Skocz do zawartości
BeRsErK

Szukam pracy dla... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Mam siostrę we Wrocławiu od dobrych kilku lat.

Nie podobała jej się praca to zmieniala, nie miała problemu ze znaleźieniem

i to kilka razy, aż znalazła ta która jej pasuje

Praca przeważnie jako sprzedawca, sekretarka itd

"U nas" na takim stanowisku jest minimalna, a tam przynajmniej 1800zł

Mieszkanie to fakt że dużo droższe, ale jedzenie itd to samo

Tak przynajmniej we Wrocławiu

A w Warszawie powino być podobnie + chyba stolicowe dostajecie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesteś tylko 2lata młodszy odemnie a ...... Ten kraj ma swoje ułomności ale jest twoją ojczyzną!!!!

Ja nie mialem lepszego ani gorszego miejsca na start niż Ty Warszawiak ,zaczynalem nie od zera ,ale od minusa i bardzo dużo osiągnołem!!! Mam własny dom za własne zarobione pieniadze-nawet nie na kredyt!!! Widzisz? można osiągnąć wszystko co tylko chcesz i mi Tusk ani Kaczor nie przeszkadzał!!!!

Za swoje życie miej do siebie pretensje!!!

Polska jest naszą matką , a matkę się kocha obojętnie jaka by nie była!!!

Gdybys wiedział ile poświecili nasi dziadkowie na to abyś mógł teraz wsadzić nos w akwarium...

Edytowane przez Łapa (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stolicowe??? :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: ubawiłem się po pachy... może poczytaj najpierw ile i co tu kosztuje dopiero porównuj Wrocław do Warszawy.

Że by nie było @Łapa napisałem Ci na PW a ty dalej robisz z tego tematu OFF'topic

Jesteś patriotą... to dobrze.. a ja mam w d*pie patriotyzm i niech tak zostanie....


ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warszawiak, Łapa pieprzy jak potrzaskany to fakt, ale napisał Ci jedną mądrą rzecz: "za swoje życie miej do siebie pretensje". Cienko Ci się żyje? Tzn że jesteś cieniarz i nic z tym nie potrafisz zrobić bo wszyscy w koło, a zwłaszcza przyjezdni Ci przeszkadzają. Tyle mojego w tym temacie. Przepraszam za offtop.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisać sobie na privie ,że jestem idiotą i mam się ogarnoąć to możesz... mi nie jest przykro z powodu twojej pojechanki na mnie , tylko z tego powodu że Ty dalej nic nie rozumiesz...

Jesteś blędnie przekonany ,że winę za trud twojego życia ponosi Polska ( i nie pisz mi że jak byś żył w Niemczech to by Ci się lepiej wiodło...) jak nie dajesz rady tutaj to niby tam dasz radę? Bez kontaktów, znajomości, rodziny i przyjaciół?

A nawet jak bys się tam urodził to myślisz ,że nie miałbyś na co narzekać? Na kryzys , na A.Merkrl... Myślisz że tam nie ma ludzi biednych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mieszkańca tego miasta jest dużo ciężej niż dla przyjezdnego co ma rodzinę na wsi. Ma dokąd wrócić... jak mu za drogo to poszuka innego lokum. A mieszaniec miasta tak nie zrobi bo ma umowę najmu lokalu, jak chce go zmienić to musi stoczyć batalie z urzędasami i popieprzonym prawem najemcy lokalu. A to trwa i kosztuje.

Warszawiak - przepraszam ale mógłbyś zdefiniować kto to jest wg Ciebie "mieszkaniec tego miasta" i skąd się tam wziął? tj urodził się i może np mieszkać z rodzicami czy przyjechał tam z innego miejsca?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra napisze Ci to tutaj bo widzę że jesteś jakiś ograniczony...

Nie mam pretensji do kraju o brak pieniędzy, bo tak jak napisał @tomasz to tylko i wyłącznie moja wina, tylko o to że rząd utrudnia rodakom życie w postaci wysokich podatków, cen paliw i chorymi przepisami prawnymi które utrudniają ludziom rozwijanie się. Nikt mi nie powie że założenie i prowadzenie działalności gospodarczej w naszym kraju jest banalne...

