Skocz do zawartości
kolgrimpl

kupię zasilacze od lampy led 120w chinskiej

Rekomendowane odpowiedzi

kupię dwa zasilacze (są cztery takie czarne pudełeczka jak się otworzy lampę) + zasilanie od wentylatorów (to jest piąte czarne pudełeczko), jeżeli ktoś ma taką lampę na części i będą sprawne w/w części chętnie odkupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwiej by było gdybyś dowiedział się jakie to są zasilacze 12V czy 24V i poszukał w sklepach elektrycznych, bo na części kupic tą lampe bedzie CI raczej ciężko.


175L w obiegu, odpieniacz TUNZE DOC Skimmer 9410, NJ2300, Pacific Sun 90W + 2x24W ATI, VorTech10, Biopellets, małe refugium + 8W LED, pełny Balling, miękkie, LPS i łatwe SPSy

4117_4119.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwiej by było gdybyś dowiedział się jakie to są zasilacze 12V czy 24V i poszukał w sklepach elektrycznych, bo na części kupic tą lampe bedzie CI raczej ciężko.

Mam dobrego elektronika, który się podjął naprawy, padło więcej, powymieniał elementy które się dało, postawił na nogi jeden zasilacz, lecz w dwóch pozostałych są układy scalone, niestety "producent" lampy usunął oznaczenia na nich, a co za tym idzie nie da się w ciemno dopasować scalaków. Mówią, że głupi ma szczęście, może ktoś będzie jednak miał coś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zasilacze 120V - w zasadzie układ nie do znalezienia - my po walkach z producentem lamp 120W i 90W - całkowicie wycofaliśmy się z tych lamp.

Zgłoś się do sprzedawcy - jeśli były kupowane w erybce - to powinny mieć 2 lata gwarancji.

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zasilacze 120V - w zasadzie układ nie do znalezienia - my po walkach z producentem lamp 120W i 90W - całkowicie wycofaliśmy się z tych lamp.

Zgłoś się do sprzedawcy - jeśli były kupowane w erybce - to powinny mieć 2 lata gwarancji.

pozdrawiam

Przemek

tak, w erybce, jednak były rozkręcone aby je umocować śrubami do stelaża. Nie ja to robilem, takie zakupiłem, no cóż, i tak będę się rozglądał za nową lampą na cree, trzeba będzie to przyspieszyć, dziękuje za zainteresowanie tematem, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupisz w erybce.

Ja kupowałem

Pozdrawiam


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupisz w erybce.

Ja kupowałem

Pozdrawiam

dzwoniłem tam, w chwili obecnej nie posiadają. czekam na info na kiedy mogłyby być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.