Skocz do zawartości
Kraszan

Logo na samochód

Rekomendowane odpowiedzi

eh, spokojnie, tylko sie nie denerwuj Kaziu ... <oddycha w papierowa torebke>. Robcie sobie co chcecie, jak to nie bedzie ten blazenek Rs`a i Barty`ego to zamowie sobie koszulke zeby sie nie nazywalo ze sie wylamuje a cala reszte wyczaruje sobie sam. Temat dla mnie zamkniety, zamelduje sie dopiero jak COSKOLWIEK ustalicie :Dozingoff


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli można to prosiłbym te projekty na palubickib@o2.pl może byc w 9


KOSTKA 68x68x60

2 x Jebao RW-8

obieg Jebao DCT- 6000

Whiteskim 150

Giesemann infiniti 150W + 4x 24W

skała 20 kg

sump 60x40x40 - 3 komory

suchy piasek - 10 kg

kore 5th

odpalone AD. 10.04.2015r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, czy sprawa drukowania tych czarno - przezroczystych błazenków jakoś się zakończy? Tzn czy ktos to wydrukuje jako nalepki na somochód?


na razie 50 l żeby nie wypaść z obiegu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja jets taka - proszę o prześłanie mailem na wholesale@reefshop.pl gotowego finalnego projektu - współpracujemy blisko z drukarnią(sa nasyzm Klientem) i zapytam o ceny - logo na samochód, kubek, długopis, podkładka pod myszkę na ciełych kryształach itd

Jako sklep zamówimy na firmę - umieścimy je w ofercie sklepu, a dodatkowo będziemy dawać gratis do zamówień(w zależności od kwoty).

Chyba z echce się tego podjąć ktoś inny - prosze bardzo, tylko niech coś się z tym zadzieje.

Pozdr

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co Panowie mamy to logo czy nie. Hej

Trzeba wreszcie finalizować ten "Topik" i Przemkowi przesłać do produkcji !


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mamy. a wlasciwie to mamy ... cale mnostwo logosow. na motto "kazdy sobie" :)


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarno biały błazenek smk, czy rs były ok. Nie ma co zmieniać. Niech to będzie nasze logo, bo inaczej do niczego nie dojdziemy. Jak to będzie w ofercie to na pewno zrobię zamówienie w reefshop, żeby logo za darmo mi Przemek dołożył :)

P.S.

Jasne to BartY pierwszy pokazał nie smk sorry


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dwoch Polakow, tam trzy przekonania :)

ja tez glosuje za projektem Bartyego i rs`a


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj postaram się porozmawiać z Przemkiem na ten temat. Może coś uzgodnimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam

Więc kilka spraw się wyjaśniło - niestety projekt rs raczej nie wchodzi w gre - musimy wymyslec coś sami, wiem czego mniej wiecej oczekujecie i w tym "deseniu" postaram się wykroić dziś coś w corelu - wersję dla jasnych i ciemnych aut. Będzie możliwość odcięcia napisu nano-reef - będzie także wersja z klejem od strony druku - do naklejenia np. na tylna szybę w kombi.

Do usłyszenia - wracam się kurowac po sylwku - no i remanent - &@#$...

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemożliwe! pierwsza osoba która nie dogadała się z rs

@rs@ poproszę o ile to jeszcze możliwe o projekt w corelu dla mnie.

pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi o to że się nie dogadałem - jedynie o to że możliwości zrobienia tego loga są dwie:

a) zapłacanie autorowi honorarium za wykonanie projektu i przeniesienie praw do posługiwania się nim w cleu wykonania naklejek etc.

:) zamówienie w jego firmie gotowych naklejek, kubków itd i sprzedaz tego przez sklep

Jak dla mnie oba te rozwiązania nie są do przyjęcia - chcę te naklejki wykonać za darmo, na swój koszt i dystrybuować beż żadnego zysku - bo nie to było przecież motywem przewodnim ich wykonania!

Jeśli tylko będe mógł - będe rozdawał je za darmo - niech to będzie koszt rozreklamowania forum - ale nie widzę powodu żeby płacić za że tak powiem - nasze wspólne dobro - dlatego też postaram się projekty wykonać we własnym zakresie - oczywiście przedstawię je do akceptacji.

