Skocz do zawartości
Kraszan

Logo na samochód

Rekomendowane odpowiedzi

Cokolwiek to bedzie chcialbym to uwidziec w akcji na jakims zlocie motocyklistow. Nemo na Harym:clowning albo jakas morska deska klozetowa. Ze ja nie mam zdolnosci plastycznych:(


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Pan Przemek chciał wprowadzić jako Gratisy dokładane na zlotach, czy upominki wkładane do paczek - jednak autor nie wyraził zgody i chciał odsprzedać prawa do używania obrazka "

z tego co mi wiadomo :clowning taki znak podlega ochronie w momencie zastrzeżenia. Co do oryginalności, to nie jest "żadne odkrycie ameryki" To je nic innego jak wszem dostępny clipart:) Jeśli się mylę, to mogę coś podobnego uczynić i zrzec się swoich praw autorskich :D

Co do idei konkursu, uruchomienie szarych komórek nikomu jeszcze nie zaszkodziło:) kto wie co w umysłach drzemie:)

pozdrawiam,

Grzesiek


200l + sump, AM HQI150W AM16K, T5 2x39W AM Reef White, T8 Arcadia Marine Blue,

odpieniek Weipro przerobiony +p. 1500l/h, pompa obiegowa 3000l/h,

cyrkulacja mj1200l/h+2xPH402, mixer KM500, UV,PHmetr, osmoza AM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat ciekawy........... a ja sobie pozwole coooooś namalować, pomimo wielu lat temat jest aktualny

ale zawsze prostota jest najbardziej czytelna, pamiętacie łosia na tylniej klapie ??? To taki symbol

zamiłowania do Norwegii, koń ....... wiadomo a ja tak sobie myślę o delfinku postaram dać jakieś propozycje

pozdrawiam


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#224492 Przemek :

Pan Przemek chciał wprowadzić jako Gratisy dokładane na zlotach, czy upominki wkładane do paczek - jednak autor nie wyraził zgody i chciał odsprzedać prawa do używania obrazka :clowning

Dlatego faktycznie chyba zrobimy sami swoje własne. Fajnie że temat został odświeżony.

pozdrawiam

Przemek

O ile sobie przypominam to "autor" nie chciał by sklep miał w swojej ofercie te "gratisy" bo potencjalnie mogą być zachętą do dokonywania zakupów we wspmnianym sklepie przez co generować jakieś zyski a cała akcja miała mieć charakter koleżeński. Pan Przemek zadeklarował wprawdzie chęć zainwestowania w produkcję gadżetów ale gdy zaproponowałem zajęcie się ich dystrybucją wszystko ucichło. Widać coś jednak jest na rzeczy i chyba nie tylko o pomoc koleżeńską chodziło. Nieważne, stare dzieje.

Od początku akcji rozsyłałem wszystkim zainteresowanym rysunki a także gotowe naklejki zupełnie za darmo (warunkiem było przysłanie do mnie zadresowanej koperty ze znaczkiem) bo przecież chodzi o to byśmy wszyscy mogli korzystać z tego "dobra". W akcję zaangażowało się sporo osób, temat wzbudził zainteresowanie i jeśli znowu stał się aktualny to nie widzę przeszkód by go reaktywować. Po raz kolejny oferuję swoją pomoc i oczywiście nie mam zamiaru nikomu ograniczać dostępu do naszego wspólnego "nemka".

Jeśli uznacie, że lepsza jest ośmiornica, jeżowiec czy tam inny świstak to niczego to nie zmienia - w miarę moich możliwości włączę się w akcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#224555 kozigrze :

"Pan Przemek chciał wprowadzić jako Gratisy dokładane na zlotach, czy upominki wkładane do paczek - jednak autor nie wyraził zgody i chciał odsprzedać prawa do używania obrazka "

z tego co mi wiadomo :clowning taki znak podlega ochronie w momencie zastrzeżenia. Co do oryginalności, to nie jest "żadne odkrycie ameryki" To je nic innego jak wszem dostępny clipart:) Jeśli się mylę, to mogę coś podobnego uczynić i zrzec się swoich praw autorskich :D

Co do idei konkursu, uruchomienie szarych komórek nikomu jeszcze nie zaszkodziło:) kto wie co w umysłach drzemie:)

pozdrawiam,

Grzesiek

Tak racja ,ja tez o tym pomyslalem, ale mysle ze w/w osoby postanowily z gory uniknac nieprzyjemnosci ,watow ,gadania ,spekulowania czy jak to woli.

