Skocz do zawartości
-seba-

[s]Clavularia , Sinularia Green fluo

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedane całe życie. Można zamknąć.

Sprzęt będę wysprzedawał w osobnych postach.

Generalnie sprzedam już wszystko. Aktualizacja poniżej:

Witam

Clavularia - już się skończyła .

Wysłać mogę pociągiem z Wawa Wschodnia 30 zł.

Do wyboru też kurier 30 zł wg cennika ( wysyłka od ręki )

FOTKI w poście niżej.

AKTUALIZACJA:

- Caulastrea ( podzieliłem tą co jest na foto w prawym rogu. ) po 10-14 polipów zależy jak kto liczy) 50 zł

- Zebrasoma flavescens ( żółtek ) - 150zl ( dorodny okaz , pierwsza rybka mojego akwa. Przypływa jak piesek, żeby go pogłaskać ;) )

- seriatopora histrix 30 zl ( tam jest jeszcze trzecia na podstawce za 20zl )

- motipora zielona z fioletowymi polipami ( za pompą po lewej stronie ) 40 zł - rezerwacja kolgrimpl

- akropora z niebieskimi końcówkami, krab na niej siedzi, nigdy nie schodzi i ja czyści. komplet za 50 zł - rezerwacja kolgrimpl

Żywa skała z dużą ilością żyjątek. Kupiłem jej kiedyś 36kg. Powiedzmy, że robaki ja wydrążyły więc jest jej mniej ;)

32 kg skały sprzedam za 28 zł za kilo. Wszystko co do niej przyrośnięte gratis:

- 2 duże poletka zoa, dwa mniejsze poletka zoa ( 3 różne gatunki ) akropora zielona fluo ( nie specjalnie trudna, swiatło jej wystarczało ), duże pole clavulari, protopalythoa. Jak będzie trzeba to coś jeszcze się przyrośnie ;)

Logistycznie nie myślałem jak to przewieźć. Pomyślimy jak będzie chętny.

W ramach Warszawy i okolic ( 30 km )mogę pobawić się w kuriera i przewieźć to w ramach opłaty dla DHL ;)

cale1.JPG

Seba


OptiWhite 250l 100x50x50 +sump,T5 6x39W, 2xKoralia3 + JVP101, New Jet 3200, IT 110, Biopaletki, 18 LS, 36 LR moczy i obrasta ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wziąłbym większy kawałek z wysyłka do GDA.


600 litrów , w obiegu 750 l, , LR 70 kg, PS Hyperion , Franek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wziolbym wysylka do grudziadza moze byc kurier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Z powodu dużego zainteresowania na priva ( ku mojemu zdziwieniu ) ustawiam wszystkich w kolejce :) zgodnie z data otrzymania wiadomości.

Ponieważ chciałbym, aby wszyscy, którzy zakupią szczepki, byli zadowoleni to nie będę dzielił na malutkie kawałki tylko takie , z jakich byłbym zadowolony sam.

Zobaczę ile sensownych okazów powstanie i będę informował.

Pozdro.

Seba


OptiWhite 250l 100x50x50 +sump,T5 6x39W, 2xKoralia3 + JVP101, New Jet 3200, IT 110, Biopaletki, 18 LS, 36 LR moczy i obrasta ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to trochę wbrew regulaminowi ale tak jak już pisałem, małe dzieciaki ograniczają możliwości dlatego cieżko mi powystawiać wszystko z cenami. Dodatkowo odezwała sie stara pooperacyjna sprawa kręgosłupa i nie mam jak dbać o moje akwa. Troszkę ono podupada tak więc jak ktoś znajdzie coś dla siebie na tym foto to zapraszam na priva, będę pomału sprzedawał wszystko :( :( :(

W pierwszej kolejności, jeśli ktoś może podjechać Wawa - Wawer to zapraszam osobiście. Ponieważ dla swojego ogródka chcę znaleźć nowy dom to rozsądnie będę przyjmował propozycję ceny. Gratisy przewidziane.

cale.JPG

cale1.JPG

Seba


OptiWhite 250l 100x50x50 +sump,T5 6x39W, 2xKoralia3 + JVP101, New Jet 3200, IT 110, Biopaletki, 18 LS, 36 LR moczy i obrasta ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę wziąć quadricolor.

Co prawda to trochę wbrew regulaminowi ale tak jak już pisałem, małe dzieciaki ograniczają możliwości dlatego cieżko mi powystawiać wszystko z cenami. Dodatkowo odezwała sie stara pooperacyjna sprawa kręgosłupa i nie mam jak dbać o moje akwa. Troszkę ono podupada tak więc jak ktoś znajdzie coś dla siebie na tym foto to zapraszam na priva, będę pomału sprzedawał wszystko :( :( :(

W pierwszej kolejności, jeśli ktoś może podjechać Wawa - Wawer to zapraszam osobiście. Ponieważ dla swojego ogródka chcę znaleźć nowy dom to rozsądnie będę przyjmował propozycję ceny. Gratisy przewidziane.

cale.JPG

Seba


600 litrów , w obiegu 750 l, , LR 70 kg, PS Hyperion , Franek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złapałem się sam we własne sidła... Nie da się wystawić bez cen. Na chwilę obecną zatrzymuję przyjmowanie zamówień. Muszę ogąrnać to co do tej pory obiecałem.