Po prostu to rozwiązanie uważam za fair - co nie znacyz, że nie szanuję pieniędzy - chciałbym być zrozumiany dobrze.

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek to Ty jestes na tym zdjeciu moze ? wiesz ze jestem szczery ...powiem krotko , ale masz obciachowe okulary z lat 60 tych :)

Wszystkiego najlepszego z Nowym Rokiem :0


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. co więcej pisać. A tak propo na kudkach to można dać bardziej kolorowe logo!!!! Przecież mozna zainwestować i potraktować to jako reklame nie tylko www.nano-reef.pl ale także www.reefshop.pl tak jak jest to na www.korale.pl (tylko tam to TYLKO czarno białe)ale TO MOŻE BYĆ NA KUBKU KOLOROWE. Na naklejce na auto to może być czarno białe ale na kubku KOLOROWE kurcze niech wszyscy widzą kursze jakie mam hobby ( przykład kubki na www.reefcentral.com )


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakoś nie daję wiary w punkt a i b i w tekst :):

Przemek :

- będe rozdawał je za darmo

I chyba najlepszym rozwiązaniem będzie, że kto ma możliwość niech sobie zrobi sam + kilka sztuk dla zainteresowanych bez takich możliwości. Ja tak zrobię i nadwyżkę roześlę po kosztach dla chętnych.

miało byc logo na samochód a są już kubki i kto wie co jeszcze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz z całym szacynkiem @BartY ale też nie wierze że ktoś Ci kubek za gratis z przesyłką fundnie.


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomijam kwestie kubków, teoretycznie temat od poczatku tyczy sie loga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to kubek , ja Bart`emu kolezce za 700 stowek prezent zrobilem i nie placze :0 , BarTy podesle Ci caly serwis to sobie ponaklejasz ile zechcesz tych naklejek :), zonie sie nie podoba dostala od sasiadki na imieniny .

Ps; Czy laserowa drukarka kolorowa idzie wyklepac takie logo?


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale żeby cos był dobre to należy :

Mieć kogoś kto się tym zajmie !!!

Mieć kase na produkcje!(można zebrać, załżyć klub.. konto, kase za członkostwo zebrać .....)

Wyprodukować i rozesłać

Niestety na chałpniczą robote to kubek wyjdzie do bani.

Kur......a czy my jesteśmy gorsi niż na www.reefcentral.com?


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja.

Rzeczywiście nie dogadaliśmy się. Chodzi o to, że ideą całego przedsięwzięcia było rozprowadzenie gadżetów wśród forumowiczów nie z chęci osiągnięcia korzyści materialnych ale "dla sprawy". W chwili gdy do gry wchodzą sklepy mogące poprzez zachęcenie klientów do zakupów wizją gratisu dodawanego do zamówienia spowodować wzrost obrotu i co za tym idzie zysku, cała sytuacja, moim zdaniem, nabiera innego wymiaru. Pomijam tutaj kwestię zyskowności handlu tymi gadżetami-jest to już kwestia marży. Firmy reprezentowane przez Przemka zrezygnowały ze współpracy bez zapoznania się ze szczegółami mojej propozycji. Oczywiście nadal aktualna jest moja oferta wysłania każdemu chętnemu rysunku błazna. Dowodem mogą być maile, które już wysłałem. Ograniczenia co do komercyjnego jego wykorzystania podtrzymuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rs mnie naprawde "wali" sory za określenie czy bedzie tam www.reefshop.pl, www.nano-reef.pl,

www.aquareef.fora.pl - najlepij jakby były w około błazenka w ukwiale !!!!

To powinno zachęcać do akwarystyki morskiej !!!!!!

(sprzedawca powinien rozunieć że przy poszerzeniu rynku tylko zyska)

A że ktoś na tym zarobi ..........

Ja urdziłem sie w socjalizmie i zycze kazdemu dobrze.

Kapitalizm mam kur...a w pracy.


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otoz i to khemer :) proponuje zrobic logo bez napisu :0

tylko sam podkur...blazen siedzycy w ukwiale :)

Spadam, bo mam dzisaij jakas glupawke :)

pozdr...


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak jak myślałem...

