Skocz do zawartości
refish

Pokrywa

Rekomendowane odpowiedzi

Hej zmagam się z problemem wyskakiwania z akwarium ryb takich jak błazęki a dzisiaj rano doktorek .Zależy mi na estetyce mam otwarty zbiornik lampa na lince i teraz nie wiem czy zrobić przykrycie ze szkła czy z plexi może korona , dzisiaj musze zadzialać może macie jakieś inne pomysly ? to dajcie znać pozdrawiam i dziękuje Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli dasz plexi lub szybe to bedziesz mial problem z temperatura , zrob sobie ladna korone z pcv , oklej pod kolor szafki i bedzisz mial spokoj , pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno nocne swiatlo zapobiega wyskakiwaniu, gdyz ryby lepiej lapia orienracje, ale ile w tym prawdy??? gdzies byl watek.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno nocne swiatlo zapobiega wyskakiwaniu, gdyz ryby lepiej lapia orienracje, ale ile w tym prawdy??? gdzies byl watek.

Rozpocząłem kiedyś ten wątek, założyłem nocne i mam spokój, nie tylko z wyskakiwaniem ale i z agresją nocnych drapieżników.

Gdy buszuje krewetka boksująca lub homar rafowy to drobnica widzi że są inne drogi ucieczki, a nie tylko góra i jest spokój.

Polecam i pozdrawiam.

:welcome:


Akwarium - aktualnie brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlaśnie tylko w nocy wyskakują rano jak wychodzilem do pracy o 6 to już blazen byl suchy i tak skończyly 3 sztuki a dziś doktorek , to teraz zostawie na noc 2 *24 blue, nie za mocne będzie jak na nocne ? a i korone zrobie bo akurat mam troche pcv tylko jaką zrobić wysoką 30 cm starczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.