Skocz do zawartości
jaczal

Co o tym mysleć.

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni przy każdej próbie otwarcia strony z forum Googl wyświetla mi taki komunikat

post-10464-0-34693700-1324371556_thumb.png

Co o tym sądzić?

Czy jeszcze ktoś ma takie komunikaty?

Dlaczego nie ma informacji od administratora?



140l + 42l + 12l podmiana; obiegowa NJ4500; cyrkulacja JVP-101;

DSR

UAPS

Zalane 18-11-2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

To google sobie coś ubzdurały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrożenie jak zagrożenie ale komunikat ten praktycznie uniemożliwia czytanie forum :( Co kliknięcie to wywala tę stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

A może jakiś spec forumowy wie jak wyłączyć to ostrzeżenie, albo dodać stronkę do "wyjątków" da się tak?

/edit

Na Internet Explorer 9 nic nie wywala i można nawet wejść na reefshop :)

Google mają minusa za filtrowanie za mnie zawartości którą chcę oglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Google jest niereformowalne - był włam przez robota na stronę RS - i z racji tego że RS jest podlinkowany do NR - serwis został dopisany do bazy google również.

Poinormowaliśmy już o usunięciu problemu Google w niedzielę(od niedzieli kilka razy) - i czekamy...

To samo może być na FF - używa tej samej bazy danych.

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Wyłączcie w ustawieniach przeglądarki ostrzeganie i po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Google ma sporego "laga". Okres oczekiwania na weryfikację to od kilku dni do nawet miesiąca. Musicie "cisnąć".

Przemku to chodzi o ten stary włam jeszcze, czy coś nowego było?


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poinormowaliśmy już o usunięciu problemu Google w niedzielę(od niedzieli kilka razy) - i czekamy...

To samo może być na FF - używa tej samej bazy danych.

pozdrawiam

Przemek

Zwróć uwagę Przemku, że według informacji z Google ich robot stwierdził w poniedziałek, że dalej jest zagrożenie. Może jeszcze coś macie na serwerze nie wyczyszczone po ataku?

Cytat z Google: "Witryna ta po raz ostatni była odwiedzana przez Google 2011-12-19, a po raz ostatni znaleziono w niej podejrzane treści 2011-12-19."

Pozdrawiam i trzymam kciuki

Maciek


240L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie wywala strony, nie pokazuje komunikatu, lecz od jakiegoś czasu (3-4 dni) po włączeniu strony zostaje ona zawieszona. :crybaby: Trwa to do chwili wyłączenia Mozilli !! W tym czasie procesor pracuje na pełną moc ( 100% ), proces FIREFOX.EXE - użycie pamięci w przedziale do 300 000K (bez braku wyłączenia) Nie ma możliwości włączenia Mozilli :wallbash: gdyż pokazuje się komunikat, że strona jest włączona

Po zeskanowaniu "Kacprem" ustawień przeglądarki nic nie wskazuje na zainfekowanie Co jest ???


AKWARIUM - ok.650litrów w obiegu !!!

ZBIORNIK ZALANY !!!

START 07.11.2012r.

Akwarium 150x65x60+sump 80x40x45, LR 60kg., odpieniacz mBK200, obieg NJ6000, lampa LED PS Phobos, i takie tam ....

6018_6107.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie same objawy jak rafi...po prostu mi zwiesza FF i procek chodzi na 100%...jeśli możecie - zróbcie coś z tym :)


www.podforak.rzeszow.pl --->PODkarpackie FORum AKwarystyczne

Parametry mojej solniczki

4626_4632.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni przy każdej próbie otwarcia strony z forum Googl wyświetla mi taki komunikat

post-10464-0-34693700-1324371556_thumb.png

Co o tym sądzić?

Czy jeszcze ktoś ma takie komunikaty?

Dlaczego nie ma informacji od administratora?

Ja miałem coś takiego dziś rano próbując wejść na reefshop.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś albo włamał Wam się na stronę, albo ktoś z firmy logował się na komputerze zarażonym trojanem lub innym dziadostwem do serwisu. Do strony został dopisany złośliwy kod. Robot google powinien codziennie skanować strone w poszukiwaniu zmian, jeżeli znajdzie dopisany złośliwy kod, automatycznie ostrzega użytkownika, który ma przejść na tą stronę przez wyszukiwarkę.

