Skocz do zawartości
Krzych692

Nowy sklep w Katowicach ?

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem to ten Pan boryka się z chorobą dlatego wydaje się taki.

Niedawno byłem tam i zaczął szukać jakiejś małej rybki za 25pln, niestety nigdzie jej nie było a chciałem kupić coś małego.


90x40x65 + sump 50x35x42. Cree DIY (36RB+16CW+1R+1G), Tunze 6045, Aquabee UP 2000, Tunze DOC Skimmer 9006. >25kg LR, refugium, DSB. Zasadniczo od 13.01.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówię o pozytywnym zakreceniu ją go znam 4 lata i wiem że jest chory ale nie traci przy tym poczucia humoru.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2


Obecny zbiornik 142,5 + PANEL 

http://nano-reef.pl/forums/topic/107060-142-5-panel

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to na pewno aczkolwiek byłem bawiony paroma ciekawymi spostrzeżeniami. Nieważne, niech mu się wiedzie lepiej.


90x40x65 + sump 50x35x42. Cree DIY (36RB+16CW+1R+1G), Tunze 6045, Aquabee UP 2000, Tunze DOC Skimmer 9006. >25kg LR, refugium, DSB. Zasadniczo od 13.01.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Akwa Świat w Katowicach to wystawiam ocenę jak najbardziej pozytywną, byłam tam już parę razy i zawsze wychodzę zadowolona :) Obsługa jak najbardziej miła, kompetentna, z ogromną wiedzą, chętna do dyskusji i do pomocy. Jak dotąd uzyskałam wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie dręczące mnie pytania. Na pewno zagoszczę tam jeszcze nie raz :)

Edytowane przez akwarystka (wyświetl historię edycji)

5522_6523.png

22.10.2014 Mg-1350, Ca-440, KH-8,6, NO3-0, PO4-0,22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem ostatnio w sobotę, można już płacić kartą płatniczą. W czwartek wybieram się po skałę. Sklep warty polecenia.

Edytowane przez Świrek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w piątek w Akwa Świat w Katowicach-wielka reorganizacja :smiling: tak trzymać :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem w obydwu sklepach w Katowicach - na Powstańców raczej mi nie po drodze :( - jakoś tak się zraziłem - ale to jest moja subiektywna opinia - i nikomu nie mam zamiaru nic odradzać.

Za to nie wiem czy wiecie - aquario na wodnej rozwija skrzydełka i leci coraz mocniej w nasząstronę - już na środku salonu jest nowy duży zbiornik morski (większy od tego co był i lepiej dostępny dla wzroku - hociaż jak dla mnie troszkę za wysoki stelarz) i do tego remontują zaplecze - z tego co mi właściciel mówił pod życie morskie (już widziałem stelarze pod akwaria)- czyli idą w naszą stronę :)

Jak dla mnie każdy dodatkowy "posolony" sklep dla nas to tylko lepiej! raz ze względu na konkurncję/ceny a dwa ze względu na szerszą dostępność towaru (jak czegoś nie ma w jednym to jest szansa, że od ręki będzie w kolejnym sklepie - a nic mnie tak nie irytuje jak fakt, że nie mogę kupić tego co mi jest potrzebne od ręki).

p.s.

na ten moment oczywiście nr jeden to erybka ze względu na całokształt ale mam nadzieję, że z czasem dladobra wszystkich te różnice będą się zacierać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do rozwijania skrzydeł to Akwa-świat zlikwidował dział słodkowodny, posolą go ! Wychodzi na to, że morskie rozrośnie się tam ponad dwukrotnie :)

Chłopaki mają ślimaki Babylonia po 15pln ( normalna wielkość, żadne karzełki ). Kupiłem dwa, widze jak buszują w piasku.


90x40x65 + sump 50x35x42. Cree DIY (36RB+16CW+1R+1G), Tunze 6045, Aquabee UP 2000, Tunze DOC Skimmer 9006. >25kg LR, refugium, DSB. Zasadniczo od 13.01.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do rozwijania skrzydeł to Akwa-świat zlikwidował dział słodkowodny, posolą go ! Wychodzi na to, że morskie rozrośnie się tam ponad dwukrotnie :)

Chłopaki mają ślimaki Babylonia po 15pln ( normalna wielkość, żadne karzełki ). Kupiłem dwa, widze jak buszują w piasku.

