Skocz do zawartości
Kraszan

Logo na samochód

Rekomendowane odpowiedzi

jest fajny ale napis by się przydał


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie bym wolal bez napisu na koszulce. w germanii adres polskiego forum nikogo nie ruszy a moim zdaniem sam blazenek na koszulce bedzie wygladal po prostu lepiej. na czapce to co innego - tam logo z adresem jest jak najbardziej na miejscu. na samochodzie ... tu tez mam podzielone uczucia - adres rzeczywiscie mogl by przekonac coniektorych ale z kolei wszystkie inne fanatyczne ugruopwania jak moczykije i nurkowie (nurcy?) maja same loga bez niczego. decyzje zostawiam wam, w razie czego bede jednak prosil o wektorowke samego logo na koszulke.

@Barty

mowilem nie kombinuj, skićkałeś te oko kompletnie, na koszulce nic nie bedzie widac zarowno w formie haftu jak i naszywki. dawaj cale biale

EDIT

a, no i przede wszystkim ... rs, BartY ... RESPECT !! i dzieki za swietny projekt


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

982-błazen-logo n.r.jpg

Oto poprawiony błazen.

@BartY, Twój pomysł pogrubienia go jest bardzo dobry (IMO),rybka stała się bardziej sympatyczna, mniej śledziowa. A może to nie powinien być "nemo" tylko coś innego?

@smk, wyślę Ci plik cdr w najbardziej popularnej wersji 9, nie powinieneś mieć kłopotów z otwarciem.

Gdyby były jakieś problemy z wycięciem, mogę się tym zająć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rs: daj do moje pliki i podaj tu na forum (jeśli oczywiście wyrażasz zgodę :) ) w cdr to nie będzie duże i spoko się zmieści. Co ty na to?


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, muszę się dobrze zastanowić nad tą zgodą:)

Była mowa o tym, że nie wiadomo czy to ostateczna wersja. Z tekstem, bez tekstu, przekręcony w lewo albo prawo itp.

Wersję podstawową dostał smk i on dalej się tym zajmie, zrobi co trzeba (sam zaproponował:)) lub przekaże komuś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam nadzieję, że damskie wersje koszulek też się pojawią :) a nie same worki :) Mi się podoba, ale jestem za wersją bez napisów. Ale Wy chłopaki zdolni jesteście...


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zporządzić ankietę. Może Przemek wybrał by parę najciekawszych propozycji (niestety, niektóre fotki znikają z tego postu, więc trudno śledzić wszytskie propozycje), wygra ta która zdobędzie najwięcej głosów:) To na prawdę zaczyna wyglądać bardzo na serio:D co mnie cieszy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ewa

obcisla jak u Lary Croft Ci sie marzy ?? (nie zebym mial cos przeciwko, nie, nie ... ):love:blush


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką propozycję, żeby zrobić logo w ten sposób, że będzie można nakleić albo samego błazna pomijając ramkę z napisem (przecież naklejki mogą być odpowiednio nacięte, żeby to ułatwić), albo w tej owalnej ramce z napisem www.nano-reef. To samo można zrobić z naszywkami. Będzie wolny wybór. Charakterystyczny czarno-biały błazen będzie już naszym znakiem rozpoznawczym. Kto będzie chciał naklei sobie łącznie z ramką z napisem i będzie reklamował nasze forum. Takie techniczne rozwiązanie pozwoli pogodzić jednych i drugich, czyli chcących napis i chcących wyłącznie błazna.


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie można zachować oryginalnych barw błazna?

W sumie najlepiej prezentowałby się na białym samochodzie, ale mozna tez dać białe tło...

Rybka pod kątem wydaje się bardziej w ruchu...

Co powiecie na coś takiego?:

1149-logoforum.jpg


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e, kombinujecie. zrobcie normalna naklejke z napisem, ona i tak bedzie na przezroczystym tle a komu sie nie spodoba to sobie wytnie to co naokolo i samego blazna przyklei.

ja glosuje za czarna. wlasnie czarna lub w negatywnie bedzie sie najlepiej odrozniala od wszystkich kolorow. kolorowy blazen na czerwonym aucie przepadnie IMO

na koszulce tak samo, czarno bialy lub bialo czarny dopasuje sie do wszystkich kolorow i taniej pewnie wyjdzie


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

białego na czarnym :) na koszulce super wyjdzie a na jasne auta negatyw :)

też jestem przeciw kolorom - logo to logo


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Gdańsku jest punkt xero, gdzie można wycinać co się chce na arkuszach folii z klejem do formatu A4. Koszt ok. 10zł - format praktycznie dowolny - nie musi być wektorowy, bo facet ręcznie zaznacza kontury które ploter ma wyciąć. Dzięki temu można zamówić sobie błazenka w dowolnym kolorze i ja chyba spróbuję dziś to zrobić:

1149-logoforummale.jpg

Do naklejenia będzie 5 nalepek o kształtach takich jak czarne pola. Wnątrze będize w kolorze laieru.

Spytam też, bo wydaje mi się, że jest taka opcja, o wycięcie takich konturów na "naprasowywance".


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wildtom :

@Ewa

obcisla jak u Lary Croft Ci sie marzy ?? (nie zebym mial cos przeciwko, nie, nie ... ):love:blush

Tak, tak, tak dokładnie taką mialam na myśli :)

zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pieknie, efekt trojwymiarowosci blazenka na takiej koszulce murowany :). i to bez kombinowania z grafika :)


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ,jak to/ Pani Wildtom zobaczy to będziesz miał logo na ... czole :) + zmienne kolorki od czerwonego po fiolet i zółty:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:):):D

Ty sie BartY lepiej bierz za przywracanie starego bialego oka bo tego ulepszonego to wcale nie widac :)


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co z tym logo znowu wszystko się rozpłynie??????


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A musi byc koniecznie blazen? Nie moze byc np. Aiptazja? No bo blazna nie kazdy ma a Aptazje i owszem...


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem o charakterystycznym ukwiale ale nic mi nie przychodziło do głowy co by dobrze wyglądało jako logo, AquaManiac strzał w 10!!;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wywazacie otwarte drzwi. ten czarno - bialy tlusty blazen jest idealny. ja sie na zadne aiptasie nie pisze, starcza mi te co wyrwalem z baniaka ;)

zreszta - popatrzcie jak genialnie ten blazen na tyl srebrnym aucie wyglada. i wyobrazcie sobie jak na bialej bluzie bedzie wygladal. Juz ? to teraz wyobrazcie sobie jak bedzie na tym miejscu wygladal taki chwast jak aiptasia


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie, ja zartowalem z ta Aiptazja ;) Motyw blazna sam w sobie jest na pewno niezly ale choc nie lubie krytykowac to powiem szczerze ze IMO jednak ten czarno-bialy jest troche za prosty.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i o to chodzi panocku, logo to logo, widziales na samochodach czarne naklepki nnurkow ? proste jak budowa cepa i zaraz kazdy wie o co biega. im wieecj kolorow tym wiekszy kicz moim skromnym zdaniem, kolorowe tapetki to na kompa albo na komorke ale nie jako wyszywanka na bluzie ;)

i wogole uwazaj co piszesz bo chlopaki wpadli w cug tworczy i kazdy pomysl beda wcielac w zycie. skonczy sie tym ze za logo bedziemy stary odpieniacz mieli ;)


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.