W praktyce po usunięciu kodu strona powinna w przeciągu 24 godzin działać normalnie. Jeżeli nie działa,

warto dokładnie sprawdzić czy złośliwy kod nadal gdzieś nie wisi...

Radziłbym :

- zmienić wszystkie hasła dostępu (BARDZO WAŻNE!)

- nie trzymać zapamiętanych haseł dostępu w IE,Mozilli i klientach FTP.

Przerabiałem to ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem u Inmara i Firefox miał objawy jakie przytaczacie, zmiana przeglądarki na Operę zniwelowała problem.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Ja mam Firefoxa i wszystko działa bardzo dobrze. Żadnych komunikatów, spowolnień>> NIC Więc to nie o przeglądarkę chodzi.

Oczywiście mam wyłączone ciasteczka i zapamiętywanie historii ale ostrzeżenia przed "niebezpiecznymi stronami" są odpalone. Warto też wspomnieć, że nie używam windy 95, 98, 2000, xp, vista i 7... Wszystkie z nich miałem [najlepiej wspominam 98 i xp]. Nawet winda 7 się cięła [mimo ze miała być super szybka] i wyleciała z dysku po miesiącu. Potem tylko żałowałem że wydałem kasę na to G. Warto wspomnieć o tym że winda 7 daje mi prawie maksymalną ocenę wydajności wszystkiego po kolei...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo, akurat też zauważyłem, że przeglądanie NanoReef na FF wykłada przeglądarkę. I też mam ten objaw od wczoraj. A co do systemu - tak, jasne.... Wywalę W7 i zainstaluję Szajsuxa tylko do przeglądania NR, a jak będę musiał popracować na programach nie istniejących poza środowiskiem Win, to będę szukał w 100% sprawnych emulatorów Win pod Linuxa jak popier... A jak już znajdę, to i tak okaże się, że coś mi nie chodzi. Sorry - Linux jest dla osób, które lubią sobie "pogrzebać", a nie dla kogoś, kto traktuje komputer jak kucharz piekarnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmień wersję FF na najnowszą, Windows 7 trzeba przystosować do pracy, dbaj o system jak o akwarium ..... niektórym trzeba jak dzieciom tłumaczyć?


c4ca4238a0b923820dcc509a6f75849b.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

nie na firefoxie tylko na firefoxie pod windą...

Dbaj o system windows= rób format C co miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam XP, przeglądarka Chrome, wyrzuca te okno przy otwarciu nowej karty z nano-reef. Skoro nic nie ma, to dlaczego jest ostrzeżenie? Coś musi być nie teges...

EDIT: ALLLELLUJAAAAA!!!!! CHYBA JUŻ DZIAŁA :clap:


Obecnie suchy dok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaczor nie strasz chłopaków ;)) FF pod Windows działa tak samo stabilnie jak i w innych systemach (czytaj Linux), format C .... ciekaw jestem czy ktoś z młodszych userów potrafi poprawnie wpisać to polecenie :) poza tym teraz robi to instalator :) A co miesiąc warto przelecieć system Spybot'em ... Dla bardziej wyrafinowanych jest Opera, dla mniej wymagających Chrome ... :) Alleluja .......


c4ca4238a0b923820dcc509a6f75849b.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Problem został usunięty - na FF również powinno działać bez problemu.

pozdrawiam i przepraszam za kłopoty

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmień wersję FF na najnowszą, Windows 7 trzeba przystosować do pracy, dbaj o system jak o akwarium ..... niektórym trzeba jak dzieciom tłumaczyć?

Wybacz, nie wyzywam nikogo od "dzieci" - najnowszy FF pojawił się wczoraj i od wczoraj ją mam, więc uwaga Twoja jest niegrzeczna i nie na miejscu... Spybota używam co tydzień, ComodoSystem Cleaner też... jak się coś sypie, to z reguły wiem, że nie u mnie - na tyle świadomości mam. Od czasu Windowsa 2.0 (niektórych z Was na świecie wtedy nie było), nie miałem okazji zobaczyć BlueScreena... więc coś z tą Windą zrobić umiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.