RS - wybacz mi, ale jeśli będe chciał wykorzystac w celach komercyjnych cokolwiek - logo, kubek z nadrukiem foto, czapeczki, firmowe sanki :) - na pewno to zrobię - i to bez zwracania się z pytaniem do kogokolwiek - wybiorę takie fotki jakie mi się będą podobać i albo będą się sprzedawać albo nie - to już jest moja wewnętrzna sprawa. I na pewno nie będe oszczędzał na projekcie licząc że ktoś mi to za darmo z forum zrobi - mam nadzieję że to jest oczywiste.

Natomiast tu rozmawiamy o logo powiedzmy naszej "społeczności" - i jakiekowliek posądzanie mnie o komercyjne ciągaty w tym kierunku uważam za śmieszne. Rozumiem - chciałem podjąc się sfinalizowania tematu naklejek bez jakichkolwiek marży itd - jest źle - oczywiście zapewne jestem kapitalistycznym wyzyskiwaczem, który wszedzie węszy interes. Trudno - następnym razem przed dyszle nie będe wybiegał - na pewno nie publicznie - skoro zawsze jestem postrzegany jako właściciel sklepu , a nie osoba o podobnych zaineresowaniach.

A to że chciałem dawac naklejki przy okazji zakupów - cóż w tym zdrożnego?? Uważasz że nagle nie wiadomo ile osób rzuci się na zakupy w którymś z naszych sklepów aby dostać gratis naklejkę za 2zł GRATIS?.. Przeceniasz chyba wartość tego gadżetu.

Swirley - tak , to na zdjęciu ja - mieliśmy na Sylwestra taką mała imprezkę i jakoś skończyłem w futrze i okularach by Abba. :)

W profilu mam bardziej normalne zdjęcie.

Również pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez wazeliny, ale wydaje mi sie ze Przemek na forum dosc dobrze odcina sie od bycia wlascicielem sklepu. Momentami, to az mi go zal - cokolwiek nie napisze to patrzycie na Niego pod katem węszenia interesu.

Sprawa jest prosta - mamy kapitalizm.

Siedzimy sobie na forum zrobionym przez Przemka. Jest to dla nas kopalnia wiedzy, wieksza niz ksiazki. A wiadomo informacja kosztuje - a my za to nie placimy nic. Forum stoi na serwerze Przemka - za to tez nie placimy.. Gdybysmy placili za dostep (np. SMSem) to sprawa wygladalaby inaczej... Gdybysmy mieli zalozone Stowarzyszenie i placili roczne skladki (np 100zl) to wtedy mielibysmy prawo wymagac zeby w ramach zgromadzonych funduszy cos spłodzić co bedzie nam sie podobalo. Tymczasem, ktos chce nam w koncu sfinalizowac sprawę, znowu za darmo (dla nas)... To ze robiac w reefshopie zakupy dostalibysmy logo na samochod za darmo uwazam za OK - niech Przemek utrwala markę i niech zacheca w ten sposob do zakupow - przeciez my znowu NIC za to nie placimy. Ja rozumiem - PŁACĘ - ŻADAM... ala jak nie płacę, to nie wymagam. Kazdy moze zrobic swoje...

A swoją drogą smutny to znak czasow... Fajnie bylo, wspolny projekt, juz prawie parwie.. i jak zwykle rozbiło się o komercję.... Ech...


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Przemek

oczywiscie zart;)

@Kraszan ..forum Tworza ludzie , oni ta wiedze tutaj wnosza nie Przemek , chociaz napewno i on tez .

Serwer mozna wziac tez darmowy izalozyc forum , ale chwala mu za to ze udostepnil swoj (nie weszyc tuaj znowu zadnego interesu:D) zrobcie logo bo poto tutaj ten temat powstal , na tamtym forum zreszta tez i logo bedzie pewnei lada "dzien" ..cieszmy sie , bawmy...no i do nastepnego slonego roku 2007` obysmy sie spotkali z naszymi baniakami calymi i zdrowymi .

A czy to logo rozprowadze ja , cyz eRybka , czy sie wymienie z Przemkiem ..to kalafior wazne ze jest logo , wazne ze jest forum jedno , drugie i inne gdzie mozna poczytac o tym co nas interesuje.(dluzsza walka tutaj nic nie da ani niczego dobrego nie wprowadzi)

pozdro...


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.