Skocz do zawartości
Gość AnT

[P] Przyjme

Rekomendowane odpowiedzi

Mam najnowszą JVP 102 na ceramicznej ośce, startuje od kopa, kabel zasilający o dł. 130 cm pokryty gustowną czernią, sygnowany wszelkimi certyfikatami. Przepływ 5000 l/h przy stosunkowo wyważonych gabarytach obudowy wspaniale wkomponuje się w toń Twego nowego Baniaka. Danielu Wielki, zechcij ją mieć :bow


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

jak dobrze ze napisales, mam nowy Korallen Zucht - Revolution L Skimmer na Aquabee 7000, nie smigany, troszke za duzy do mojego juz mialem walnac do smieci, ale jak masz ochote to ci przywioze i wniose do duzego pokoju. jest gwarancja i rachunek, do tego jeszcze oplace ci prad na 10 lat odpieniania

hmmm może się skusze na KZ - ale czy fajnie piankę robi ?

Mam najnowszą JVP 102 na ceramicznej ośce, startuje od kopa, kabel zasilający o dł. 130 cm pokryty gustowną czernią, sygnowany wszelkimi certyfikatami. Przepływ 5000 l/h przy stosunkowo wyważonych gabarytach obudowy wspaniale wkomponuje się w toń Twego nowego Baniaka. Danielu Wielki, zechcij ją mieć :bow

może i zechce mieć - jad dasz zapas osiek ceramicznych do niej ;%29.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, Daniel, nie wiem czy będziesz zainteresowany bo mam tylko do oddania wille z basenem w takim luksusowym osiedlu na morzem, ale jest jeden minus bo jest zlokalizowany w Barcelonie i za sąsiadów masz piłkarzy FC Barcelona. Poza tym dom ma 20 sypialni więc jest co sprzątać :( i nie wspomnie o koszeniu trawnika na polu golfowym.

Przyjąłbym... tylko napisz jaki masz odpieniacz w tym basenie ?


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaja sobie robicie? Daniel to prowokacja czy serio na cos liczysz?


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjąłbym... tylko napisz jaki masz odpieniacz w tym basenie ?

Nie mam odpieniacza, jadę na cotygodniowych podmiankach z działającego zbiornika ( Morze śródziemne ) oraz mam porządne DSB na prywatnej plaży


Było - Yarcio na słono 260

Obecnie - Yarcio na słono 650

650 litrów w obiegu, Start 16.05.2013

40 kg LR +40 kg LS,

Odpieniacz: Bubble King DeLuxe 250 Internal

Oświetlenie ATI 8x54w

Cyrkulacja Tunze 2x6105 + WP 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Grzegorz to na poważnie przeciez jest :)


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ant jak już tak wszystko bierzesz to wyśle ci moje rachunki za prąd, będę miał z głowy do śierpnia. adres daj na priv.


330l: 100/60/55 optiwhite + sump , oświetlenie: 8x39 ATI Powermodule Obieg: RD 3500 odpieniacz: Bubble King Supermarines 200 Filtr:poompa NJ2300+deltec FR 509 +filtr NP-reducing BioPellets dolewka: Dr Witt + Eheim compact 300

cyrkulacja:2xkoralia 4+1x koralia 3: skała ok 50kg. Start 17.05.2010 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu. A Ciebie nie wkurza zakładam akwarium morskie, przyjmę wszystko i jeszcze więcej ? :realmad:

Pozdrawiam.

Roman

AnT. u mnie plusik


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zaraz zostane wygwizdany ale skoro temat jest taki jaki jest to ja dorzuce ze mnie dosc mocno irytuja punkty reputacji. A dlaczego? Poniewaz zawsze mialem o nich wyobrazenie tego typu ze sa przyznawane za pomoc zwiazana z naszym hobby a nie za dowcipkowanie lub (przepraszam Grzegorzu) za niezrozumienie tematu jak to mialo miejsce kilka postow wyzej.

Dosc mocno moge sie irytowac bo "przyjme wszystko na start" przez poczatkujacych morszczakow tez jest dobijajace :).

