Skocz do zawartości
Kraszan

Logo na samochód

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie. Propozycja.

Zasiądźmy wszyscy do tego loga i niech każdy coś zaprojektuje. Wybierze się cos najbardziej trafnego. Co do samego logo to cena nie powinna odgrywac roli.

Nawet ze dwie dychy bym wydał na logo na mojego szosolota:D

Po co jakiś gamoń nie w temacie ma kierownice obgryzać ze śmiechu jadąc za klubowiczem:)

Proponuje jakiś dział w który można by wrzucać propozycje. Jak znajdę czas to posiedzę nad tym

Pozdrawiam!!!


W 60-tce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do napisu na koszulkach, to jaka technike planujecie ? cos jak prasowanka? pytam bo znajomy robil sobie logo na koszulce i zamiast naklejki dal go sobie "wyszyc" roznokolorowymi nicmi. cena ponoc nie byla duzo wyzsza za to nic sie nie spiera


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz Szramek

Ciekawe jak tam "nasze" logo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do loga na samochód: z racji techniki wydruku - najlepiej i najprościej solwent na folii samoprzylepnej+laminacja nie musicie(my) się ograniczać jedynie do wektorówki. Może to być piękne foto błazna w ukwiale i jakieś fajne wektorowe obramowanie = hasło i po krzyku. Jakość niezła - tak zresztą się okleja samochody zdjęciami. Koszt ok 50 zł/m2. Ile tam wyjdzie naklejek zależy tylko od tego jaki kto ma samochód i ile chce go zakleić. Zaznaczam że nieszkodliwe dla lakieru. To taka pomoc techniczna w temacie z mojej strony.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przepraszam ze tyle to trwało - bardzo dużo pracy + ostatnio choróbsko... :)

Oto pierwsza propozycja naklejki - odebrałem już próbny egzemplarz, logo full color, nadruk na przezroczystej folii. Na jasnych autach wygląda ślicznie(biały na zdjęicu to też farba), na ciemnym lakierze(czarny, granat) kolory nieco stonowane - ale i tak wygląda bomba jak dla mnie.

Logo możliwe także do przeniesienia na koszulki - nadruk full color, lub wersja uproszczona - w formie haftu(niestety droższa).

Do jutra wrzucę jeszcze kilka propozycji które spodziewam się odebrać po kilka sztuk w przyszłym tygodniu.

1-naklejka1.gif


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak by to miało znaczenie to ja mogę udostępnić fotki do logo :) jeśli oczywiście będą potrzebne.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to wyślij mi na p.cybulski@reesfhop.pl

Zobaczymy co da się wybrać :)

Pozdrawiam


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siadłem na 30min i zrobiłem takie 2 warjacje na temat loga, może być?

818-logo2.jpg

818-logo1.jpg

W sumie od zawsze w logo nano był błazenek ale nie mogłem znaleźć odpowiedniego rysunku 2D - ten renderowany za bardzo wystaje z tego loga, powinien być bardziej prosty z mniejszą ilością detali - coś jak ta osmiornica.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

fajne mile dla oka proste i zrozumiale i napewno widoczne zwlaszcza Nemo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@smk,pierwszego rysunku nie kojarzę ale drugi nie jest Twoją propozycją tylko twórców filmu, wiemy jakiego. W Polsce można sie już nieźle przejechać na wykorzystywaniu cudzej własności, zwłaszcza amerykańskiej. Odradzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja samochodu jeszcze nie mam :) ale na koszulke bym się łapał. Ile by gdzieś kosztowała?


""" Tylko dwie rzeczy sš nieskończone: wszech?wiat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewno?ci"" Albert Einstein"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rs - oczywiście jest to pogwałcenie praw autorskich ale nie jest to komercyjna akcja i nie sądze żeby ktoś robił młyn o kilka naklejek na autach.

