Skocz do zawartości
Gość dieter25

odpieniacz black pearl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kapitan

Po prostu kolega Dieter spodziewał się czegoś lepszego i nie ma się o co kłócić.

Niech każdy ma prawo do własnego zdania ;)

Trzeba przyznać, że te odpieniacze Black Pearl na zdjęciu wyglądają przepięknie, a potem w domu okazuje się, że coś nierówno poklejone, czy pęknięte.

Też bym się czuł rozczarowany, tym bardziej że jeszcze niedawno miałem zamiar o taki poprosić Sebastka.

Co do kwestii pakowania to też ma troszkę racji, mój pierwszy odpieniacz przyjechał z Chin w jednym kawałku, a drugi wędrował pocztą przez pół Europy przez jakieś 10 dni i też nic nie stało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

Kapitan dzięki za zrozumienie.Tak często wysyłam paczki z różną zawartością i jak sie troszke człowiek postara to zapakuje że nic sie nie stanie no ale my zawsze mamy na kogo zwalić to na kuriera to znowu na poczte a popatrzmy na siebie

Edytowane przez dieter25 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli wątek założyłeś po to aby ocenić produkt Sebastka. To napisz pełną recenzję.

Np jest to wykonane z takich i takich plastików, rura jest zwijana etc. łączy się to na takie i takie śrubki. Tu ma uszczelkę a tu jej niema a mogła by być. Ma taką a nie inną pompę i pobiera tyle i tyle powietrza. Po 4 tygodniach moje parametry wody się pogorszyły/poprawiły. itd... via recenzja Red Skim Fala i wtedy ten wątek powinien być w dziale Sprzęt.

Natomiast jeżeli naisałeś tylko po to aby "przestrzec" i zrobić koledzę siarę na forum to moim zdaniem trąci to przedszkolem. Jak narazie to temat powinien mieć nazwę przestrzegam was przed Sebastiem.

To jest ubijanie piany tak dużej, że Royal-Exlusiv by się tego nie powstydził.

Edytowane przez Pante (wyświetl historię edycji)

700 L // Diuna 10x54 // BK250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle każdy ma coś do powiedzenia tyle, ze nie w temacie. Proponuję przeczytać pierwszy post ze zrozumieniem. Chodzi jak rozumiem o staranność wykonania.


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

czemu ten post był wczoraj wieczorem zamknięty - dziś otwarty ??? - @Skoczek PL - o co chodzi ? - zamykamy - otwieramy ???

powoli coraz mniej rozumiem :wallbash:

Nagonka czy co ?

Ave

AnT :welcome:

p.s

niech dział DIY -ciekawe ilu coś wystruga ?

a ilu będzie pisać zrobisz mi coś takiego ?

to nie fabryka :harhar:

nikogo nie bronie - żeby nie było

Edytowane przez AnT (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

lista by była długa :D

Sebastek - pienidła ,Dieter -Lampy Led ,Darek -pienidła ,Rafał 19 - podstawki ,Seb - pienidła ,Akvarius - pienidła,Tester-overflow,

i tak dalej - chwałą wam za to że takie bajerki robicie :thumbsup::D

A jak skakać do gardeł to od razu 100 innych co by dekla do pienidął sam nie zrobił :harhar:

A jeśli coś mi nie pasowało to zadzwoniłem pogadaliśmy i było git , odesłałem lub sam sobie prawiłem i żadnego problemu - w końcu to tylko DIY.

Jak nie niech któryś do poskoczy sklepu i kup oryginał lub kup chinola :welcome: - to go cena zabije -bo chce trochę taniej toż to kawałek plastiku :rant:

Ave

p.s

mam to gdzieś idę po Sohala - jak będzie mały to se zapodam :thumbsup: zaraz do baniaka :D

Edytowane przez AnT (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu ten post był wczoraj wieczorem zamknięty - dziś otwarty ??? - @Skoczek PL - o co chodzi ? - zamykamy - otwieramy ???

powoli coraz mniej rozumiem :wallbash:

Nagonka czy co ?

Ave

AnT :welcome:

AnT, nie wiem o co Ci kaman, pierwsze słyszę żeby temat był zamknięty.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

ok ostatni post w tym wątku :)

LUDZIE - NIE UMIECIE SIĘ DOGADAĆ

AnT

p.s

Sohal nie przyszedł :wallbash:

Edytowane przez AnT (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał, temat był zamknięty, teraz jest otwarty.

Niepotrzebnie się z tego rozdmuchała, aż taka dyskusja i tyle adwokatów.

