Skocz do zawartości
luft

Szatańska prędkość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem szatańską prędkość jak przy ponad 450 km/h wyskoczyłem z Antonowa 26 ze spadochronem w woju, śmigałem ok 200 km/h w dół zanim się czasza nie otworzyła.

Ps. motocykle nie dla mnie bo ja nie mam tzw. hamulców ... przed prędkością

alee. zobaczcie TO: !

http://rebelya.pl/discussion/15215/ludzie-wiewiorki-nowy-filmik/

Edytowane przez cop909 (wyświetl historię edycji)

c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyscigi odbywaja sie na wyspie Isle Of Man w UK....

Największy motocyklowy HARDCORE jaki widziałem !

Widzę w wikipedi że czasem ten wyścig jest rozgrywany w mniejszych pojemnościach (poniżej 500ccm)


PŁYTKIE....

150L, 6x39W , Tunze ReefPack,

Obsada : miękkie oraz LPS 

http://nano-reef.pl/forums/topic/79258-płytkie-akwarium-2016/#comment-991136

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem szatańską prędkość jak przy ponad 450 km/h wyskoczyłem z Antonowa 26 ze spadochronem w woju, śmigałem ok 200 km/h w dół zanim się czasza nie otworzyła.

Ps. motocykle nie dla mnie bo ja nie mam tzw. hamulców ... przed prędkością

alee. zobaczcie TO: !

http://rebelya.pl/discussion/15215/ludzie-wiewiorki-nowy-filmik/

Ja pierdziu ale kozak !!! Filmik 1 liga :D:w00t:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motocykl doprowadza do takiej adrenaliny że traci się głowę i urywa łeb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyzywanie motocyklistów od debili, morderców i dawców jest słabe... Nikt kto kiedyś jeździł tak nie powie, bo tego po prostu nie rozumie, trzeba to nie przeżyć, tylko przez jakiś czas tym żyć, poczuć to uczucie kiedy złazisz ze sprzęta, łapy ci sie trzęsą a kolana uginają, serce wali jak młot a w głowie szumi. Najlepsze jest to że nic nie pomaga zaliczenie jednej czy drugiej gleby, nawet ostrego ślizga, trzeba po prostu z czasem albo dorosnąć, albo z jakiegoś powodu się opamiętać. Mimo że już wiele lat nie jeżdżę, to obracam się za każdym sprzętem, to jest jak wirus, nie da się go wyleczyć, można go tylko uśpić, jeśli ktoś jeździł a nie jeździ, to prędzej czy później znów zacznie, to pewne jak w banku. No chyba że ktoś jeździł dla lansu czy z kaprysu i po prostu tego nie łyknął, pewnie są takie przypadki, choć ja takich nie znam. Ludzi którzy określają motocyklistów epitetami po prostu nie rozumiem, a może rozumiem, ale nie chcę mówić o powodach jakie kierują takim zachowaniem.

Zobaczcie to, jak dla mnie koleś jest przekozak!


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CNCRob: wiesz że z noclegiem tam w tym czasie jest dramat a ceny są z innej galaktyki?:)

wiem, wyobrazam sobie, ale moge pojechac rano a wrocic wieczorem :)


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam tylko że jak ktoś szaleje na torze, zamkniętej drodze to jest jego sprawa bo nie zagraża to postronnym.

Dokładnie tak jak napisał Sebastian ! Motory są jak nałóg :) ja nie wsiadłem na motor od 7 lat, tak mnie żona spacyfikowała :crybaby: , jednak jak coś jedzie to aż serce ściska :p


Pozdrawiam 

mm 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze nigdy nie jechałem motorem - tylko raz jako pasażer.

Jednak lekko denerwuje mnie to całe motocyklowe społeczeństwo.

Dzieci jeżdżą na pierdzidkach hałasujących z dziurawymi tłumikami.

Dorośli jeżdżą na czoperach z przeraźliwie głośnym wydechem. Niech rurę podłączy pod kask i niech mu bulgocze.

Ludzie na szlifierkach przesadzają z prędkością.

Ludzie na maszynach szlifierko-podobnych wyprzedzają jak się da - z prawej, z lewej, ciągłe przejścia

Ostatnio mnie wkurzył koleś na crossowym bo już olać to że po lesie jeździł, ale wracał do chaty ścieżką pieszo- rowerową. W Poznaniu też kilka razy widziałem takiego wyrwanego z GTA kolesia.

Patrz w lusterka hahahaha - ZOBACZ W LUSTRO !


Obecnie suchy dok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zobaczcie to, jak dla mnie koleś jest przekozak!

Fakt. Szczególnie, gdy weźmie się pod uwagę, że charakterystka Nordschleife kompletnie nie "leży" maszynom jednośladowym - nierówność nawierzchni, profile zakrętów i praktycznie brak stref bezpieczeństwa tworzą istne piekło dla motocyklisty. Chyba jedyny tor świata, gdzie najpotężniejsze, specjalnie przygotowane motocykle wyczynowe i najlepsi jeźdźcy nie są w stanie osiągnąc wyników seryjnych samochodów sportowcych!!

Edytowane przez Radek Ch (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, kolega zaczal temat aby pokazac fajne wyscigi a tu sie znow zaczyna jadka co jest fajne a co nie i jacy ludzie to debile. za dlugo nie bylo klutni? jakies kilka dni cisza na forum byla...

jak jednemu z drugim nie pasuje to zalozcie temat z ankieta typu: lubisz motocyklistow i odpowiedzi tak lub nie i koniec tematu.

Edytowane przez CNCRob (wyświetl historię edycji)

Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś dla równowagi tego wątku.