Pozdrawiam

Maciej


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzechu został moderatorem i od razu zmienił tok myślenia :harhar:

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

kurde jak mogłem przegapić tego posta :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

jak coś jeszcze zostało to ja też chętnie przyjmę kilka rzeczy,

nie jestem wybredny więc się nie będę upierał przy jakiś SPS-ach

w moim zestawie mogą być same LPS-y, od biedy mogą być nawet same scolimie :welcome:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde jak mogłem przegapić tego posta :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

jak coś jeszcze zostało to ja też chętnie przyjmę kilka rzeczy,

nie jestem wybredny więc się nie będę upierał przy jakiś SPS-ach

w moim zestawie mogą być same LPS-y, od biedy mogą być nawet same scolimie :welcome:

Z tego co czytałem to Ty raczej jesteś z tych co dają. Więc to raczej temat nie dla Ciebie :harhar:


4710d00f94c099763084e78a6b3f3112u365a339.png?upd=20150324102053

Akwarium:60x60x50 panel, odpieniacz DIY na pompie Tunze 9410.04, obieg Tunze 1073.020, cyrkulacja Tunze 6015+6025, swiatło chińczyk 120W+2x24W T5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

wpadaj Ant-CIK coś sobie odkręcisz i złowisz :):thumbsup:

jak będzie spotkanie w Maju w Krakowie to wstąpię :D

na kawkę :)

odkręcę,złowię i potem na spotkanie uderzymy :thumbsup:

już do ciebie to chyba z 2 lata się wybieram :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie przyjmę AnT'a z całym tym inwentarzem który przyjmie od Was :evil:


Akwarium morskie 800 litrow w obiegu, 50kg LR + 20kg LS,

Odpieniacz białek: WhiteSkim 250

12x54W T5

Słona woda płynie i coraz bardziej mnie wciąga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:thumbdown: gorzej jak Cię ktoś uprzedzi :harhar:

jak będzie spotkanie w Maju w Krakowie to wstąpię :D

na kawkę :)

odkręcę,złowię i potem na spotkanie uderzymy :thumbsup:

już do ciebie to chyba z 2 lata się wybieram :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

e no co ty :p

jak zapraszasz :D

darmocha mile widziana :harhar:

ok przywiozę do kolekcji jakiegoś sps by nie na pusto w gości :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na telefonie nie zawsze wszytko sie widzi jak na kompie. Nie zalapalem ze caly ten spam plus wazelina jest w offtopicu.:ph34r:

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie patrzył to satyra na Przyjmę na start........:rofl:


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wazne co mowia wazne zeby mowili.

W moim odczuciu oto chodzi w tym watku.

Gdybym mial POWER liczniki postow jak I -+ w tym dziale bylyby zablokowane.

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

Gdybym mial POWER liczniki postow jak I -+ w tym dziale bylyby zablokowane.

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

i chwała ci za to i dał bym plusa ale... :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żarty żartami, ale panowie, ludziom naprawdę palma odbija :wallbash:. Jak czasami widzę jaki sprzęt się wyrzuca, to od razu przypominają mi się opowieści, jak - jeszcze wcale nie tak dawno - komuś udało się wyjechać za granicę i ze śmietnika przywoził meble, magnetowidy i kolorowe telewizory. I się dziwiliśmy - jacy Ci Niemcy głupi są, taki dobry sprzęt wyrzucili.

Ostatnio znajomi się mnie pytali, czy nie mam gdzie zutylizować głośników komputerowych (Logitech Z-10). Grały zajebiaszczo, tylko się w nich wyświetlacz popsuł i nie wyświetlał tytułów piosenek - wg nich już się nie nadawały do użycia. Powiedziałem że mam - i tak się utylizują w pracy - ach ten bas. :harhar:

A satyra przednia :)


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz można odsyłać do tego wątku wszystkich świeżych, rządnych darmochy. Dla każdego coś dobrego raz dwa trzy :)


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego świeżynki nie mają prosić? Co w tym złego poza formą? Taki to fajny temat do kpin? Żaden z Was nigdy nie prosił o pomoc? Żenujące, drwijcie dalej we własnym TWA.


Akwarium 150x50x55 412 L, sump 140 L, oświetlenie CRP Metis 3x100W, obieg NJ 4500, cyrkulacja 2xAquael 10000, pienidło TS1060

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.