Skocz do zawartości
michal98

zamówienie w reefshopie

Rekomendowane odpowiedzi

Ja iel razy odbieram przesyłkę PKP mam stresa,że nie zdążę,nie znajdę itp-przydałaby się druga osoba.bo niby przedział konduktorki powinien być w okreslonym wagonie i z tabliczką,ale bardzo róznie to bywa.Zwłaszcza jak pociag zatrzymuje się na 5 minut


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się Tamara jak wysyłałem skałę i okazało się,że konduktor był prawie na końcu pociągu i weź tu biegnij z paczkami po 30kg jak sam byłem,do dzisiaj mnie mięśnie bolą a minęło dwa miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości,po co chcesz łączyć ?

bo do 500 zł nie wysyłają po godzinach pracy a pociąg do cze-wy kolo godz 20 PKS podobnie


akwarium 60x60x60 + 50l sump, odpieniacz DELTEK SC1350 lampa led 130W, biopellets

http://www.nano-reef...m=posts&q=32943

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał ja może się dołączę, ale potwierdzę wieczorem jak sprawdzę czy jest to co potrzebuję.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak słyszę słowo paczka + pkp to mi sie niedobrze robi. Dlatego podziwiam chłopaków z RS i innych, za cierpliwość w wysyłaniu paczek. PKP brrrrrrrrrrrrrrr :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie chwalę :) nigdy nie było problemów, koś nadaje , ja odbieram, w miarę pewna temperatura w przedziale, przesyłka parę godzin, wiem kiedy "dotrze" :)

z bieganiem z przesyłką 30kg - zgadzam się - może być problem :p


17.03.2010r - 20.08.2012 http://nano-reef.pl/...m=posts&q=27683

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie chwalę :) nigdy nie było problemów, koś nadaje , ja odbieram, w miarę pewna temperatura w przedziale, przesyłka parę godzin, wiem kiedy "dotrze" :)

z bieganiem z przesyłką 30kg - zgadzam się - może być problem :p

Dwa razy 30kg !!! Mało tego,pociąg odchodził z 2 peronu a dojście do niego 500m przez kładkę nad torami czyli jeszcze schody w górę i dół.:realmad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak kolega z Bydgoszczy odebrał.Jak odbierał o 2:30 w nocy to niosąc paczki włączył sobie dzwonienie do mnie.Potem jeszcze do kolegi,który myslał,że on ..wiecie,ten tego.....:whistle: jak sapał przy noszeniu.:rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak kolega z Bydgoszczy odebrał.Jak odbierał o 2:30 w nocy to niosąc paczki włączył sobie dzwonienie do mnie.Potem jeszcze do kolegi,który myslał,że on ..wiecie,ten tego.....:whistle: jak sapał przy noszeniu.:rofl:

Co ?? No powiedz...:D


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak słyszę słowo paczka + pkp to mi sie niedobrze robi. Dlatego podziwiam chłopaków z RS i innych, za cierpliwość w wysyłaniu paczek. PKP brrrrrrrrrrrrrrr :)

@luft pamietaj ze z gdyni wyjezdza pociag ze stacji poczatkowej wiec nie ma problemu w wysylka , wiecej nerwow maja odbierajacy , bo nie wiemy kiedy ( ?? ) i gdzie jest konduktor ,a wszyscy wiemy jak nasza kolej jezdzi :( a po drugie chcesz sprzedac i zarobic ....sorry poswiec sie i wyslij , ja juz nie raz wstawalem o 3 nad ranem i wysylalem cos pksem lub pkp i wszystko dotarlo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

. proszę o skasowanie >> niechcący zdublowałem posta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

jak słyszę słowo paczka + pkp to mi sie niedobrze robi. Dlatego podziwiam chłopaków z RS i innych, za cierpliwość w wysyłaniu paczek. PKP brrrrrrrrrrrrrrr :)

Nie wiem na co narzekacie ja większych problemów z przesyłkami konduktorskimi w PKP nie miałem. Z PKS jest gorzej bo nigdy nie wiadomo czy wezmą paczkę i nie dostaje się papieru potwierdzającego to że ją zabrali musimy więc zaufać "na słowo" ludziom których nie znamy.

Na rozkładach pociągów są "mapy wagonów"... Zresztą w informacji można zawsze się spytać w którym wagonie odbiera się przesyłkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja PKP sobie, chwalę... nawet gdy przedział konduktorski jest w ostatnim wagonie (co raczej jest rzadkością) prędzej już drugi wagon, to w składzie pociągu na początku i na końcu muszą być konduktorzy, którzy zawsze wysiadają/wychylają się (wystarczy się spytać gdzie jest przedział konduktorski). Po nadaniu zadzwonić do osoby, która odbiera paczkę i dać znać jeśli pociąg się spóźnił oraz powiedzieć w którym wagonie jest paczka :)


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Jeszcze dodam że wszelkie informacje o pkp na dworcu centralnym w wwa najlepiej uzyskiwać w punkcie odbioru przesyłek konduktorskich bo pracują tam najbardziej "ogarnięci" ludzie. W zwykłej informacji nie wiedzą co mówią. Przykładowo w zwykłej informacji baba twierdziła ze nie ma pociągu z przesyłkami konduktorskimi do Lodzi a jak potem się okazało są dwa i to 10 minut po sobie... W dodatku kilka razy spotkałem się z nieuprzejmym traktowaniem klientów przez pracowników informacji [dlatego użyłem wcześniej słowa baba].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pojechałem do Łodzi z Walijką. Słuchając kontrastu różnic w obsłudze transportowej naszych obu krajów osłupiałem... dochodząc do wniosku, że pewne "standardy" to mamy zakorzenione, "wiemy" że tak ma być i tyle. Widzę jednak, że dzięki wielu takim niskim standardom potrafimy być bardziej elastyczni. Towarzyszkę podróży oczywiście zrugałem, że wszędzie widzi wady i powody do narzekań i żeby sobie dla pocieszenia na funty przeliczyła koszty podróży :D (na pytanie znajomej, czy nie da się podnieść troche temperatury w wagonie, konduktorka odpowiedziała "no wie pani, a czy przy takich temperaturach minusowych na dworze potrafi pani bardziej nagrzać swój dom?" - wtedy dałem sobie siana babskiej gadaninie, ciesząc się, że i tak wybrałem z doświadczenia najcieplejszy przedział przy szafie nastawczej- do którego niebawem stłoczono ludzi z zamarzniętych przedziałów)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.