Skocz do zawartości
erich1980

[S] [Z] Zanclus Cornutus - Trójmiasto

Rekomendowane odpowiedzi

Ryba o właściwej budowie ciała, nie wychudzona i doskonale żerująca. Od miesiąca w kraju (2 tygodnie u mnie). Rozmiar S. Przyjmuje pokarm suchy, mrożonki. Ponadto wcina banana. Wyłącznie dla doświadczonego akwarysty o odpowiednim zbiorniku (350-400l na tą rybę przyjmuję jako minimum). Preferuję odbiór osobisty

w Gdyni, przesyłka raczej nie wchodzi w grę. Cena jaka mnie interesuje to 300zł (tyle rybka mnie kosztowała

z uwzględnieniem transportu).

Sprzedaję ponieważ kupiłem 4 sztuki i niestety po kilku dniach zgody stały się bardzo terytorialne (wybrałem najładniejsze sztuki które najwyraźniej mają dominujący charakter co uniemożliwia stworzenie stada) i dla jednej zabrakło miejsca w moim blisko 1000l setupie. Obecnie pływa w refugium.

W grę wchodzi zamiana na anthiasy (przyjmujące suchy pokarm) lub "udomowionego" (czyt. kilka miesięcy

w zbiorniku) forcipiggera, nigricansa, leucosternona lub japonicusa. Nie wykluczam innych propozycji (inne ryby, SPS,LPS,ZOA) ale z koralami wstrzymuję się dopóki nie dostanę nowego odpieniacza.

post-10972-0-40132500-1331981438_thumb.jpg post-10972-0-78328000-1331981452_thumb.jpg


"When the wife gets preoccupied with other things make your move. Never place a new coral, fish or Berghia in the aquarium while anyone is watching and never reveal how much anything costs"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal aktualne.

Posiadam następujące pokolce: N.Lituratus, Z.Xanthurum, Z.Scopas, P.Hepastus. Kolejnymi egzemplarzami tych gatunków nie jestem zainteresowany.


"When the wife gets preoccupied with other things make your move. Never place a new coral, fish or Berghia in the aquarium while anyone is watching and never reveal how much anything costs"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna sztuka na sprzedaż.


"When the wife gets preoccupied with other things make your move. Never place a new coral, fish or Berghia in the aquarium while anyone is watching and never reveal how much anything costs"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Aktualne jeszcze?


600 litrów , w obiegu 750 l, , LR 70 kg, PS Hyperion , Franek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.