Skocz do zawartości
Gość kapitan

Burneika vs Najman - piątek 27 kwietnia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kapitan

Ciąg dalszy komedii pod tytułem 'KSW' :D

Stawiacie na kulturystę czy celebrytę z Big Brothera? :rofl:

Ja stawiam na hardkorowego koksa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy komedii pod tytułem 'KSW' :D

Stawiacie na kulturystę czy celebrytę z Big Brothera? :rofl:

Ja stawiam na hardkorowego koksa.

koks ma ogromne szanse tylko przez pierwsze 120 sekund potem jego szanse będa gwałtownie spadać wprost proporcjonalnie do spadku tlenu w jego organiźmie. Szkoda bo najman to zwykły pozer i przydało by się żeby go ktoś wykopał z ringu raz na zawsze.


700 L // Diuna 10x54 // BK250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie to będzie leciało i o której?

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim faworytem tez jest burneika . On moze nas zaskoczyc , w koncu nic o nim nie wiemy. Pamietajmy ze ten czlowiek bierze cale sportowe zycie cos tam i jego nadnaturalna agrescja bedzie skierowana w kierunku osoby najmana. Ogladalem jego pokazy i przy wadze 130kg robil salta i szpagady . Przyznajcie ze to nie naturalne ;-)

Sent from my X10i using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polsat sport 20sta

Sent from my X10i using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha dzieki,

ja stawiam na Tolka Banana :)

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burneika wystarczy, że bedzie stał w miejscu i zaczeka na najmana. Wtedy zdzieli go swym firmowy high kickiem z obrotu (on to potrafi! przy takie masie). O Najmanie nie mam czego powiedzieć. Niech sie cieszy, że jego nazwisko poprawnie napisałem. Pozdro!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze byc smiesznie :)

Sent from my X10i using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na Hardcora wkoncu "NIE MA LIPY"thumbsup.gif


pozdrawiam Arian. Tel.608-353-030, Gadulec 32936596

Moje 30l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten hardkorowiec zdechnie jak pudzian po pierwszej minucie.


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie do Tomka :) - Stawiam na Tolka Banana :ice::clap:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja na Anne Grodzką :unworthy:

A tak na poważnie to anaboli (np. Bob Sapp) załatwia się 1 precyzyjnym ciosem..tak jak swojego czasu zrobił to Cro Cop Filipović.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce sie wymadrzac ale malo chyba zaznaczam wiecie o kulturystyce. Kulturysta to nie strongman , zeby osiagnac forme startowa musi przebiec i wypocic wiele. Co idzie w paze z wytrzymaloscia . Wiekszosc nas widzi w kulturystach spaslych bramkazy :) a to inna grupa ludzi, przedewszystkim nie ociezalych.

Sent from my X10i using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukhil - kulturystyka i owszem - wymaga wiele od uprawiającego

To co tu mamy to nie jest kulturystyka.


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś poza polsatem to będzie? Nie mam Polsatu :(


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

To będzie coś jak walka z Pudzianem, czyli 120 sekund max dla koksa, ale Burneika jest sprawniejszy niż nieruchawy Pudzian...

Gość nie jest w stanie dosięgnąć telefonem do ucha gdy rozmawia, ale taki kop z obrotu od 140 kilo chłopa musi boleć :)

Pamiętacie jak Najman wylatywał w powietrze po każdym low kicku Pudziana? Burneika nie będzie wcale kopał słabiej.

http://www.youtube.com/watch?v=9X-S62oEt3A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi kopnąć i trafić a przy takim zbieraniu się to ten mniejszy obskoczy go dwa razy


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kifu masz racje to nie nauralna kategoria , jak wszystko w stanach :) nie wazne jak wyjdzie walka , kazdy z nich dostanie gruba kase .

Sent from my X10i using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto trenował jakieś sporty walki poza judo czy zapasy wie, że trzeba wyczekać na moment jeśli ma się za dużo masy, gdyż masa przeszkadza w szybkości. Koksu może i potrafi skakać ale nie ma to nic wspólnego z szybkością. Wolałbym aby dowalił prostakowi choć sam yntelygencją nie grzeszy... ;D


Akwarium 150x50x55 412 L, sump 140 L, oświetlenie CRP Metis 3x100W, obieg NJ 4500, cyrkulacja 2xAquael 10000, pienidło TS1060

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, chociaż Najmana wręcz nie znosze (a na szczęście gustujemy w innych lokalach) to nie jest on prostakiem, w przeciwieństwie do tego napompowanego kołka. Też się macie czym podniecać.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prostactwo oceniać można na podstawie wypowiedzi delikwenta, zachowania etc. i dla mnie jest prostakiem


Akwarium 150x50x55 412 L, sump 140 L, oświetlenie CRP Metis 3x100W, obieg NJ 4500, cyrkulacja 2xAquael 10000, pienidło TS1060

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że Twój filtr prostactwa działa tylko przy Najmanie a przy tym drugim pajacyku nie? Pogratulować.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koks to będzie najsłabszy przeciwnik Najmana odkąd "walczy" w MMA. Więc jak z nim nie wygra to z kim ... Ale wiadomo o co w tym teatrzyku tak naprawdę chodzi :welcome:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech sie cieszy, że jego nazwisko poprawnie napisałem. Pozdro!

Popieram. żaden nie nadaje się do MMA najman co najwyżej na bramkę do wiejskiej dyskoteki.


700 L // Diuna 10x54 // BK250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.