Skocz do zawartości
Marius

Ban dla Adrian Piwnicki

Rekomendowane odpowiedzi

A jedno co madrego z tej dyskusji wynika to to, ze FAQ bardzo by sie przydalo. Sam zaczalem nawet pisac, dwa tematy napisalem kiedys ale nikt sie jakos nie przylaczyl. Zachecam zatem i zapraszam do pisania, piszcie co wiecie i co wam do glowy przychodzi, pozniej sie to ladnie zredaguje.

Jakby kazdy napisal dwa temty do FAQ to bylby on calkiem niezly :(

90% pytan na forum sie powtarza, FAQ jest juz od dawna niezbedny!!!


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem za wywaleniem licznika, poza tym można dużo pisać postów tylko muszą być mądre, poza tym ja jestem na reefcentral i bym se popisał jak marous tam wejdzie :(:D:D, poza tym nie mam, i nie będę miał ńańki, szczególnie wirtualnej bo i po co, można po prostu wywalać głupie posty, poza tym bez komentarza, poza tym po co się kłocic? każdy może pisać gdzie chce a z marousem chętnie się pogodze bo to będzie leipej dla mnie i dla niego i dla w szytskich poza tym bez komentarza :)

PS: chyba zmienię nicka na Adi Zet bo taki ejst fajny


Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adrian Piwnicki wystarczy tylko ze nie bedziesz sie wypowiadal w moich tematach bo jak dla mnie to nic tam nie wnosisz wrecz przeciwnie robisz zamieszanie. Uszanuj to co mam u siebie w podpisie i nie bede sie Ciebie czepial.


-------------------------------------------------------

160 x 70 x 70 (800l)optiwhite, sump 200l, BK 250 intern, ATON 2x250 Watt (E40) + 4x54 W T5, pompa zwrotna red dragon 6500, cyrkulacja 2 x 6100 tunze + multikontroler, FR509, Profilux, pompki grotecha - balling i ZEOvit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wiele z osób wypowiadajacyhc się tu na forum ma racje - wiele także moim zdaniem ma nieśuszne pretensje. Pamiętajcie, że my wszyscy mamy wpływ na to forum - jego kształt, zawartość jak i poziom kultury. Uważam że pomysł z działem dla nowicjuszy jest jak nabardziej słuszny - zaraz taki dział założe, ze swojej strony daję uprawnienia SMK do edycji i przenoszenia wątków z obecnych działów to tego właśnie - pozwoli to nie "startować" od zera, ale będzie tam już pokaźna ilość wątków które mogą być przydatne dla początkujących. Także, SMK, bierz się do roboty, ewentualnie prosże o zgłoszenie się jeszcze jednej osoby - najlepiej z doświadczeniem aby móc odfiltrować wątki o odpowiedniej treści( i jakości)

BTW> Nie rozumiem troche wypowiedzi z narzekaniem na jakość tego forum - nie chciałbym już pisac, że wielokrotnie proponowałem współprace i prosiłem o pomoc przy współtworzeniu. Sam nie dysponuje taką ilościa czasu, aby móc to wszytsko ogarnąć - a naprawdę sa szanse stworzyc jeden z najlepszych serwisów i forum w Polsce( i nie tylko u nas - mamy wiele osob czytających regularnie z Niemiec, Francji, Włoch) - dziennie ponad 1000 unikalnych odwiedzin(czyli tyle osób - tzn. kowalskich :( )

Więc warto - tak sądze.

Pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie - co prawda też nie dysponuje zbyt duża ilością czasu, ale postaram się stanąć na wysokości zadania.

Nadchodzi zima (jałowy okres w biurach podróży) więc będzie więcej czasu na inne zajęcia.

Przemek a czy jest możliwość przyklejenie jakiegoś posta i zablokowania możliwości pisania w nim przez zwykłych userów - jeśli tak to jakbyć mógł wrzucić temat: "FAQ - czyli co powinienneś wiedzieć na pocztątku" to bym już coś tam dał.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to fajnie,

Dodałem post i zablokowałem - zobacz czy możesz go edytować. Jets także przyklejony, więc będzie zawsze na wierzchu.

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Przemek to może jeszcze skoro reorganizujesz forum, połączysz Technikę i Sprzęt tak jak to było tak ze w tym wątku sugerowane?

pozdrawiam


Pozdrawiam Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@smk - w menu po prawej też jest jużFAQ podpięte - trzeba tylko wypełnić treścią....


Pozdrawiam Jacek 3_2.gif 370l, sump 100l, 40kg LR, 4*T5 54W DSCF2002.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hara - nowy tam w życiu nie zaglądnie.

Przemek już dodał FAQ do działu dla nowicjuszy - wymaga jeszcze przyklejenia na górze i mozliwości edycji dla mnie (pisać mogę a edytować już nie) ale na początek nie jest źle - prawda? :(

Propozycje pytań/teksty do FAQ podsyłajcie na priva to dodam.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smk - a teraz?

pozdr

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz wszystko gra :( - dzięki


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś jednak nie do konca gra - tak ja jak i aquamaniac mozemy przesowac tematy tylko Z nowicjuszy zamiast DO tego tematu


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idac za ciosem proponuje zrobic licznik ile osob jest na chacie przy linku do chata. I moze niech ktos zobaczy jak wyglada to forum w np firefox..


-------------------------------------------------------

160 x 70 x 70 (800l)optiwhite, sump 200l, BK 250 intern, ATON 2x250 Watt (E40) + 4x54 W T5, pompa zwrotna red dragon 6500, cyrkulacja 2 x 6100 tunze + multikontroler, FR509, Profilux, pompki grotecha - balling i ZEOvit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z licznikiem to świetny pomysł napewno jak zobacze kogoś online na chacie to tam wejde :)


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysl! Pawel_jaw do roboty :) To bedzie przeciez tylko pare linii kodu :)

Pomysl naprawde swietny.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko na nadzieji sie skonczylo


-------------------------------------------------------

160 x 70 x 70 (800l)optiwhite, sump 200l, BK 250 intern, ATON 2x250 Watt (E40) + 4x54 W T5, pompa zwrotna red dragon 6500, cyrkulacja 2 x 6100 tunze + multikontroler, FR509, Profilux, pompki grotecha - balling i ZEOvit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z tym Chatem?

Licznik to fajna sprawa


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.