I drogi kolego @Łapa jak uważasz że po d*pach trzeba całować tych którzy siedzą na stołkach i kochać tą ojczyznę za to że na imię jej Polska mimo systemowi politycznemu i jego wartościom to szczerze Ci współczuje. Jest demokracja i nikt mnie nie zmusi do tego a by poklepywać po plecach ludzi którzy "nas" okradają... I proszę Cię nie pisz więcej na ten temat bo na mdłości mi się zbiera jak patrze na te Twoje wywody patriotyczne...


ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra napisze Ci to tutaj bo widzę że jesteś jakiś ograniczony...

Nie mam pretensji do kraju o brak pieniędzy, bo tak jak napisał @tomasz to tylko i wyłącznie moja wina, tylko o to że rząd utrudnia rodakom życie w postaci wysokich podatków, cen paliw i chorymi przepisami prawnymi które utrudniają ludziom rozwijanie się. Nikt mi nie powie że założenie i prowadzenie działalności gospodarczej w naszym kraju jest banalne...

I drogi kolego @Łapa jak uważasz że po d*pach trzeba całować tych którzy siedzą na stołkach i kochać tą ojczyznę za to że na imię jej Polska mimo systemowi politycznemu i jego wartościom to szczerze Ci współczuje. Jest demokracja i nikt mnie nie zmusi do tego a by poklepywać po plecach ludzi którzy "nas" okradają... I proszę Cię nie pisz więcej na ten temat bo na mdłości mi się zbiera jak patrze na te Twoje wywody patriotyczne...

Mieszkaniec tego miasta to taka osoba która mieszka tu na stałe, odprowadza tu podatki. Utrzymuje siebie i rodzinę i stawia czoła "ułatwieniom" w ruchu drogowym tej mieściny :)

Bez względu czy mieszka z rodzicami też bez nich..

Edytowane przez Warszawiak (wyświetl historię edycji)

ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"byt kształtuje świadomość "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkaniec tego miasta to taka osoba która mieszka tu na stałe, odprowadza tu podatki. Utrzymuje siebie i rodzinę i stawia czoła "ułatwieniom" w ruchu drogowym tej mieściny :)

Bez względu czy mieszka z rodzicami też bez nich..

To sorry ale ja nie widzę specjalnej różnicy - taki "przyjezdny" płaci raczej te same podatki (wg skali) bez względu na to pod który US podlega, mieszkanie jak ma wynająć to płaci raczej te same stawki, jak ma rodzinę to też taniej nie ma, drogami musi jeździć tymi samymi.

A jak jest młodym singlem z mniejszymi potrzebami i z pomocą rodziny to chyba nie ma znaczenia skąd pochodzi - po prostu ma niższe koszty własne/potrzeby i dzięki temu może wygrać na konkurencyjnym rynku pracy.

Pozdrawiam i dla mnie EOT bo nie o to autorowi wątku chyba chodziło - może jak ktoś ma ochotę na dyskusję to nowy wątek w Offtopic..

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź na imprezę z takim młodym to zobaczysz jakie ma potrzeby :) albo do galerii na zakupy. Tak te same podatki ale rozlicza się z nich w urzędzie skarbowym swojego miasta. A nie tam gdzie mieszka= mniejszy dochód dla miasta= droższe bilety=droższe opłaty czynszowe etc etc.. :) Popieram Twoje ostatnie zdanie...


ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warszawiak, nie jęcz tak, bo równie dobrze ta wzgardzana przez Ciebie "prowincja" może narzekać, że jej podatki idą w dużej mierze na budowę i dopieszczanie stolycy, a nie na poprawę własnego podwórka. Polska wolna kraja jest, nie podoba się "tu"-pakujesz manatki i jedziesz 'tam" (gdzie trawa bardziej zielona i niebo bardziej błękitne).


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska to dziwny kraj :harhar:


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warszawiak Ty typowy polak jesteś siedzisz na d*pie i czekasz aż ci nawalą bo to stolica . Najlepiej jak by był przepis ze warszawiacy mają pierwszeństwo w zatrudnieniu i zniżki na mieszkanie .Nie podoba Ci sie to zawsze możesz wyjechać do innego miasta lub kraju zmienić zawód a nie wywalać swoje frustracje na forum .Wszędzie jest konkurencja a firmy jakoś funkcjonują wyprowadź się pod warszawę i będziesz miał takie same szanse jak c co przyjeżdżają i zabierają ci robotę

na koniec zacytuje klasyka

" Warszawiak pierd...sz że aż w d*pie szczypie.