Dobra, to jak "komercha" to kto mi powie - o co chodzi ? (lub o co może mi chodzić? )

mówiąc trochę na około:

o kasę ?


17.03.2010r - 20.08.2012 http://nano-reef.pl/...m=posts&q=27683

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wtrącę swoje 2 grosze :welcome:

Kapitan dzięki za zrozumienie.Tak często wysyłam paczki z różną zawartością i jak sie troszke człowiek postara to zapakuje że nic sie nie stanie no ale my zawsze mamy na kogo zwalić to na kuriera to znowu na poczte a popatrzmy na siebie

Akurat robię w kurierce i wierz mi, że są magicy co i podwójna drewnianą skrzynkę rozdupczą w drobny mak. Wystarczy tylko chcieć.

Sebastek wysyła odpienki od dłuższego czasu więc pewnie wie jak to zapakować, w tym wypadku nie zwalałbym winy na niego, on mógł ubezpieczyć paczkę, A ty mogłeś otworzyć ja przy kurierze, wypisać protokół i po problemie a najlepiej jakby Sebastek ją ubezpieczył na jakieś 50k zł, jak firma kilka razy zapłaci to się od razu nauczą szanować paczki ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostawmy już w spokoju temat przesyłek kurierskich (polemika zbędna dla dobra tematu). To nie jest sedno sprawy, a co ważniejsze strony akurat w tej kwestii są raczej zgodne. Pozdrawiam


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostawmy już w spokoju temat przesyłek kurierskich (polemika zbędna dla dobra tematu). To nie jest sedno sprawy, a co ważniejsze strony akurat w tej kwestii są raczej zgodne. Pozdrawiam

Luft, z całym szacunkiem ale to nie ja rozbiłem ten odpieniacz


Akwarium morskie 800 litrow w obiegu, 50kg LR + 20kg LS,

Odpieniacz białek: WhiteSkim 250

12x54W T5

Słona woda płynie i coraz bardziej mnie wciąga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem nowa ale chce napisać swoją opinię, bo takich spraw nie wolno zostawiać bez echa.

Zalogowałam się tutaj około miesiąca temu , jak zaczęłam stawiać pierwsze kroki do skompletowania własych "czterech ścian słonej wody " i wiecie co ? pierwsze co , to dostałam telefon od Dietera czyli w/w Tolka. Wydawałoby się , że chce upchnąć sprzęt bo mu zbywa, ale tu was zdziwie , bo doradził i oczywiście odsprzedał to co mnie pasowało. Dostałam super odpieniacz, pompe do odpieniacza , świetlówkę i mase innych delikatnych części.

Chcę jeszcze wtrącić, ze zanim doszła przesyłka od dieter25 , to zamówiłam lampe z obudową od innego użytkownika , lampa nówka , świetlówki też były w porządku - no tylko się cieszyć. Zostala wysłana kurierem i doszła owszem szybko, ale co ? no to, że ze środka nie było co wyciągać...kurierzy załatwili ją z każdych stron- procedura tego co zrobiłam chyba kazdy z was moze przewidziec moje dalsze kroki. OK , odpowiedział za to gość który mi wysyłał- takie jest prawo konsumenta a troszeczkę się na tym znam. Jeśli nie prawo konsumenta to trzeba troche myśleć zanim się coś wyśle, zrobi , powie etc. Oczywiste jest to ze nadawca zwrocił mi pieniadze, a jak chce niech sie dochodzi praw z firmą kurierską.Powod ? brak prawidlowego/wlasciwego zabezpieczenia przesylki.

No a teraz wróćmy do tematu przesyłki od Dieter25 i szkoda , że gość który wysyłał lampe , cymbał jeden po prostu tego nie przeczyta.

kilka sprzętów i wydawałoby się ze przyjdzie coś małego, a tu pudło wielkości 1m x 0,50 m wysokie do kolan i start w morskim swiecie mnie przeraził widząc ten ogrom. Zabrałam sie do rozpakowania a tam wszystko poukladane ,pedantycznie owiniete w bombelkowa folię , oprocz tego setki malych kwadratowych styropianików zeby to wszystko amortyzowały. Delikatnie mnie to zatkało. Zdziwilo tez ze swietlowka byla pomyslowo wysłana i nic sie jej nie stało przez wlasciwe zapakowanie, a te swietlowki z lampy ktore do mnie doszły , to nie wiem czy nie moznaby ich pomylic z oranzadą w proszku.

Tyle co mam do powiedzenia, bardzo jestem wdzięczna za taką pomoc i wiem to, ze najlepiej sie nie wtracac miedzy dwie osoby ktore jak czytam , temat zażegnały. Nie wiem dlaczego sami tego nie wiecie. Wkładacie tylko kij w mrowisko.