Pomijając te fakty z tego co wyczytalem w starych postach najlepszym rozwiazaniem jest proste logo najlepiej czarno białe ,pozwolilem sobie utworzyc maly zarys takiego czegos moze ktos powie ze cos niecos skopjowalem ,ale mysle ze czarno-biały blazen to jednak cos latwo rozpoznawalnego i pasuje to na logo, bo rzadko kto choduje rekina czy osmiornice ,a błazna każdy zna.

Spojrzcie na to to ogolony zarys o czym mysle musial by w razie czego zostac poddany dalszej obrobce robilem go po piwkach i weglu wiec sie nie śmiejcie za bardzo ;d

http://img690.imageshack.us/i/nanoreef.jpg/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#224561 rs :
#224492 Przemek :

Pan Przemek chciał wprowadzić jako Gratisy dokładane na zlotach, czy upominki wkładane do paczek - jednak autor nie wyraził zgody i chciał odsprzedać prawa do używania obrazka :clowning

Dlatego faktycznie chyba zrobimy sami swoje własne. Fajnie że temat został odświeżony.

pozdrawiam

Przemek

O ile sobie przypominam to "autor" nie chciał by sklep miał w swojej ofercie te "gratisy" bo potencjalnie mogą być zachętą do dokonywania zakupów we wspmnianym sklepie przez co generować jakieś zyski a cała akcja miała mieć charakter koleżeński. Pan Przemek zadeklarował wprawdzie chęć zainwestowania w produkcję gadżetów ale gdy zaproponowałem zajęcie się ich dystrybucją wszystko ucichło. Widać coś jednak jest na rzeczy i chyba nie tylko o pomoc koleżeńską chodziło. Nieważne, stare dzieje.

Od początku akcji rozsyłałem wszystkim zainteresowanym rysunki a także gotowe naklejki zupełnie za darmo (warunkiem było przysłanie do mnie zadresowanej koperty ze znaczkiem) bo przecież chodzi o to byśmy wszyscy mogli korzystać z tego "dobra". W akcję zaangażowało się sporo osób, temat wzbudził zainteresowanie i jeśli znowu stał się aktualny to nie widzę przeszkód by go reaktywować. Po raz kolejny oferuję swoją pomoc i oczywiście nie mam zamiaru nikomu ograniczać dostępu do naszego wspólnego "nemka".

Jeśli uznacie, że lepsza jest ośmiornica, jeżowiec czy tam inny świstak to niczego to nie zmienia - w miarę moich możliwości włączę się w akcję.

Akurat dokładnie nie pamiętam, ale jaki byłby sens akcji, w której nasz sklep zająłby się produkcją gadżetów, a Ty miałbyś je dystrybuować? Gdzie tu sens i "koleżeńska" przysługa? Nie wiem - ale to już nie istotne.

Faktycznie można zrobić konkurs...


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje taki znaczek

Niemam nic przeciwko jeśli ktoś go poprawi bo robiłem w paint-cie :clowning

221-nr.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano sens taki, że wtedy nikt nie miałby wątpliwości, że sklep nie czerpie z tego zysku bo klienci nie kupują u ciebie dla gratisów. Takie tam... :clowning

Osobiście wolałbym nie wracać do tamtej dyskusji bo jej atmosfera nie była przyjemna. Tak naprawdę było to robienie wideł z igły i biorę część winy na siebie (tą mniejszą :D). Młody byłem i porywczy :D

Dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rs

Panowie a po co ta burza ? Bez sensu chcemy coś uwidocznić na naszych autach czy motorach że trzymamy się razem i to jest ważne komercja nie ma tu nic do żeczy. Ja proponuję stworzenia LOGO forum nano-reef a kto nie chce brać udziału to niech zamilknie na wieki.........jury to wy dawajcie propozycje ale tak jak pisałem proste symbole a nie zdjęcia z napisem

pozdrawiam

rs

stawiasz szampana to Twój 1111 post


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jeśli w takim znaku bedzie ujeta nazwa Nano-reef, nigdy nie bedzie on niezobowiązującym znaczkiem ktory jednoczy WSZYSTKICH morszczaków, za jakiś czas Aqua-reef zrobi byc moze swoje naklejki i co? Będziemy się tluc na mieście? Moim zdaniem fajne logo be żadnego napisu czy inicjalów zrobi robotę. Ewenrualnie podpis "Solę":clowning wtajemniczeni bedą wiedziali o co loto, a niewtajemniczeni będą zachodzić w głowę co solimy :D

