i zawsze byłem bardzo zadowolony.


Cube 35x35x35,6,6kg LR, 4,5kg Ls, Koralia nano, Resun Sk-300, 2x Ikola 18W na PC-aktynika+10 000K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inmar, kiepska opcja. Po świętach firmy kurierskie odrabiają jeszcze to czego nie zdążyły dostarczyć przed świętami, także możesz liczyć na dzień lub dwa opóźnienia. Pozostaje podjechać inadać konduktorowi. Jeszcze lepszym rozwiązaniem jest kierowca PKS.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek,wiem,że to kiepska opcja.Kolega z forum kupił a mi zależy by był zadowolony więc założyłem temat nawet nie uzgadniając z Nim a teraz się zastanawiam jak to dobrze zrobić.Jeśli jest jakieś połączenie Katowice - Bydgoszcz to musiałbym podjechać do Katowic a mam tam 60km.Hmm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesyłka konduktorska to koszt 26 zł do 10 kg za paczkę a przy wadze do 20 kg opłata jest podwojona, tak więc trudno określić jak będzie wyglądać sytuacja przy wadze 45 kg, na pewno nie wyjdzie tanio o ile w ogóle ją przyjmą. Gdyby jednak, to jest bezpośrednie połączenie TLK z Katowic do Bydgoszczy odj 05:27-przyj 13:08, odj 14:57-przyj 23:08, odj 18:26-przyj 02:14.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 21.00 odjeżdża PKS z Katowic do Bydgoszczy.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wysyłałem paczkę z Pszczyny do Bydgoszczy. - Masz chyba bliżej :p Tylko problem, bo przyjazd do Bydgoszczy około 2 w nocy.


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idziesz do kierownika pociągu,dajesz mu paczkę, płacisz 26 zł a gośc musi sobie w Bydgoszczy od tego kierownika odebrać. Musi być dokładnie na tą godzinę na peronie, bo pociąg pojedzie dalej. Poszukaj na internecie jakie są obwarowania co do wagi i wymiarów takiej przesyłki.


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.