Skocz do zawartości
T.TOM.T

AQUAFOREST

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko jak w temacie ,

Jeżeli ktoś testował ten produkt to bardzo proszę o krótką opinie i ewentualnie porównanie jego "skuteczności" z innymi stosowanymi wcześniej bakteriami !


200x70x60 + 240L.sump , ośw.T5 10x80W ,cyrkulacja 2x tunze6080 + 2x JVP102 ,obieg tunzemaster10076.03 , odpieniacz skimz sv253 , reaktor wapnia

START: grudzień 2007r.4733_4750.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc :) odpalilem na nich baniak i sa super, nie widze roznicy w np prodibio wiec po co przeplacac , ja u siebie na dojrzewaniu nawet glonow nie mialem ...... :) pozdrawiam i naprawde warto je kupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc :) odpalilem na nich baniak i sa super, nie widze roznicy w np prodibio wiec po co przeplacac , ja u siebie na dojrzewaniu nawet glonow nie mialem ...... :) pozdrawiam i naprawde warto je kupic

Dzięki bardzo za informacje :D

widze jeszcze że mamy zbliżone pojemności zbiorników , więc napisz mi jeszcze jak wygląda na podstawie Twoich doświadczeń z tym produktem jego wydajność oraz czy ściśle stosujesz się do dawek zalecanych przez producenta i czy po otwarciu przechowujesz w lodówce jak jest zalecane -(na jak długo Ci wystarcza opakowanie)

Pozdrawiam

Tomek :waving


200x70x60 + 240L.sump , ośw.T5 10x80W ,cyrkulacja 2x tunze6080 + 2x JVP102 ,obieg tunzemaster10076.03 , odpieniacz skimz sv253 , reaktor wapnia

START: grudzień 2007r.4733_4750.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak o tym mowa ,

interesują mnie opinie ludzi którzy stosowali te bakterie... i mogą coś powiedzieć na temat ich skuteczności, wydajności itp...


200x70x60 + 240L.sump , ośw.T5 10x80W ,cyrkulacja 2x tunze6080 + 2x JVP102 ,obieg tunzemaster10076.03 , odpieniacz skimz sv253 , reaktor wapnia

START: grudzień 2007r.4733_4750.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzymam w lodówce dla pewności, jak chcesz info to najlepiej na info@aquaforest.eu napisać to ci ktoś odpowie, ja tam wiele informacji uzyskałem, a stosuje tak jak na opakowaniu jest napisane i jest ok ,stosuje wszystko aquaforest bo mi ktoś polecił, wcześniej miałem zbiornik i same problemy ,dzisiaj ich nie masm więc jestem mega zadowolony , to po co mam kombinować i zmieniać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzymam w lodówce dla pewności, jak chcesz info to najlepiej na info@aquaforest.eu napisać to ci ktoś odpowie, ja tam wiele informacji uzyskałem, a stosuje tak jak na opakowaniu jest napisane i jest ok ,stosuje wszystko aquaforest bo mi ktoś polecił, wcześniej miałem zbiornik i same problemy ,dzisiaj ich nie masm więc jestem mega zadowolony , to po co mam kombinować i zmieniać :)

na jak długo wystarcza Ci opakowanie tych bakterii, przy twoim litrażu zbiornika ?


200x70x60 + 240L.sump , ośw.T5 10x80W ,cyrkulacja 2x tunze6080 + 2x JVP102 ,obieg tunzemaster10076.03 , odpieniacz skimz sv253 , reaktor wapnia

START: grudzień 2007r.4733_4750.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na start wlałem 150ml BioPlus a teraz leje BioC 10kropli przy podmianie wody a na start lałem 10kropli przez dwa tygodnie i na start poszła jedna butelka BioPlus 150ml oraz BioC 50ml przez jakieś dwa tygodnie a teraz masm BioC już trzeci miesiąc i jeszcze ponad połowę w butelce 50ml

Edytowane przez qba25 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na start wlałem 150ml BioPlus a teraz leje BioC 10kropli przy podmianie wody a na start lałem 10kropli przez dwa tygodnie i na start poszła jedna butelka BioPlus 150ml oraz BioC 50ml przez jakieś dwa tygodnie a teraz masm BioC już trzeci miesiąc i jeszcze ponad połowę w butelce 50ml

tylko termin przydatności maksymalnie 3 miesiące od otwarcia butelki


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sygen ja tam nigdzie na opakowaniu nie widze zeby widnialo ze jest wazne 3 miechy od otwarcia ??? :whistle: :whistle:

jak pytalem u nich na meila to powiedzieli ze jak trzymasz w lodowce to spoko kilka miesiecy nawet wytrzymaja

Edytowane przez qba25 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sygen ja tam nigdzie na opakowaniu nie widze zeby widnialo ze jest wazne 3 miechy od otwarcia ??? :whistle: :whistle:

jak pytalem u nich na meila to powiedzieli ze jak trzymasz w lodowce to spoko kilka miesiecy nawet wytrzymaja

no niby tak ale jakiś termin powinien być na opakowaniu


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najwazniejsze zeby byly w lodowce , zawsze mozesz do nich napisac to wytlumacza co i jak , jesli chodzi o pomoc z ich strony to pelna profeska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.