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra panowie. Ale w sklepach oprocz naklejek nurka, losia czy chrzescijanskiej ryby sa takze stikery z konikiem morskim. Czy to aby nie o to kaman? Bo niestety inteligentna inaczej pani w sklepie byla mocno zdziwiona, ze te naklejki w ogole cos oznaczaja :clowning wiec co znaczy konik morski?


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#224573 chodi :

no dobra panowie. Ale w sklepach oprocz naklejek nurka, losia czy chrzescijanskiej ryby sa takze stikery z konikiem morskim. Czy to aby nie o to kaman? Bo niestety inteligentna inaczej pani w sklepie byla mocno zdziwiona, ze te naklejki w ogole cos oznaczaja :D wiec co znaczy konik morski?

To pewnie jakiś nowy klób jeździecki :clowning


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za naklejką z rybkami,bez nazwy jak u innych.Z nurkiem wiedziałem o co kaman,ale z rybą po czasie zatrybiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za tym by na logo nie widniała żadna nazwa firmy.Kto ma wiedzieć ,ten będzie wiedział o co chodzi.

Nic też nie stoi na przeszkodzie byśmy mieli wspólny znaczek z AR.Wielu z nas czyta i pisze na obydwu forach.


500 L. sps'y + 1200 L.szczepkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba pomysł z "solę", zmieniłbym tylko tego ocelarisa. Za bardzo się niestety kojarzy z dziećmi i filmami animowanymi :/


miękkie i kilka rybek 240 l; oświetlenie HQI+T5; odpieniacz Turbo 1000 Multi SL; curkulacja Tunze 2x6045 i AB 3500 UP; październik 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Solę" to tak trochę gastronomicznie,zaraz skojarzyło mi się "Pieprzę":clowning

Możę I(serduszko)Reef :D


500 L. sps'y + 1200 L.szczepkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale o co chodzi?przecież te nalepki kolega bez problemu rozdawał?ja dostałem od kolegi z piec blzenkow 3 czarne i ze 2 biale ponaklejałem na swoje samochody-bardzo mi sie podobaja-wcale nie sa pretensjonalne, raczej rzekłbym ze wyglądają dość subtelnie-wiec po co zmieniac wzór?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dodaje moje propozycje które raczej traktuję jako przykład użycia innej ryby :clowning , mam nadzieje że zainspiruje to ludzi co się na tym znają, do stworzenia czegoś nowego, jeśli kogoś to zainteresuję mogę przesłać tify,

226-logo 1.jpg

226-logo 2.jpg

226-logo 1 czarne.jpg

226-logo 2 czarne.jpg


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

221-logo.gif

Nowa wersja bez nazwy taka uniwersalna do kazdego morskiego forum :clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zako a te plamy czarne co mają oznaczać ?


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już będzie wybrany znaczek to mam takąpropozycję, może by to podłączyć do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Niech te naklejki kosztują np. 5zł osobie która to będzie robiła zapłacić za koszta produkcji te np. 2 zł, a reszt znaczy się 3zł na Akcje. Tak jakoś mnie natkneło.

Pace

Ave satan


...jeszcze tu wróce...

Pozdrawiam Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slawomirdyl te jak to nazwałeś czarne plamy przedstawiają blazenka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

habol

Zacny plan ja jestem za tymbardziej że co roku licytuje dla orkiestry


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ,tak fajny pomysl itd. Ale sadze ze kazdy wedlug wlasnego uznania wspomoze WOŚP i sam uzna jaka bedzie to kwota. Jesli juz robic taka akcje to zrobil bym to calkowicie osobno a nie mieszac jedna z drugi. Lepszym pomyslem było by komus zaufanemu wplacac na konto a potem przelac To w dzien akcji na konto wosp albo jako zoorganizowana grupa cos zaalicytowac jako forum nano reef.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.