Skocz do zawartości
morszczak147

myślałem że nic z niego nie będzie

Rekomendowane odpowiedzi

myślalem ze nic juz z niego nie bedzie bo nawet babka w pierwszy dzien przysypala go piaskiem i sie nie podniusl a tu przychodze z pracy i prosze

post-11854-0-30928900-1334773461_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladny daj znać jak sie rozdzielithumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szorstniki to twardzi goscie ... dokarmiaj go .. lubi to


ponad 1000l wody w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umiesc go w wiekszym pradzie wody, tak zeby jego czulki falowaly. Bo na tej fotce widac ze sa oklapniete. I faktycznie lubi sobie dobrze zjesc.


75 gal 6x54w T5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladny daj znać jak sie rozdzielithumbsup.gif

Szorstniki chyba nie rozmnazaja sie przez podzial.


75 gal 6x54w T5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szorstniki chyba nie rozmnazaja sie przez podzial.

No chyba, że akwarysta dozuje Vodka Method wewnętrznie, to mogą się mu podzielić :thumbsup:


Start 19 marzec 2010 ... od czerwca 2015 - OptiWhite 130*80*60h, Sump 140*60*40

Dolewka DIY 60l, 20kg LR, LED Reef Factory 210W, pompa Blue Reff Motion 12K z wylotem loc-line, ATI PowerCone 250iDC, Maxspect Gyre 350 + Jebao RW-15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem w starym zbiorniku dwa takie i mam mieć zamiar w nowym,ten przynajmniej nie łazi po całym zbiorniku.Fajny ukwiał,też dokarmiałem go.Pierwszego sprzedałem bo mnie straszyli,że ryby mi wyłapie i to na tym forum to było,teraz jakoś nikt o tym nie wspomina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te ukwiały nie są symbiotyczne,zresztą symbiotyczne też potrafią pożreć rybkę np Mandaryna jak już było pisane na forum.Wszystko zależy od rybci czy nie jest osłabiona lub chora żeby tak łatwo paść ofiarą albo wystraszoną która w panice może wpaść w parzydełka

2239.jpg

8159.jpg


LPS-ZOA http://nano-reef.pl/...894-nano-rafka/ <> http://reefcentral.c...d.php?t=1639117

Schuran Jetskim-100,Aqua Medic Nanoprop 5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takiego już drugi rok,żółtek w atakach paniki wylądował w nim już kilka razy zresztą inne ryby też miały z nim styczność,zawsze kończyło to się stratami z obu stron rybcia miała kilka poparzeń a ukwiał powyrywane macki,więc też jestem zdania że zdrowej ryby nie jest w stanie złapać,poza tym mieszkańcy akwarium bardzo szybko uczą się że tego delikwenta trzeba omijać szerokim łukiem.Ja swojego dokarmiałem tylko na początku do czasu jak wyczytałem gdzieś że grubość ramion a co za tym idzie zdolność do łapania ryb zależy od wielkości podawanego pokarmu i tak od prawie dwóch lat wyłapuje tylko to co dostają ryby i ma się świetnie.A i naprawdę warto umieścić go w kawałku rurki PCV ukwiał podobno czuje się bezpieczniej a my mamy bardzo ułatwiona sprawę z ewentualnymi przenosinami.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

woow. te zdjecia z pozeranymi rybami to mnie zdumialy. nie widze mojego w takiej sytuacji. wundermanki nie tyka ale juz sexi shrimpow nie dala bym z nim do akwa bo bym sie bala ze je wciagnie.

moj mieszka w fiolce po testach jbl i mam spokoj z wedrowkami :)


pozdrawia Magda :)

100l niefoto -start styczen 2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem bardzo duże okazy więc wkładałem je do szczelin w skałach,ale małe osobniki można dać do piasku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.