Czy masz może jakieś informacje kiedy mają uruchomić tą dodatkową "powierzchnie" , i czy może przewidują jakąś ekstra dostawe zwierząt na tą okazje, albo jakieś "uroczyste - ponowne otwarcie sklepu"


200x70x60 + 240L.sump , ośw.T5 10x80W ,cyrkulacja 2x tunze6080 + 2x JVP102 ,obieg tunzemaster10076.03 , odpieniacz skimz sv253 , reaktor wapnia

START: grudzień 2007r.4733_4750.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomaszu, spokojnie, dopiero szkła ustawiają, są w jeden trzeciej drogi do odpalenia nowej części.

Dostawa będzie pod koniec tygodnia, oczywiście zwierzątka wylądują w "starej" części sklepu.

Warto odwiedzić bo już teraz mają kilka ciekawostek. Fluo rico, niefoto, osłonice, kraby dekratory i inne.

Sądze, że uroczyście ogłoszą jak skończą remont. Będzie show, hostessy, fontanny z ponczem i szwedzki stół ( wybierasz z akwa co chcesz zjeśc a Yumiko Hasato przyrządzi Ci to na Twoich oczach haha ).


90x40x65 + sump 50x35x42. Cree DIY (36RB+16CW+1R+1G), Tunze 6045, Aquabee UP 2000, Tunze DOC Skimmer 9006. >25kg LR, refugium, DSB. Zasadniczo od 13.01.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, z tego co piszesz ;) zapowiada sie rewelacyjna impreza :playing

p.s.

nie wiesz może czego spodziewają się w dostawie pod koniec tygodnia ?


200x70x60 + 240L.sump , ośw.T5 10x80W ,cyrkulacja 2x tunze6080 + 2x JVP102 ,obieg tunzemaster10076.03 , odpieniacz skimz sv253 , reaktor wapnia

START: grudzień 2007r.4733_4750.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co więc warto odwiedzić w tych katowicach. Jadę dzisiaj na śląsk i własciwie nie znam tam żadnego sklepu. Co polecicie?


5908_5997.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś jakieś zdjęcie by wrzucił ? dałoby to ogólny obraz.. :)

Na razie niema chyba za bardzo czemu tam zdjęć robic bo przebudowa jest ale jak sie skończy to będzie super. Rozmawiałem z jednym z właścicieli i chciałby zorganizować jakiś zlot/spotkanie gdy będą ponownie otwierać. Ale naprawdę super sklep cenowo coś jest droższe, coś jest tańsze ale niema raczej cen z kosmosu, Każdy zwierzak podpisany z widoczną ceną wiec niema zaskoczenia przy kasie. Naprawdę sklep wart uwagi i polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja się dołączę do tematu przebudowy.

Słodka częśc to już przeszłość, będzie posolona i dodatkowo jest powiększona od 6 baniaków w stosunku do slodkiej. Do obecnie działającej części morskiej nowa będzie większa o 10 baniaków dla ryb oraz o :shock: baniak pod korale 3,2m długi i 60cm szeroki. Da to w sumie dodatkowe 10tyś litrów solanki w obiegu i ...... kolejne szyby do czyszczenia - hahaah.

Zlot jest planowany wraz z otwarciem które chciałbym uczynić 15-16 grudnia. Po wielu przebojach typu - brak śrubunków itp itd widzę światełko w tunelu, że 15 grudnia jest realnym terminem. Na początku grudnia dam dokładnie info - czy wsio idzie z planem.

P.S Trzymajcie kciuki a szykuje się ładny salonik.

Edytowane przez sasz5 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o nowym sklepie z morszczyzną w Katowicach.

