Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zbliża się kolejna impreza pod znakiem mniej-lub-bardziej poważnych walk na zasadach MMA.

Dzisiaj został przedstawiony rywal Pudzianowskiego. To człowiek, którego dawał przez wiele lat dobre walki, ale dla którego najlepsze dni na ringu już dawno minęły - Bob Sapp. Szczerze mówiąc cholernie szkoda mi tego gościa, bo coraz bardziej rozmienia się na drobne, a Pudzian wyjątkowo nie jest osobą, która powinna mieć Sappa na rozkładzie. Autentycznie żal mi patrzeć na gościa, który podczas walki głównie skupia się na ochranianiu połamanego kiedyś przez Cro Copa oczodołu. Bardzo dobrze widać to w jednej z ostatnich walk, z Rumunem Lungu:

Właściwie z walką nie miało to wiele wspólnego. Pudzian niestety ma duże szanse na pokonanie Sappa, bo teraz Bestia właściwie nie walczy i przegrywa wszystko jak leci... Ostatnio przegrał również z Thompsonem (rzekomo kontuzja kolana).

Wybór Sappa na przeciwnika Pudziana nie świadczy również zbyt dobrze o jego (Mariusza) poziomie...


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w końcu kiedyś mój imiennik wygrać musi :) Chodzi o show, o podniesienie morale Polaków. Pudzian jest ucieleśnieniem niespełnionych marzeń wielu ludzi. Trzeba tylko trochę odgrzać "kotleta". Ja bardziej marzyłbym o spotkaniu Pudziana z jakąś legendą na emeryturze np z Jérôme Le Bannerem :smoke:


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przedstawiony tylko podstawiony.

Nigdy nie był wojownikiem a wynik sprzedany.

bobek nie reprezentuje zadnego poziomu a mariuszek tyle walk i dalej dostaje podstawionych kelnerów by przedłużyć tą gehennę pudziana.Te ksw to jedna wielka szopka.

Pudzian zszarpał swoje nazwisko które wypracował w strongach - szkoda bo gdy byłem młodszy to naprawdę miał szacunek na całej siłce z mojej strony również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KSW 19 już za chwileczkę, już za momencik.

Gdyby ktoś jeszcze nie słyszał w jakiej dyspozycji jest obecnie kolejny przeciwnik Pudziana w jego drodze do dominacji w MMA, filmik z ostatniej potyczki Sappa (sama walka od 4 minuty):

http://www.youtube.com/watch?v=02AXLYa__6k

Jak widać poprzeczka Pudziana coraz wyżej :whistle:


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudzian ma zadanie przyciągać widownie (co narazie Federacji KSW się udaję),czy było tak szerokie zainteresowanie MMA w naszym kraju. Ten sport zyskuję na popularności właśnie dzięki nie wygranym a nazwiskiem bo kto mie oglądał walk Najmana czy Salety w mma, choć one nie miały z tym nic wspólnego :crybaby:


Red sea max 250 ........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nasze MMA zaczyna sie robic smieszne , zabawa dla "gwiazd"

gdzie prawdziwe walki?????????

moze niedlugo zobaczymy walke Małysz kontra Kubica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudzina zjadł w życiu za dużo sterydów, nie ma szans na sukces w tym sporcie. Ale trzeba przyznać że wie jak kasę trzepać :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zasady wolę robić a nie jedynie się przyglądać :lol: .

Ale do rzeczy. Mam kolegę, który uprawia boks. Zaskoczył mnie tym, że jego trening mięśniowy, w sporej części, jest inny jak mój w judo. Analogicznie "hodowla buł" na siłowni nie koniecznie powoduje wykształcanie zarówno motoryki jak i szybkości. Dlatego uważam, że to przedsięwzięcie Pudzianowskiego nie zakończy się sukcesem. A wstawianie do drugiego narożnika przeciwnika, który po za chęcią zarobienia choćby na przegranej, sławy Pudzianowskiemu nie przyniesie. Doprawdy zadziwiające jest to, że niszczy własne osiągnięcia ze StrongMena. Tak jakby sieć siłowni czy klubów fitness nie była dla niego najodpowiedniejszą dywidendą z "inwestycji w StrongMena"?! Ale co ja tam wiem? Jak chce to niech "walczy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ja wtrace swoje trzy grosze bo widze wiele ciekawych komentarzy. teraz niech kazdy z was zapyta sam siebie, czy jesli dostal by taka kase jak pudzian to by tam wyszedl oklepac jedna gebe wiecej lub dostac po ryju? sadze, ze tak. druga sprawa, w jaki sposob niszczy to co zbudowal w stonr menach? na jego badaniach wyszlo, ze dalsza kariera w tych zawodach grozi wozkiem inwalidzkim, koles ma uszkodzony kregoslup, nie pamietam w jakim miejscu, jesli ktos komentuje to niech zaczerpnie troche informacji na temat czlowieka. teraz mial do wyboru, zyc moze dwa-trzy lata z reklam lub probowac sil gdzies indziej, tylko gdzie? czlowiek z tak wielka lapa jak on ma kwiatki sadzic? wybral sport w ktorym moze dalej pokazywac to co potrafi, czyli miesnie, sile i zareklamowac sie. trzepie na tym wielka kase, jakiej polowa z was nigdy nie zarobi i ma sie dobrze. to, ze w drugim narozniku dostanie cieniasa to tylko dla niego lepiej, nie bedzie musial siniakow leczyc a telewizja i tak zrobi swoje i polowa ludzi bedzie sie podniecala kolejna jego wygrana. mozecie w to nie wierzyc, ale mialem kiedys okazje poznac go osobiscie i troche z nim porozmawiac, czlowiek jest bardzo sympatyczny i ja bede trzymal jego strone ogladajac walki.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam widze zajecie dla mariusza :D ostatnio jakos w wiadomosciach mowili, ze na wzor japonii przedsiebiorstwa komunikacji miejskiej rozpoczynaja rektutacje na stanowsiko "dopychacz" :D dla pudziana idealne :)


