Skocz do zawartości
grzeniu

Zestaw akwarium 64l kostka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na sprzedaż akwarium które użytkowałem około pół roku.

Zestaw gotowy do zalania.

Akwarium Full Opti White , szlif trapezowy z polerem, sylikon bezbarwny wykonane przez Rosliny Akwariowe 40x40x40 super jeszcze na gwarancji, dwie ścianki oklejone na czarno . Cena u nich 270+wysyłka, oddam za 160zł.

Szafka na wymiar kolor Wenge z półką 80zł

Odpieniacz Hydor slim skin nano super wtapiający sie w tło niemal nie widoczny, chyba najlepsze rozwiazanie do tego litrazu. Trzymałem przy nim 3 ryby , 3 krewetki ,kraba ,2 ślimaki i koralowce. Cena w sklepie 350zł + wysyłka . Oddam za 250zł

Oświetlenie 3x lampka Aquaela 2x11W 10 000k i 20000k czyli 66W . W sklepie 350zł ,oddam za 180zł.

Oswietlenie Nocne Auaela 2W diody 30zł

Filtr HBL, czyścik Marin gratis.

Brakuje tylko cyrkulacji, u mnie chodziła Aquael 2600l/h robi nieco wirówkę i nie polecam tak dużej.

Całość cena 650zł. Jak liczyłem, to zapłaciłem za to 1450zł z cyrkulatorem. Myślę że uczciwa cena i wszystko gotowe do zalania. Brakuje tylko cyrkulacji.

Akwarium i sprzęt można ogladnąć w tym temacie http://podforak.rzeszow.pl/viewtopic.php?t=11206 nie wiem czy to nie krypto reklama, jeśli tak to wyszukam gdzieś zdjęcia i wrzucę.

Pierwszeństwo kupna ma oferta która obejmuje całość. Jeśli takowej nie będzie, to mogę sprzedać na części.

odbiór osobisty w Mielcu

pozdrawiam

post-11937-0-30148000-1336412319_thumb.jpg

post-11937-0-34125300-1336412343_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten większy tank jest mega...


ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.