W kolejnych postach będę wystawiał to co zostanie.

Jeśli ktoś będzie chciał podjechać do Wawy to przyjazd cały czas aktualny.

Seba


OptiWhite 250l 100x50x50 +sump,T5 6x39W, 2xKoralia3 + JVP101, New Jet 3200, IT 110, Biopaletki, 18 LS, 36 LR moczy i obrasta ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przesyłka doszła :thumbsup: znaczy konduktorska :thumbsup: kontakt super z Sebastaniem :thumbup: zwierzaki już w swoim nowym domku i z godziny na godzinę coraz ładniej uśmiechają się do mnie :thumbsup: już po paru minutach od włożenia zaczęły się ładnie pompować :thumbsup: bardzo dziękuję i pozdrawiam :thumbup: zdjęcia wrzucę w osobnym wątku za parę dni :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej , wszystkim, na tyle na ile miałem chwilę to zrobiłem update tego co jeszcze do sprzedania w pierwszym poście.


OptiWhite 250l 100x50x50 +sump,T5 6x39W, 2xKoralia3 + JVP101, New Jet 3200, IT 110, Biopaletki, 18 LS, 36 LR moczy i obrasta ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesyłka doszła, w gratisie dostalem słoiki na grzybki:). Słowem udana transakcja.

pozdr

Hej , wszystkim, na tyle na ile miałem chwilę to zrobiłem update tego co jeszcze do sprzedania w pierwszym poście.


600 litrów , w obiegu 750 l, , LR 70 kg, PS Hyperion , Franek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za fajne korale wszystko żyje i już rośnie he he

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję za korale ;) Wszystko ok i ładne gratisy! :) Pozdrawiam


Akwarium 126l 2 x optiwhite, 4x24W T5, Deltec MCE600, 15kg LR, 9kg LS, euphyllia paraancora, zoanthusy, discosomy, rhodoactisy, xenia, sinularie, caulastrea, quadricolor, cribrinopsis crassa, brzydal, błazny, kraby, ślimaki,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuję za przesyłkę i gratisy.Rybki przepiękne,dzieci nie mogę odlepić od akwarium

:unworthy: Zresztą były to moje pierwsze zakupy nie licząc ekipy sprzątającej.

pozdrawiam

Marcin


Kupię: Ricordea - kolor pomarańczowy,różowy,czerwony,niebieski , Favia-Favites

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy zezerwacja na 15 lutego na acanthastrea lordhowensis jest mozliwa jak tak to bardzo prosze


<a  href=6156_6259.png' alt='6156_6259.png'>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy zezerwacja na 15 lutego na acanthastrea lordhowensis jest mozliwa jak tak to bardzo prosze

Pewnie byłaby możliwa ale dzisiaj dostałem już za nią przelew i się sprzedała :/ . Mało tego , też do Lublina.

Wykreśliłem to co już poszło.

Pozdr.

Seba


OptiWhite 250l 100x50x50 +sump,T5 6x39W, 2xKoralia3 + JVP101, New Jet 3200, IT 110, Biopaletki, 18 LS, 36 LR moczy i obrasta ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zarezerwuj mi dispary - jak mozesz - w niedziele moglbym wpasc je obejrzec i odebrac :)

Szkoda ze przegapilem te acany :/ :/ :/ Ta zielono-czerwona mnie interesuje - przyznac sie - kto z Lublina przygarnal ? Moze odetnie ze 2 polipki ? :)


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dispary juz u mnie w baniaku :) :) Dzieki Sebastian. Rybcie zdrowe, ladne, zywiolowe i z chromisami od rana buszuja po akwarium jakby tu mieszkały od dawna, w przeciwienstwie do mnie ktory po nocnej aklimatyzacji dzis na rzesach chodzi :) Polecam - z tego co widzialem w baniaku zostal piękny żółtek, grubaśny mandaryn wspaniały - wziąłbym go bez wahania gdyby nie to ze mam Hexataenie w zbiorniku oraz śliczny bicolorek :)

Jeszcze raz dzięki za dispary - wprowadziły troche życia i barwy do zbiornika :)


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej polecam, dobry kontakt, zwierzęta zapakowane porządnie, wszystko dojechało żywe. Dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupiłem od Sebastiana korale i rybkę. Piękne zwierzaki, no i oczywiście dostałem też gratisy. Dzięki Seba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.