Widać że jeszcze masz mało pojęcia o życiu

A jak Ci za drogo w wawie to jedz zakupy na wieś zrobić "

Użytkownik KarolC

Edytowane przez michal98 (wyświetl historię edycji)

akwarium 60x60x60 + 50l sump, odpieniacz DELTEK SC1350 lampa led 130W, biopellets

http://www.nano-reef...m=posts&q=32943

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

Warszawiak dobry jesteś :wallbash:

Kup sobie kury i krówki i hoduj kto Ci broni ??? Sprzedaj baniak i kup wieprza :thumbup:

A jak Ci się zarobki nie podobają to na szparagi do niemiec tam po 14 godzin dziennie sobie klepniesz to Ci przejdzie bredzenie głupot.Jak ktoś jest lewy to zwala winę na kraj proste :welcome:

Sorki za ofa :unworthy:

Edytowane przez dieter25 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dajcie spokój , mamy taką piękna pogodę , niedługo lato :-P

Kolega potrzebuje pomocy a Wy tu o takich pierdołach gadacie .


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie narzekam na nikogo a ni nikogo z "was" sie nie czepiam pisze realia jakie sa i mam to w d*pie bo na dobrobyt nie narzekam, rozmowa wywiazala sie z przyczyny braku mijesca zatrudnienia bądź niemożności jego znalezienia.

A wy czepiacie sie mnie ze pisze jak wyglada taka sprawa w stlicy... i wcale nie narzekam na samo rzycie tylko na rzad ktory nie zapewnia odpowiedniej mozliwosci rozwoju nowych miejsc pracy. Jestem Warszawiakiem i nie uważam że coś mi się wyjątkowo więcej należy @michal98 Miedzy innymi mi sie wlasnie nie podoba to że pieniadze sa tak skrupulatnie upychane w stolice. Zamiast wesprzeć małe miasteczka w rozwoju. Ale naj lepiej ejst kogoś zj***ć za poglądy, tak jak napisałeś... forum to jest i mogę pisać co mi ślina na jezyk przyniesie bo poto fora internetowe są...


ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

nie rzycie tylko życie a "najlepiej" piszę się razem "poto" osobno warszawiaku i po co rzucałeś kamieniami na szkołe???

Edytowane przez dieter25 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warszawiak dobry jesteś :wallbash:

Kup sobie kury i krówki i hoduj kto Ci broni ??? Sprzedaj baniak i kup wieprza :thumbup:

A jak Ci się zarobki nie podobają to na szparagi do niemiec tam po 14 godzin dziennie sobie klepniesz to Ci przejdzie bredzenie głupot.Jak ktoś jest lewy to zwala winę na kraj proste :welcome:

Sorki za ofa :unworthy:

U nas w kraju też szparagi są i też po 14h sie tyra.. :) Polska wolny kraj.. i ty wolisz chodować wieprza a ja wole mieć zwierzęta morskie


ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamknąć czy potrzebujecie się jeszcze wyszumieć? :harhar:


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry poniosło mnie.... wkurza mnie arogancja i slepota widowni..

Edytowane przez Warszawiak (wyświetl historię edycji)

ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry poniosło mnie.... wkurza mnie arogancja i slepota widowni..

:-))

echh , znalazł się oświecony :harhar:


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) no a jak.. o... ale jaka publika.. 18 uzytkowników :) Edytowane przez Warszawiak (wyświetl historię edycji)

ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warszawiak ma podejscie jak rasowy warszawiak :) jak nam zle, ci przyjezdni to zlo i wogole.. Ciekawe czy wogole towarszawiak czy jak wiekszosc z 6 pokolenia, a teraz mieszka na wypizdowie pod wawa, bo drogo bylo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie widzisz.. mam o tyle problem ze jestem Warszawiakiem.. i jak to napisales... rasowym.. i mam w d*pie wszystko do okoła.. a przedewszystkim opinie na moj temat :) :*


ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.