Wie ktoś może, gdzie się znajduje ?

tak aqłario na wodnej maja chfilowo tylko sprzęt

ale tesz pokarmy i inne żeczy no i troche życia

bo się powiększają i za kilka dni w życie wchodzą

mają konkuręcyjne ceny no i blirzej jeszcze poleca erybke w

zabżu mają dużo życia pozdrawiam no i przepraszam za błędy ...dyslektyk...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki maniak12 , nie ma to jak szybka odpowiedź :thumbup:


Narodziny 29.05.2011 -- restart 20.08.2013:

akwarium - 100x65x53 sump - 80x40x40

odpieniacz - Deltec APF 600

oświetlenie - Maxspect Razor 160W

obieg - Tuzne Silence 1073.040

cyrkulacja: Tunze 6055, 6045, NanoWavebox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja się dołączę do tematu przebudowy.

Słodka częśc to już przeszłość, będzie posolona i dodatkowo jest powiększona od 6 baniaków w stosunku do slodkiej. Do obecnie działającej części morskiej nowa będzie większa o 10 baniaków dla ryb oraz o :shock: baniak pod korale 3,2m długi i 60cm szeroki. Da to w sumie dodatkowe 10tyś litrów solanki w obiegu i ...... kolejne szyby do czyszczenia - hahaah.

Zlot jest planowany wraz z otwarciem które chciałbym uczynić 15-16 grudnia. Po wielu przebojach typu - brak śrubunków itp itd widzę światełko w tunelu, że 15 grudnia jest realnym terminem. Na początku grudnia dam dokładnie info - czy wsio idzie z planem.

P.S Trzymajcie kciuki a szykuje się ładny salonik.

No to trzymam kciuki i dajcie znać kiedy otwarcie całości :)


Było - Yarcio na słono 260

Obecnie - Yarcio na słono 650

650 litrów w obiegu, Start 16.05.2013

40 kg LR +40 kg LS,

Odpieniacz: Bubble King DeLuxe 250 Internal

Oświetlenie ATI 8x54w

Cyrkulacja Tunze 2x6105 + WP 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Podaję oficjalne info o nowej części: OTWARCIE

Niestety mimo szczerych chęci nie wypalił termin 15 grudzień. Pozdrowionka i zapraszam do sklepu na zakupy oraz na zlot w lutym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

Wiele sie zmieniło od ostatniego czasu i jako nie byłem zwolennikiem skrzydlicy to chłopaki zmienili podejscie do klienta i naprawdę coraz milej mi się u nich zakupy robi.Sklep jest coraz lepiej zaopatrzony.

Drugą sprawą która mnie zaskoczyła bardzo pozytywnie to to że chłopaką zależy na zwierzakach a nie na forsie a dlaczego tak uważam to już wyjaśniam:

Pojechałem sobie po mrożonki do skrzydlicy i tak oglądając sobie sklep przy okazji zobaczyłem piękne białobrode a że nie mogłem kupić ich przez ostatnie pół roku to zażyczyłem sobie aby mi sprzedali ale co usłyszałem??

Że niestety nie ma takiej opcji bo nie przeszły całej kwarantanny więc ja na to że chcę i koniec na moją odpowiedzialność niestety nie było łatwo aby go kupić (w końcu jednak wygrałem i sprzedawca poddał się bo wiedział że jedynie mogę opuscić sklep z rybą innej opcji nie było chyba że prewencja).

Białobrody został królem mojego akwa.

Atmosfera miła< zwierzaki w bardzo dobrej kondycji jednym słowem ten sklep prowadzą pasjonaci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z dieterem :thumbsup: Coraz lepszy sklep, wiele osób narzekało na Skrzydlice ale warto wpaśc i na pewno zmieni się zdanie :smiling: I priorytetem u nich jest kwarantanna ryb, co u innych sklepów pozostawia wiele do życzenia :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

No Szubi20 jak zawsze jesteśmy zgodni chociaż Krzysiowi ze skrzydlicy należą sie :popo: bo ma o mnie złe zdanie :harhar:

Ale za leucosterona ma wybaczone (bo wiesz Krzysiek to własnie diterek25 kupował od Ciebie )

Edytowane przez dieter25 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haloo A coscie tak wypalili w tym temacie ?

tapatalk


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.