Skocz do zawartości
Kraszan

Logo na samochód

Rekomendowane odpowiedzi

@Kraszan@ Troszkę się z tobą nie zgodzę, nic nie jest tak za darmo. To gdzie jest forum jest IMO mało istotne jest naście miejsc gdzie można je posadzić, forum i wiedze na nim tworzą ludzie i to jest tak naprawdę jego największa wartość. I jak by nie patrzeć jest to bardzo duże forum, jest takie dzięki nam,( no może nie mnie:)) i wielu uznanym osobom ze świata morszczyzny. A od początku było stworzone dla celów komercyjnych i może to zabrzmi bufoniasto , to nam Przemek powinien być wdzięczny.

EDIT

I chyba trochę jest :)

E..

i my chyba jemu też

odrobine;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak , napewno nie chialo by mi sie samemu siedziec w piewnicy i bez zadnej dalszej motywacji sie rozwijac w kierunku DIY , przyznac musze ze dzieki temu forum posunelo sie to w tym wlasnie kierunku ktorym jest obecnie , zly moge byc na coniektore osoby z tego forum ale napewno sie nei obraze na amen i nei bede czytal tego forum nigdy wiecej ..itd , a ze powstalo drugie foru mto tez napewno dobrze dla urozmaicenia i ogolnego rozladowania :)

Proponuje zrobic jedno " wielkie " wspolne logo akwarystow morskich w PL i nie tylko :)

To tak z nowmy rokiem na przelamanie lodow :)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) - a dochód ze sprzedaży na jakiś szczytny cel:yes - niedługo startuje Jurek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ale tu jest jego numer konta 22378843579560609680600* już możesz wpłacać :)

[żart]

PS Swirlej - edit pamietaj , edit;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja już myślałem, że skończy się ta dyskusja ordynarną kłótnią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ide sie wymoczyc w jakiesj soli to mi dobrze zrobi :) jak ktos bedzie chcial logo to mu podesle za friko , albo najlepiej wysle do postronej jakiejs osoby i niech rozprowadza bo pomysla ze jeszcze jakom kase z tego "ciagne " :0


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rs , po co sie klocic , lepiej budowac na klotnie nie ma czasu zycie krotkie a po smierci i tak nikt tego nie bedzie pamietal .

Ja wlasnie zamowilem te naklepki ala logo i jede z ta chochmou dalej :)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co z moim kolorowym kubkiem ?

znowu du.a?

Chciałem sie pochwalic kumplom.

Chyba najszybciej bedzie zamówić z www.reefcentral.com

kurcze NIESTETY.

szczerze wolałbym gdyby ktoś objetnie kto zrobił to i podał cene na forum tyle a tyle za materiał tyle a tyle za projekt i tyle zysk dla kordynujacego. I tyle.


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swirlej2 edytuj posty zamiast robić kilka po koleji :yes

proszę :)


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przemek :

Jako sklep zamówimy na firmę - umieścimy je w ofercie sklepu,

Czy to czegoś nie sugeruje?

Przemek :

chcę te naklejki wykonać za darmo, na swój koszt i dystrybuować beż żadnego zysku

Nie. Przemek jest w porzo gość.

@Przemek, mam propozycję. Skoro i tak zamierzałeś zrobić te gazdżety to je zrób. A ja, żeby trochę ulżyć Ci w tym wszystkim zajmę się dystrybucją.

:yes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - to nieładnie cytować prywatną korespondencję - ale zapewne o tym wiesz.

Co do gadżetów - widzisz zaskoczę Cię, bo już są, mało tego, kilka osób je już otrzymało , tylko widzisz nie widziałem powodu aby robić z tego jakiś strasznie medialny fakt. I czy mi wierzysz czy nie - nie zrobiłem tego dla chęci zysku.

Natomiast myślę, że przy swoim projekcie od razu powinieneś napisać, iż jest on tylko dla wybranych gratis - dla reszty za kasę(czyli np. mnie). Że masz firmę i po doradzneiu Tobie przez forumowiczów wyglądu finalnego logo zdecydujesz się być może od sprzedać prawa do niego(sic!) za określone honorarium.

