Skocz do zawartości
dale

gwiazdowate "coś"

Rekomendowane odpowiedzi

Wyszło mi ze skały, zauważyłem dopiero teraz, bo wczoraj skałę przekręciłem by ukwiał był bardziej widoczny. Co to może byc ? Jak byście mogli podpowiedzieć, byłbym bardzo wdzięczny :)

Dziękuję z góry za poświęcony czas.

post-11839-0-92572000-1335554905_thumb.jpg


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak majano czy coś...


miękkie i kilka rybek 240 l; oświetlenie HQI+T5; odpieniacz Turbo 1000 Multi SL; curkulacja Tunze 2x6045 i AB 3500 UP; październik 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszło mi ze skały, zauważyłem dopiero teraz, bo wczoraj skałę przekręciłem by ukwiał był bardziej widoczny. Co to może byc ? Jak byście mogli podpowiedzieć, byłbym bardzo wdzięczny :)

Dziękuję z góry za poświęcony czas.

Fotka niezbyt wyrażna mugłbyś opisać coś więcej kolor zachowanie.


MÓJ KAWAŁEK OCEANU:

KoTm lutego 2013

trzy-lata-minely moje pierwsze akwarim

Blekitna-glebia 1500 w obiegu

gallery_14359_2078_47879.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na temat zachowania, niewiele mogę powiedzieć, zauważyłem dopiero dziś. Pojawiło się po zgaszeniu światła w niedalekim sasiedstwie zielonego quadri. Postaram się jutro o lepsze zdjęcia.

ps wielkości ok 50 groszówki.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aiptasia

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na temat zachowania, niewiele mogę powiedzieć, zauważyłem dopiero dziś. Pojawiło się po zgaszeniu światła w niedalekim sasiedstwie zielonego quadri. Postaram się jutro o lepsze zdjęcia.

ps wielkości ok 50 groszówki.

Czy jest przezroczysty i wygląda tak http://nano-reef.pl/topic/31066-brazowy-ukwial/


MÓJ KAWAŁEK OCEANU:

KoTm lutego 2013

trzy-lata-minely moje pierwsze akwarim

Blekitna-glebia 1500 w obiegu

gallery_14359_2078_47879.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo, raczej leży plackiem na śkale. Niestety zdjęcia niewiele lepsze bo padł mi dziś moduł "marine" i musze jutro z rana wymienić go w sklepie na drugi.

Przy okazji, obok ukwiału pokazało się coś ślimakowatego... a może młody wieloszczet ?

Polować ta to coś, czy odpuścić ?

post-11839-0-44722600-1335639869_thumb.jpg

post-11839-0-26759900-1335639878_thumb.jpg

post-11839-0-10901700-1335639885_thumb.jpg


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo, raczej leży plackiem na śkale. Niestety zdjęcia niewiele lepsze bo padł mi dziś moduł "marine" i musze jutro z rana wymienić go w sklepie na drugi.

Przy okazji, obok ukwiału pokazało się coś ślimakowatego... a może młody wieloszczet ?

Polować ta to coś, czy odpuścić ?

Majano ? http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.pirx.com/gallery/albums/cnidarians/majano.jpg&imgrefurl=http://www.pirx.com/gallery/cnidarians/majano&h=534&w=759&sz=252&tbnid=Y2k02owK2iIAmM:&tbnh=90&tbnw=128&prev=/search%3Fq%3Dmajano%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=majano&docid=csC3FpEM05OGSM&sa=X&ei=HlCcT7irN_DU4QSe47GqDg&ved=0CDkQ9QEwAg&dur=6074


MÓJ KAWAŁEK OCEANU:

KoTm lutego 2013

trzy-lata-minely moje pierwsze akwarim

Blekitna-glebia 1500 w obiegu

gallery_14359_2078_47879.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety majano :(

Czyli eksterminować bo się rozmnozy i poparzy inne korale w przyszłości ?

A to drugie, glutowate ? Co to może być ?


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety majano :(

Czyli eksterminować bo się rozmnozy i poparzy inne korale w przyszłości ?

A to drugie, glutowate ? Co to może być ?

Dokładnie nie ryzykuj wywal czym prędzej

Pełzaka lepszą fote daj.

A może to jakiś z rodziny nagoskrzelnych ślimakó.? Czy ma muszle?


MÓJ KAWAŁEK OCEANU:

KoTm lutego 2013

trzy-lata-minely moje pierwsze akwarim

Blekitna-glebia 1500 w obiegu

gallery_14359_2078_47879.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się dziś pierwszy raz. I to dzięki temu że spalił mi się moduł aquaela i korki wywaliło. Baniak był zaciemniony...

Nie wiem czy to może mieć związek, ale dziś karmiłem ukwiał mrożoną rybą (przynajmniej do czasu zakupu błazenka muszę sam dbać o niego :) ).


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się dziś pierwszy raz. I to dzięki temu że spalił mi się moduł aquaela i korki wywaliło. Baniak był zaciemniony...

Nie wiem czy to może mieć związek, ale dziś karmiłem ukwiał mrożoną rybą (przynajmniej do czasu zakupu błazenka muszę sam dbać o niego :) ).

Jeśli po zgaszonym świetle to może jakiś wieloszczet >miał jakiś odnuża, włoski,?

http://www.google.pl/search?q=wieloszczet&hl=pl&rls=com.microsoft:pl&prmd=imvns&source=lnms&tbm=isch&ei=Ga6dT8vtLsbOsgaLurBa&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&ved=0CBIQ_AUoAQ&biw=1366&bih=673


MÓJ KAWAŁEK OCEANU:

KoTm lutego 2013

trzy-lata-minely moje pierwsze akwarim

Blekitna-glebia 1500 w obiegu

gallery_14359_2078_47879.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.