I nie widze innego wyjścia jak skorzystać z gotowizny chyba że ktoś chce robić zrzute na zatrudnienie plastyka lub grafika do zrobienia profesjonalnego loga.

nie dajmy się zwariować

a zdjęcie to moim zdaniem nienajlepszy pomysł - na koszulke jeszcze jak cie moge ale np. na auto to porażka. Zasady tworzenia loga są jasne (przynajmniej dla mnie) - proste, czytelne i najlepiej kształt zrobiony z kilku pociągnięć pędzla


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że od razu trzeba będzie płacić milionowe odszkodowania. Niebezpieczeństwo jest rzeczywiście znikome. Nie takie rzeczy się w Polsce sprzedaje. Wystarczy jednak że trzeba by było poświęcić kilka dni na wyjaśnienia. Mnie by było szkoda czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, ale nie tak ławto chyba naszkicować blueringa??

dla mnie na razie lepsza jest propozycja przemka, jest tam to co symbolizuje akwarystykę morską: błazenek, do tego ukwiał i krewetka pyrlocemites czy jakoś tak one są super, może ktoś wie gdzie to kupię??

tak czy siak jestem na razie za logiem przemka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi si? SMK'a podobaja projekty zw?aszcza ten z nemo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smk - faktycznie, ładne sa te Twoje loga - dużo ładniejsze niż moje.

Osobiscie podoba mi się pierwsze bardziej(choć faktycznie tu także mam obawy co do praw autorskich), ale myślę, że w niekomercyjnych celach może nie będzie z tym problemu. Żeby mieć cąłkowitą pewność - zmień małą płetwę na taką samą dużą(poprzez copy and vertical mirror i obrócenie o ileś stopni) - będzie w 99% procentach po sprawie(bo wiaodmo że tylko Nemo miał małą płetwę)

:)


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np. tak - masz to jako cdr zapisane czy to zwykła bitmapa?

1-818-logo1a.jpg


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przemek, myślę że pomysł z płetwą jest do kitu, to już nie będzie nemo, takiej koszulki ja bym na pewno nie chciał. można ją odrobinę zwiększyć, ale bez przesady. a może por prostu zrobimy temu nemo niebieskie oczy i będzie po sprawie?? albo brązowe??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście podoba się bardziej projekt Przemka.


""" Tylko dwie rzeczy sš nieskończone: wszech?wiat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewno?ci"" Albert Einstein"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie musi być koniecznie Nemo(ten filmowy) - bardziej chodzi o symbol jakim jest błazenek.

Jest on IMHO bardziej charakterystyczny niż ośmiornica.

Pozdr

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ale w takim razie dajmy zwykłego błazenka a nie nemo z przeedytowaną płetwą. taki nemo nie jest wcale oryginalny. mi się bardzo podoba twój projekt, z krewetą. jest naprawdę super. może zrobimy coś w stylu głosowania??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie tylko jak takie zdjecie wyjdzie w praniu tzn np. jako wyszywanka na koszulce? ja bym sie pisal i na naklepke i na koszulke ale z wyszytym emblematem bo z doswiadczenia wiem jak rozne naklepki i inne wynalazki na koszulki wygladaja po kilku praniach. wyszywane jest duzo lepsza, pytanie o ile drozsze i czy cos tak skomplikowanego kolorystycznie jak ta fotka Przemka wogole da sie ta technika zrobic? Nemo filmowy tez nie jest zly ale trochu kiczowaty. mi sie te nemo zawsze juz bedzie kojarzyc z tabunami ludzi kupujacymi morskie akwaria w 2 dni po premierze i wyrzucajacymi je na smietnik po miesiacu :)


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszywka mojej pierwszej propozycji odpada = własnie ze względu na szczegółowość jak i ilość kolorów(nici)

Co do projektu SMK i mojego poprawionego - to da się jak najbardziej wyszyć i będzie wyglądało naprawdę nieźle

P


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale czemu nie ma to być w formie nalepki zaprasowywanej?? tak mam zaprasowane 2 koszulki z egiptu (jako pamiątka, jedna z błaznem) i normalnie je piorę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.