Skocz do zawartości
luft

Miłośnicy chmielu

Rekomendowane odpowiedzi

w carrefour promocja po 1,77zł za tą smaczną piankę

IMG_0485.JPG


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć

chciałem tylko poinformować - dać Wam cynk, że :

wpadłem dziś do LIDLa .... a tam prawdziwie męska promocja :

czeski Budweiser po 2,2 zł / butelka :)

każdy koleś w wózku miał po skrzynce, mam i ja !!!

Polecam, bo długi weekend majowy w zasadzie już się rozpoczął :cheers:

post-6816-0-07205700-1367003857_thumb.jpg

Edytowane przez Andretti (wyświetl historię edycji)

PŁYTKIE....

150L, 6x39W , Tunze ReefPack,

Obsada : miękkie oraz LPS 

http://nano-reef.pl/forums/topic/79258-płytkie-akwarium-2016/#comment-991136

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek powinien zostać "podpięty" :cheers:


>Moje akwa<

90x53x50 cm (238,5 l. + 63 l.), oświetlenie PS BP 140W XM, odpieniacz DIY na Tunze Hydrofoamer Silence 9410.04, obieg Eco Runner 3700, falownik Jebao WP-25 8.000L, cyrkulacja Tunze 6025 i Koralia 1600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakiś sensowny wpis na forum :)


140x70x70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakiś sensowny wpis na forum :)

Czwarta strona i zero zgrzytów, zatargów, inwektyw, wycieczek osobistych, itp. Jaka jedność w Narodzie nastała :thumbup: .

>Moje akwa<

90x53x50 cm (238,5 l. + 63 l.), oświetlenie PS BP 140W XM, odpieniacz DIY na Tunze Hydrofoamer Silence 9410.04, obieg Eco Runner 3700, falownik Jebao WP-25 8.000L, cyrkulacja Tunze 6025 i Koralia 1600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
miloslaw-niefiltrowane.jpg

"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włodzimierz,

Tak sobie czytam Twój powyższy post i ...

Miłosław

niefiltrowane

otwarta fermentacja

i dalej w podpisie

1000 l.(...)

"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku (...)"

Edytowane przez Dominik.kdp (wyświetl historię edycji)

>Moje akwa<

90x53x50 cm (238,5 l. + 63 l.), oświetlenie PS BP 140W XM, odpieniacz DIY na Tunze Hydrofoamer Silence 9410.04, obieg Eco Runner 3700, falownik Jebao WP-25 8.000L, cyrkulacja Tunze 6025 i Koralia 1600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ubolewam nad faktem nietrzymania jakości/recepty pysznych browarów niszowych, które po wypłynięciu na szerszą wodę stają się niesmaczne. Przykładem jest wspomniana przeze mnie w tym temacie Fortuna, która już mi nie smakuje bo wieje od niej jakąś nienaturalną pochodną smaku coli. Dzisiejszy wieczór umili mi mała Corona. Pozdro


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna,jak akurat z Ingą też spożywam wódkę z colą.

Chyba powinieneś powiedzieć z ''cocą'' , dlaczego ? bo jest ''pepsi cola'' i ''coca coola'' obie ''COLA'' więc...W Polsce potocznie mówi się cola i pepsi a na reszcie świata jest pepsi i coca , dziwne ? nie? a może polacy boją się słowa coca ?? zawsze jest śmiesznie kiedy lestem PL i prosze w sklepie o ''koke'' -sprzedawca robi wielkie oczy... :thumbsup:


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mala corona? Czyli mexicana coronita :) ale w pl nie widzialem...

W tesco czasami widuje, ale cena u nas z kosmosu, jak lubisz corone, to posmakuj meksykanskiego sol'a, napewno sie nie zawiedziesz.


300l w obiegu. maxspect razor 160w, aqua nova ncm-3500, 2x tunze 6045, aquaspec white skim 200 z pompą w body.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetnie dolacze do tej milej atmosfery.

U mnie tradycjonalnie:

U4lGrXrl.jpg


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapraszam na: http://www.festiwal-piwa.pl/ do Lubina w woj. dolnośląskim. Świetna impreza, nie chodzi tylko o spicie mordy ale i prowadzone są zajęcia na których można dowiedzieć się ciekawych rzeczy o złotym trunku a i degustacja piw bardzo mila :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tesco czasami widuje, ale cena u nas z kosmosu, jak lubisz corone, to posmakuj meksykanskiego sol'a, napewno sie nie zawiedziesz.

Corona, sol, brahma, cobra, tiger , asahi-te piwka pije I jeszcze poznanski leszek, a na smaczek z innej beczki polecam midleton whiskey (do midleton mam 5min autem ;)) cena jeszcze ujdzie bo reszta z rozlewni juz wysoko...

https://www.celticwhiskeyshop.com/Irish_Whiskey/Midleton_Distillery/Midleton_Whiskey-category-1-distillery-1-brand-21-z-brand.htm


Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mala corona? Czyli mexicana coronita :) ale w pl nie widzialem...

post-14651-0-23835100-1367015819_thumb.jpg

Odwiedzaja mnie ludzie z roznych krajow i daja poprobowac roznych napitkow

Zreszta morszczyzna tez zarazil mnie obcokrajowiec hehe


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miloslaw-niefiltrowane.jpg

Skosztowalem i do dzis jestem pod wrazeniem, to piwo jest naprawde godne polecenia.


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedziela festiwal piwa w pod poznańskiej Szreniawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Corona, sol, brahma, cobra, tiger , asahi-te piwka pije I jeszcze poznanski leszek, a na smaczek z innej beczki polecam midleton whiskey (do midleton mam 5min autem ;)) cena jeszcze ujdzie bo reszta z rozlewni juz wysoko...

https://www.celticwh...-21-z-brand.htm

Trafiłeś w mój gust, jak mieszkałem w anglii to pijałem dokładnie te same trunki, do tego czasami miller.

A jak ktoś ma netto w okolicy to od poniedziałku będą fajne pifka w promocji żywe, miodowe z manufaktury piwnej, noteckie, koźlak, przeniczne, klasztorne, cornelius smakowe (banan, grejfrut, cutryna) i pszeniczny.


300l w obiegu. maxspect razor 160w, aqua nova ncm-3500, 2x tunze 6045, aquaspec white skim 200 z pompą w body.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamiętacie tą reklamę :D ?

http://www.youtube.com/watch?v=scs44Dkg1B0


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bosmanem to się swego czasu nieźle poniewierałem, idealne piwo dla studenta: dobre i tanie :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
954724_10151499005586931_1587381993_n.jpg

LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do dnia dzisiejszego chwalę sobie noteckie lub ciechana z ogólnodostępnych piw Polskich.

Nie uważam też aby piwa niefiltrowane były lepsze od filtrowanych wręcz odwrotnie a jednak takie hasło ładnie brzmi...

Wolę jednak winko przefiltrowane podobnie z piwem po przefiltrowaniu jest smaczniejsze i wcale nie jest wyjałowione.

Najbardziej jednak lubię Czeskie pilsy nawet te pasteryzowane ale są drogie i nie zawsze kupuję.

Ogólnodostępne mocno popularne piwa unikam jeśli mam możliwość nabycia powyższych.

Ps.Imo bym wybrał niefiltrowane piwo regionalne niż te w reklamach telewizyjnych bezapelacyjnie.

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypadek ciężarówki z piwem na autostradzie w Katowicach.

O wypadku poinformowało radio RMF FM. Ciężarówka wiozła 24 tony piwa w butelkach. Z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn cały towar spadł z przyczepy. Większość butelek z piwem została rozbita

1353233.3.jpg

info z MM


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.