Skocz do zawartości
Siwus9222

Błazny fotki potrzebne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebowałbym fotki do artykykuł chciałbym udostępnić go na stronie i na forum potrzebuje kilka błaznów waszego autorstwa każdy gatunek mile widziany . Artu boje sie tutaj wstawć [obawiam się krytki wyjadaczy] Z góry dzieks za fotki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile za prawa utorskie??no skoro nasze fotki maja dalej isc....


Kostka 70x70x55(270L)+sump 112L,LED 120W+4*24W T5,NewJet 2300,Tunze 7096+2x6055,Dolewka Zajac,Grzalka Eheim 150Watt,Bubble Magus 155Pro na igle AquaBee,Multi Kontroler made in china,dozownik Marine Magic,Resun 250g Ozonator

4966_4997.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczere podziekowania i dopisek za waszą pomoc [z nickiem z forum] w dostarczaniu zdjęć i oczywiscie rozpowszechnianie NR:)

NIe zbijam kasy na tym arcie wiec nie zamierzam płacić za prawa chodzi mi o dobrowolne oddanie fotek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ktoś z branży - dobra rada: miej na piśmie to że ktoś zgadza się na nieodpłatne. Weykorzystanie jego zdjęć. I to przed publikacją.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, Lizard, od razu na myśl przyszła mi ta pierwsza fota, nawet miałem szukać :thumbup:


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja też ... mam nemki mam więc i fotki

DSCF3448.JPG

DSCF2949.JPG

DSCF3422.JPG

4896-1.jpg

4896-4b.jpg

4896-2.jpg

DSCF2960.JPG


900 l (180x85x60) + 250 l sump, cyrkulacja Jebao WP-60 + Jebao RW-15 + 2 x Tunze 6105 + Tunze 6215, RedSkim 250, obieg Laguna 7600, 60 kg LR,8x80W T5+LED, Aquacare Calcium Reactor 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki ale poprosze o jeszcze pare fotek :) jak dostane to wyśle linka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja też ... mam nemki mam więc i fotki

DSCF3448.JPG

DSCF2949.JPG

DSCF3422.JPG

4896-1.jpg

4896-4b.jpg

4896-2.jpg

Jezus zaraz lecą na tapete na telefon :) cudowne boze chcialbym ujzeć baniak na zywo jak na zdjeciach jest taka jazda to co dopier na żywo :) Dzięks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.