Byłoby jasno od początku na czym się stoi.

Co do propozycji - dziękuje, ale nie skorzystam - myślę, że lepiej poradzę sobie samemu :yes

Ale dziękuje za chęci - w końcu TO się liczy:)

Co do zacytowanej wypowiedzi - dalej popieram - napisałem wyraźnie przecież ŻE NAKLEJKI CHCĘ DYSTRYBUOWAĆ GRATIS - a nie całą pozostałą resztę - bo O NAKLEJCE Z LOGO jest ten topic. Chyba że nie umiem czytać między wierszami.

Pozdrawiam


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Przemek, w którym miejscu zacytowałem prywatną korespondencję? Pierwszy cytat pochodzi z postu nr 51816 a drugi z 52160. Oba do obejrzenia na forum. Mnie się wydaje, że z nas dwóch to Ty cytujesz wypowiedzi, które nie padły na forum.

Od początku mówiłem, że logo może być wykorzystywane przez każdego i w dowolnym zakresie poza wykorzystaniem go w celach zarobkowych. Nie widziałem problemu w wysłaniu go do Przemka ale nie do ReffShopu, który zapowiada umieszczenie nalepki i innych elementów w ofercie sklepu.

Poza tym, skoro nalepki już są to tylko marnujemy sobie nawzajem czas.

sic!-to ironiczna uwaga umieszczana po dokładnie zacytowanym słowie, zdaniu, stwierdzająca, że tak właśnie był napisany tekst oryginalny. Nie przypominam sobie żebym to pisał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie może nie zacytowałeś - mylnie sądziłem że wysłałem Ci to w mailu.Przepraszam.

Niestety nie mogę zaś zacytować Cię dokładnie - teraz piszę z domu - list dostałem i odpisałem na niego w firmie. Ale treść tego co wysłałeś do mnie na pewno znasz - zgadza się z tym co napisałem wyżej - post 52160. Co do drobnej ironi - tyczy się ona faktu, iż faktycznie powstało to Twoją ręką - ale wpływ na to mieli wszyscy zabierający głos w tamtej dyskusji - może więc honorarium także powinno być dla nich?:yes

Co do meritum zaś samje sprawy - nie napisałem że naklejki są - są np. kubki.

Dla mnie EOT.

1-kubek1.jpg

1-kubek2.jpg


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Przemek, na zdjęciu są kubki ReefShop a dyskusja dotyczy nano reef. Nie widzę związku.

Żeby nie było, że przeze mnie rozwalił się cały pomysł zobowiązuję się do pociągnięcia dalej tematu i wykonania nalepek. BartY, mam nadzieję, też weźmie w tym udział. W końcu to on mnie zmobilizował i zrobił już pierwsze kroki.

Jeśli oczywiście wszystkim odpowiada ten rysunek. Bo może konik by był lepszy:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Związek jest taki, że jeśli będe chciał cokolwiek wykorzystać w celach komercyjnych, to zrobię to w takiej formie jak wyżej - a nie sprzedając naklejki z Twoim logo - o co zostałem posądzony.

Nie sądź innych wg siebie.

EOT


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rany kota zeby taka mecyje robic z powodu zas ... naklepki ... :Dozingoff. a tak wogole to wydaje mi sie ze w pewnym momencie byla mowa rowniez o wyszywanym logo na koszulkach, bluzach itp. KTOS I TAK MUSIALBY SIE ZAJAC ROZPROWADZANIEM TEGO !! a mnie to rybka KTO byleby bylo. chyba ze rzeczywiscie chcecie zeby w imie walki z komercja kazdy na wlasna reke dymal do "drukarni" i przeplacal za wykonanie niehurtowe ?

