Skocz do zawartości
fal

RedSkim 300 Prestige

Rekomendowane odpowiedzi

A nie lepiej zamiast kombinować kupić pompę pod odpieniacz od sebastka? Najmocniejsza chyba 700 złotych. Sam bym kupił jakbym nie znalazł tanio bloku do mojego rd1500

Pozdrawiam


4505c5f87c17a1f131d0e2e1579d1fc2u291a272.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak miałem siadł mi blok w RD 2000 i kupiłem od Sebastka i jest ok

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej zamiast kombinować kupić pompę pod odpieniacz od sebastka? Najmocniejsza chyba 700 złotych. Sam bym kupił jakbym nie znalazł tanio bloku do mojego rd1500

Pozdrawiam

Pompy od Sebastka nie miałem , nie wiem jak jest robiona jaki posiada wirnik , jaki jest pobór prądu itd....

Najważniejszym elementem w pompie oczywiście poza wirnikiem jest zwężka , a wszystkie które widziałem i miałem do czynienia nawet do stóp nie sięgają AM uwierzcie wiem co mówię.

Niemal każda ma ten sam problem zatyka się otwór poboru powietrza co skutkuje tym ,że podnosi się poziom wody w pienidle a co jest później wszyscy wiedzą , pienidło przelewa.

Przy zwężce AM ten problem nie istnieje , i uczciwie powiem że nie wiem dlaczego ? Cały system czyszczę raz w miesiącu tak dla własnego widzi mi się :)


160x90x60 , sump 390L , RedSkim 300 , żywej 30 kg , Diuna T5 8x80W , Iks , calciumreaktor AM 1000 , http://dameb.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz dać namiary gdzie można zobaczyć kupić ww zwezke

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Ktoś prowadzi w Polsce sprzedaż tej zwezki

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwężka jest firmy AquaMedic dostępna u nich w sklepie


160x90x60 , sump 390L , RedSkim 300 , żywej 30 kg , Diuna T5 8x80W , Iks , calciumreaktor AM 1000 , http://dameb.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kronikarskiego obowiązku 

Pompa AquaMedic odmówiła posłuszeństwa po 4 latach przetarł się stojan i zrobiło się zwarcie. W zasadzie nie zastanawiałem się ani chwili wybór był oczywisty tylko pompa AM.

Pojechałem zobaczyłem i kupiłem najnowszą pompę AM 24V z nowym modelem wirnika.

Pompa zawodowała wczoraj jednak nie miałem właściwiej zwężki więc rozczarowanie było straszne , dzisiaj z rana pojechałem do AM dostałem zwężkę i znowu wrócił usmiech na mojej twarzy pompa cichutka no i jakość piany palce lizać jednak za miesiąc lub dwa powiem czy jest naprawdę coś warta :) 

 


160x90x60 , sump 390L , RedSkim 300 , żywej 30 kg , Diuna T5 8x80W , Iks , calciumreaktor AM 1000 , http://dameb.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli akwarium działa? no to z kronikarskiego obowiązku chociaż jedno nowe zdjęcie powinno się pojawić w wątku


Tisze jediesz dalsze budiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.