Skocz do zawartości
Waldek

To tylko mała próbka

Rekomendowane odpowiedzi

a ja nie wyskoczyłem ponad 50 kb/s


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kodeki sa? Waldek podawal link do nich.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmontuj kodeki z waldka strony


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wielu nieudanych próbach wreszcie udało mi się sciągnąc ten film, już udostępniam go w emule. Apropo filmów, czy znacie jakieś ciekawe tytuły godne uwagi, szczególnie dotyczący rafy korlowej lub ogólnie życia morskiego. Ja wyszukałem takie filmy:

Coral Reef Adventure

Deep Ocean

The Blue Planet

Great Barrier Reef

Wszystkie dostępne przez Emule. Jeśli posiadacie inne filmy podzielcie się przynajmiej tytułami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zassałem ale emula nie mam jam Torrenciarz :)

Na początku głos nie chodził ale po instalacji kodeków Waldka wszystko jest już w porządku :)


""" Tylko dwie rzeczy sš nieskończone: wszech?wiat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewno?ci"" Albert Einstein"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak na złość też głos nie chodził, po zainstalowaniu kodeków Waldka nadal nie chodzi no i jest problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@spirit3...zapodaj sobie najnowszy K-Lite Codec Pack....i pewnie pojdzie...

...zebys mogl sprawdzic jakim kodekiem film jest zrobiony proponuje program GSpot

@Waldek.!!!!...film super..ja go wlasnie sobie na DVD przerabiam..zeby mozna bylo w kazdej chwili wrzucic w odtwarzacz i zapodac "wizje z fonia"...bez kombinacji z kompem..


3miasto pozdrawia :))) Zdrowie żon naszych oraz kochanek i żeby się nigdy nie spotkały.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Spirit3 - Mam jeszcze:

- Sea Forest

- Ocean Oasis

- Unterwasser Impresionen

i pare innych których nie pomne - zerknij w tym poście chyba podałem liste

Polecam powyższe filmy w formacie HDTV 1080i - po prostu wgniata w fotel, IMAX w domu. HDTV 1080i jest w rozdzielczości 1920 x 1080 pixeli. Nie przerażajcie się plikami w formacie TS - FantasyDVD player 8 i Power DVD 6 radzą sobie z tym świetnie.

Pliki trochę ważą (ok 3-4GB /h filmu) i wymagają silnego sprzętu (co najmniej P4 2,5Ghz z 512mb ram), ale uwierzcie mi - kto raz zobaczył coś takiego w HDTV nie będzie chciał żadnych innych formatów ściągać.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki smk za odpowiedź, osobiście to wolałbym tylko filmy w jak najwyższej rozdzielczości, ale czy na emule je znajdę? Nie zaszkodzi poszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na emule mam wrzucone tylko seriale i filmy HDTV - nic innego. Ok 60 pozycji sie sciaga. Pierwszy miesiąc wiadomo idzie wolno ale teraz codziennie coś się ściągnie i dodaje nowe. Moje 2 dyski po 160gb pekaja w szwach a ja nie mam kiedy tego przegrać na płyty. Niech ten blue ray w normalnych cenach sie juz pojawi bo tone w natłoku danych!!!

W emule znaleźć to bardzo prosto. Wpisz "720p" lub "1080i" i wyskoczy ci lista filmów

Tak offtopicowo "nie-rybnie" to w 720p polecam serial "Rome" wypas - mam wszystkie 12 odcinków jakie na razie wyszły w HDTV (akurat to ściągam z www.easynews.com - płatne 9$/m-c ale transfer z FTPa 100kb/s - taki HDTV rome w 4h się ciągnie)

Niestety u nas nie można kupić płyt z materiałem HDTV i co mam począć?


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekac na HD-DVD albo BR-DVD :) Szybko sie filmy pojawia, od jakiego czasu sporo filmow kreci sie juz w HD, trzeba tylko czekac na playery.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@smk a czy bylaby szansa zebyc wrzucil na Twojego ftpa jakis film HDTV??


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.