Z szacunkiem rowniez do innych ktorzy mi pomogli, wyslali nawet sprzety bez wczesniejszej zaplaty po to by móc przetestować. Mowa tu o Tomku :)

Pozdrawiam wszystkich i licze na trzymanie za mnie kciuków przy starcie solniczki ! :)


7182_7360.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem. Temat otwarty czy zamkniety ale chyba jakas czarna magia chodzi kolo moich wpisow. Panowie admini, kto mi wywala posty? Bo zaczne to sam sprawdzac a obiecuje ze dojde do tego. Wypadalo by chociaz jakiegos priva napisac i uzasadnic. Rozumiem ze mogla zajsc pomylka ale na milosc boska to juz kolejny post ktorego mi ktos wycina. Oj nie ladnie nie ladnie.


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem. Temat otwarty czy zamkniety ale chyba jakas czarna magia chodzi kolo moich wpisow. Panowie admini, kto mi wywala posty? Bo zaczne to sam sprawdzac a obiecuje ze dojde do tego. Wypadalo by chociaz jakiegos priva napisac i uzasadnic. Rozumiem ze mogla zajsc pomylka ale na milosc boska to juz kolejny post ktorego mi ktos wycina. Oj nie ladnie nie ladnie.

hakiem him ;) i później na wikiliks ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tolek ty sie strasznie nerwowy robisz :harhar: Chciałeś oszczędzić to sam sobie jesteś winien :welcome: Trzeba było paczke odesłać a nie marudzić :welcome: Powiedz ile to cudo kosztowało że jesteś tak bardzo niezadowolony :no


gallus in suo sterquilinio plurimum potest

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla lepszej zabawy proponuję zamknąć dzial DIY i Targowisko ;) heheheh będzie mniej takich dyskusji jak ta!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

dla lepszej zabawy proponuję zamknąć dzial DIY i Targowisko ;) heheheh będzie mniej takich dyskusji jak ta!

No co ty :) Wtedy by musieli korzystać z Allegro albo eBaya i rozstrzygać konflikty za pomocą udostepnionych tam narzędzi.

Na jakim innym forum znajdziesz temat - UWAGA MICHAŁ TO ZŁODZIEJ I CWANIAK :D ??? :harhar:

Ostatnio gość ze Szwecji szukał porady jak coś tam zrobić w lampie Hyperion R2... miałem go tu przysłać, ale wymiękłem :D

Zaraz by mu pocisnęli, że głupek i nie widział chińskiej pleksy :D

Edytowane przez kapitan (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

tolek jest dla kumpli a nie dla ciebie.Po drugie chyba nie rozumiesz co sie do ciebie pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dieter25 moze naprawdę popracuje nad sobą. Jesteś trochę z lekka nerwowy jesli nie zauwazyles. Jesli opierdzielasz kogoś na określenia tolek czy inne to z łaski swojej sam się odnos do tej osoby z dużej litery!


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dajcie już spokój i nie wbijajcie w siebie szpilek, bo i po co psuć dobra i miłą atmosferę,

Sebastek robi bardzo dobry sprzęt na miarę możliwości jakie posiada, wiele osób z forum posiada odpieniacze Sebastkowe, i są zadowoleni, i nie zwracają uwagi na drobne niedociągnęcia,

Royal Exclusive robi bardzo dobry sprzęt na miarę możliwości jakie posiada, wiele osób z forum posiada odpieniacze tej firmy, i są zadowoleni, i nie zwracają uwagi na "drobną" różnicę w cenie...

wybór należy do nas, a kac moralny, że mamy odpieniacz z małymi niedociągnieciami lub ze zbyt dużo kasy zapłaciliśmy za BK niech zostanie w nas i niech zostanie wyleczony przez nas samych a nie wszystkich forumowiczów dookoła, bo powstają tylko niepotrzebne emocje,

załatwcie sprawę po dżentelmeńsku i po temacie

Pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Pana Anatola :harhar: Nie denerwuj sie tak. Zadałem pytanie rzeczowe ile to cudo kosztowało.


gallus in suo sterquilinio plurimum potest

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialam juz nic nie pisac,ale napisze. Kochani...wroccie sie do 1 strony i do pierwszego posta czyli do tematu i sprawdzcie pozniej czy wasza odpowiedz do tego pasuje....wnioskuje ze zapomnieliscie o czym piszecie. Nikt do nikogo bardzo zalu nie ma, jedynie wyrazil swoja opinie.


7182_7360.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.