@Przemek

zeby byl wilk syty i Rs zadowolony to ciagnij moze dalej ten projekt i sprzedawaj to bez marzy a nie dodawaj gratis. wtedy wszsycy bedziemy jechac na tych samych prawach (w koncu i tak bysmy za to zaplacili)i zniknie ten "komercyjny" posmak ktory drazni Rs`a


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że prawie nikt nie czyta tego co napisałem. Za mało chamsko i napastliwie?

Napiszę to jeszcze raz. Uważam, że logo w najmniejszym stopniu nie należy do firmy ReefShop czy UmUm. Temat się ciągnie od 24 października, wzięło w tym udział sporo osób, wiele się zaangażowało dość mocno. Nie zauważyłem jednak ani jednego postu napisanego przez wymienione firmy. Pierwsze posty Przemka wyraźnie mówią o tym, że zamierzał sprzedawać nam to co zrobiliśmy. I żadne tłumaczenia, że to gratis, że do zamówienia przy okazji, że to dla nas okazja mnie nie przekonują. Moim zdaniem chodziło o chęć zysku i zachęcenie forumowiczów do zakupów w jego firmach. Mam prawo do swojego zdania. Np. sklep e-Rybka też nie brał udziału w dyskusji, dlaczego nie poprosić ich o dystrybucję? W prywatnym mailu (którego treść Przemek już częściowo przytoczył) przedstawiłem dwie podstawowe możliwości na rozwiązanie problemu. Miałem dla wspomnianych sklepów bardzo dobrą ofertę. Niestety jeszcze zanim przedstawiłem szczegóły, obie firmy w osobie Przemka pokazały mi środkowy palec (przenośnia). Osobom prywatnym logo rozsyłałem bez ograniczeń i dalej tak będzie. Jeśli chodzi o naklejki to można je otrzymać po wysłaniu do mnie zaadresowanej koperty zwrotnej ze znaczkiem pocztowym i informacją o kolorze logo. W tej chwili mamy do wyboru biały i czarny.

Zmęczony całą sytuacją nie mam zamiaru utrudniać nikomu (również firmom) korzystania z naszego wspólnego projektu. Powodzenia.

@ Przemek, nie odpisuj mi, proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tym stwierdzeniem chyba kończymy ten topik panowie i panie.


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rs

super - poprosilbym namiar na ciebie, pisze sie na naklepke na srebrnego kombika

a co do reszty to nie mial to byc w moim poscie atak na ciebie - raczej delikatne zwrocenie uwagi ze takie np nadruki na koszulkach czy bluzach nie drukuja sie za darmo, koszulke vel bluze tez trzeba najpierw kupic, dlatego nie widzialem z mojego punktu widzenia w tym nic zlego ze np Przemek (niekoniecznie on) wzialby to wszystko na swoje barki. jednak jezeli ktos zrobilby to od podstaw, tzn kupil koszulki, bluzy itp ze swojej kasy, pozniej zorganizowal by wyszywanie (rowniez kosztuje) to trudno oczekiwac zeby rozdawal to za darmo. i o to mi chodzilo w moim mailu. jezeli byloby to rozprowadzane "po kosztach wlasnych" + przesylka to nie widzialbym w tym nic zlego. natomiast czysto komercyjne wykorzystanie to juz inna para kaloszy.


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest kolejna zmiana w tym burzliwym wątku :)

Nie wiem czy to dobrze czy to źle ale wracając do pomysłu z poprzedniej strony, loga na samochód będą dostępne na charytatywnej aukcji allegro, cała kasa idzie na konto fundacji Jurka :) WOŚP – zaraz ide czytać jak to się dokładnie odbywa. Jutro będą loga (100szt na razie) i mam nadziej od jutra ruszy aukcja. RS zajmuje się wytworzeniem naklejek a ja dystrybucją.Tak chyba będzie najprościej i najjaśniej.

Mam nadzieję ze wyżej powstałe "niejasności” nie będą mały wpływu na Wasze zainteresowanie projektem i każdy chętny dostanie swoje logo, w razie problemów i sugestii proszę pisać.

Pozdrawiam

ogólne zasady aukcji WOŚP:

http://aukcje.wosp.org.pl/country_pages/1/0/tutor/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.