Skocz do zawartości
PawelL

Sklep Bielsko-Biała

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie, nowiutko, czyściutko :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono :) Kolegę Lizarda faktycznie próbujemy wkręcić w administrację sklepu sami mamy małe doświadczenie w fotografii morskiej a ten facet zna sie na rzeczy...

Mebelki od Inmara pięknie się wkomponowały w całość sklepu i wielkie podziękowania dla niego za pomoc i porady przy tworzeniu wnętrza :)zaczynamy w tej nie tak łatwej branży i dziękujemy za zainteresowanie naszym sklepem. Pracujemy od 11-19 a w soboty od 11 do 15 mamy nadzieje że sklepik spełni Wasze oczekiwania i będzie dłuuuugo funkcjonował.Wszelkie uwagi i sugestie mile widziane Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lizard-fotki naprawdę ładne,ja widziałem dzisiaj na żywo i wygląda jeszcze lepiej.

A jako że zostałeś wkręcony w administrację to proponuję zaktualizować.

Te różowe zoantuski naprawdę są piekne i świetnie się otwierają tyle że w moim baniaczku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie jakiś fajny sklepik w naszej okolicy :thumbsup:

Tego brakowało, jak człowiek nie ma czasu to 100 km do jakiegoś sklepu daleko a tu proszę tuż pod nosem. Na pewno otwarcie sklepiku przyczyni się do szybszego wystartowania z moją pierwszą solniczką.

Życzę powodzenia i na pewno zawitam.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bart i Wolf...

Do Wolfa nic nie mam.....

Ale Bart..... już wyraził swoją opinię o NANO REEF a teraz chce darmowej reklamy ?


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uczciwie mówią o stanie ryb. Kupiłem skrzydlicę która u nich od dawno nie jadła o czym uczciwie powiedzieli i o połowę zmniejszyli cenę. Po pewnym czasie zaczęła u mnie jeść i wszystko jest OK. Więc ze sklepu jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo za wykopalisko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, też się tam zaopatruje. Obsluga uczciwa wiec looz. Puki co poluje na spsy ale mam wyższe kh niż u nich i narazie czekam aż się wyrówna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.