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i będzie kolejne show :devil:


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ja wtrace swoje trzy grosze bo widze wiele ciekawych komentarzy. teraz niech kazdy z was zapyta sam siebie, czy jesli dostal by taka kase jak pudzian to by tam wyszedl oklepac jedna gebe wiecej lub dostac po ryju? sadze, ze tak. druga sprawa, w jaki sposob niszczy to co zbudowal w stonr menach? na jego badaniach wyszlo, ze dalsza kariera w tych zawodach grozi wozkiem inwalidzkim, koles ma uszkodzony kregoslup, nie pamietam w jakim miejscu, jesli ktos komentuje to niech zaczerpnie troche informacji na temat czlowieka. teraz mial do wyboru, zyc moze dwa-trzy lata z reklam lub probowac sil gdzies indziej, tylko gdzie? czlowiek z tak wielka lapa jak on ma kwiatki sadzic? wybral sport w ktorym moze dalej pokazywac to co potrafi, czyli miesnie, sile i zareklamowac sie. trzepie na tym wielka kase, jakiej polowa z was nigdy nie zarobi i ma sie dobrze. to, ze w drugim narozniku dostanie cieniasa to tylko dla niego lepiej, nie bedzie musial siniakow leczyc a telewizja i tak zrobi swoje i polowa ludzi bedzie sie podniecala kolejna jego wygrana. mozecie w to nie wierzyc, ale mialem kiedys okazje poznac go osobiscie i troche z nim porozmawiac, czlowiek jest bardzo sympatyczny i ja bede trzymal jego strone ogladajac walki.

Jak już pisałem jest przyniajmniej jedna profesja, która w sposób naturalny jest przedłużeniem kariery Pudzianowskiego. A mógłbym wymienić jeszcze kilka równie naturalnych i prowadzonych przez sportowców tego typu dyscyplin. Co ważny nie wymagających narażania się na kontuzje czy wręcz kalectwo. A wielka graba w tym przypadku służy do "trenerskiego" macania panienek na treningach i liczenia banknotów. Tudzież do trzymania grubego cygara (niezdrowe, nie polecam) albo/i kieliszka przedniego koniaku (zdrowe, zdecydowanie polecam). A co ważniejsze nie musi być obecny fizycznie by interes się kręcił generując stały dochód!

Nie znam pana Pudzianowskiego osobiście co nie oznacza, że nie życzę mu dobrze. Przyznaję, że nie interesowałem się szczegółami kariery. Nie mniej, w mojej ocenie, jest to bez znaczenia. Z (własnego!) doświadczenia wiem jak urazowe są sztuki walki. A wychodzenie do starcia nawet z ciemięgą nie koniecznie kończy się bezkontuzyjnie. Wygrać to nie sztuka, sztuką jest przetrwać! Uraz kręgosłupa praktycznie dyskwalifikuje zawodnika, no chyba, że ten nie ceni wasnego zdrowia. To nie siedzenie z piwkiem na kanapie i oglądanie "na żywo" z 5. sekundowym opóźnieniem, powodowanym przez transmisję via satelita, tylko walka! Zapytam okrutnie... I co mu po "kasie" jak "interes" w spodniach przestanie działać?!

p.s.

Konwenscja "wiejskiej bijatyki" jest co do istoty obca zasadom sztuk walki.

Edytowane przez Ritter (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak snajper

jeden strzał - jeden zabity :thumbup:

z drugiej strony liczyłem na dłuższą walkę ......... :realmad:

Edytowane przez sebkar (wyświetl historię edycji)

ponad 300 litrów solanki ........

100*50*55h + 60*40*40 sump

Skimz Oval SV203DC

Kessil AP700 + T5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale akcja :unworthy:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest mistrzem

I co najważniejsze, jest skromny. Nie szczeka jak niektórzy, on taki troszkę jak Robert Lewandowski, cichy spokojny, grzeczny .... ale jak p.....nie to każdemu szczena opada :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszłem ;) do kibla a już koniec .....

jak to było kiedyś "ogołocili mnie" :harhar:

Pudzian wygrał :rambo:

Edytowane przez sebkar (wyświetl historię edycji)

ponad 300 litrów solanki ........

100*50*55h + 60*40*40 sump

Skimz Oval SV203DC

Kessil AP700 + T5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheheh :p Pudzian - co to to było ? :)

Sam nie wiem, ale ogólnie gratuluję :clap:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to już po?


100x50x50(przód opti)+sump 72l,odpieniacz APF600,obieg nj2300,cyrkulacja jebao wp40+koralia3+koralia4,oświetlenie led cree 144w diy,auto dolewka diy,25kg LR,18kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziadek się cieszył z grubej kasy zarobionej w krótkim czasie,a Pudzian nie jest głupi i powoli będzie sobie podnosił poprzeczkę.Już się nie wyrywa tak jak na początku z Silvą tylko twierdzi ,że za rok będzie na niego gotowy.Gratulacje za walkę i chęci.


Kupię: Ricordea - kolor pomarańczowy,różowy,czerwony,niebieski , Favia-Favites

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.