FILM

Edytowane przez kmirko (wyświetl historię edycji)

*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieci jeżdżą na pierdzidkach hałasujących z dziurawymi tłumikami.

Dorośli jeżdżą na czoperach z przeraźliwie głośnym wydechem. Niech rurę podłączy pod kask i niech mu bulgocze.

Ludzie na szlifierkach przesadzają z prędkością.

Ludzie na maszynach szlifierko-podobnych wyprzedzają jak się da - z prawej, z lewej, ciągłe przejścia

A wiesz że to samo mozna powiedzieć o kierowcach:

- dzieciaki trupami z bawarii rozbijaj sie po osiedlach

- dorośli walą w zabudowanym po półtorej paczki bo fabryka tyle dała

- chłopcy którzy pomylili tor wyścigowy z ulicą też maja wydechy że własnych myśli nie słyszysz

Patrz w lusterka hahahaha - ZOBACZ W LUSTRO !

To hasło mnie też mnie irytuje ale teskt "zobacz w lustro" ? Własnie o tym mówie.

To są dwie strony medalu, tu nie ma gorszych i lepszych, tutaj jest najzwyczajniej brak szacunku i zrozumienia przez obie strony i tyle.

A żeby w temacie było to podobno w kinach (kole wielkanocy) był film o Isle Of Man.

Mam szwagra któy ma fijoła i był.


aquarium2405.png

WPReef: Delta 210L | Sump 64L. Graty: Deltec APF600 | NJ3000 | 2*6045 | LED by @Tomasz | pudełko Reef Octopus 300D

Zawartość: 20kg LR | 15kg LS

Story: http://nano-reef.pl/...-wpreef-210-64/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuje się skupić na tematyce moto w kontekście zawodów i imprez zorganizowanych. Niestety nie ma takich wiele w Polsce i ludzie szukają innych form spełnienia na drogach publicznych.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ludzie szukają innych form spełnienia na drogach publicznych.

I dlatego pewna, wcale nie aż tak liczna grupa debili na dwóch i czterech kółkach psuje opinię wielu normalnie korzystającym z dróg publicznych. Ale muszę zauważyć, że zdecydowanie szybciej trawię hałas chopperów niż prędkość naddźwiękową wielu szlifierek. Zresztą z tych ostatnich rekrutuje się większa ilość cierpiących na niedomiar adrenaliny (co akurat jest skazą genetyczną, a nie powodem do wymówek w szukaniu ciągłej sensacji i podniet).

Możliwości polatania po torach są nie tylko w Polsce (bo w Polsce są, choć mierne) - Niemcy i Czesi udostępniają tory za opłatą podaczas wielu weekendów w roku, ale dla wielu jest barierą nie tylko odległość, ale również czas i pieniądz - bo ten się potrafi skończyć w momencie zakupu ukochanej maszynki - a tych dwóch-trzech tysi na wyprawę na tor do sąsiadów zabraknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DeeCann masz plusika ode mnie :welcome: A co do możliwości polatania po torach i nie tylko w PL, to jest ich więcej niż Wam się wydaje, po prostu, kto nie szuka ten nie znajduje :) Radziu, a co do Nordschleife, to chłopaki ode mnie byli w ubiegły weekend, wynajęli lorę, zapakowali osiem aut i pojechali, cała zabawa wyszła dużo mniejsze pieniądze niż moglo by się wydawać, czyli da się? Da się! Wystarczy chcieć, a dla wielu z nich to było marzenie życia, spełnili je, bo chcieli :welcome:


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seb: jakby znów się wybierali to skrobnij proszę, co? Zielone piekło mi chodzi po głowie od kilku lat a nikt z moich znajomych się jakoś nie pali:( Opisali to może gdzieś na jakimś forum czy coś?


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ekipę na wyjazd a teraz problem bo nie możemy znaleźć wolnego promu na wyspę. Wie ktoś czym doplynac na Isle Of Man z UK? Oczywiście pytam o realne środki transportu a nie lodzie wioslowe czy tratwy :)


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Ci o tym napisać przy okazji hoteli:) Nie ma szans jeśli nie masz rezerwacji sprzed kilku miesięcy... A w naszym pięknym kraju o torach się tylko mówi (vide Pionki) a inne się likwiduje (vide Lublin). A tam cała wyspa żyje tym wyścigiem bo dochód z turystyki mają konkretny. Oczywiście utopią byłoby myślenie że u nas tez tak będzie ale jakiś ruch w interesie można byłoby mieć. Ale nam potrzebne stadiony na których z dzieckiem nie pograsz:(


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedobrze. Planowaliśmy wyjazd na te wyścigi od kilku miesięcy. Nie sądziłem, ze w łeb wszystko trafi... brak promu!


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co do Nordschleife, to chłopaki ode mnie byli w ubiegły weekend, wynajęli lorę, zapakowali osiem aut i pojechali, cała zabawa wyszła dużo mniejsze pieniądze niż moglo by się wydawać, czyli da się? Da się! Wystarczy chcieć, a dla wielu z nich to było marzenie życia, spełnili je, bo chcieli :welcome:

Wiem, że się da :) Też tam byłem parę lat temu i trochę poupalaliśmy gumę :D Mam trochę znajomych maniaków sportów motorowych z ciekawymi pojazdami do funu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...brak offtopu w offtopic....

...no to teraz inteligentnie jest

Darecky, ale nie obrażaj się. Ok? Piszę co myślę, tak jak czuję Twoje litery. Mamy prawo do polemiki. Miły z Ciebie człowiek, kulturalny. Nie miej mi za złe, że nie zawsze czuję Twój przekaz. Pozdrawiam. Mariusz

Edytowane przez luft (wyświetl historię edycji)

122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darecky Ty to masz talent do offtopowania tematów :) Dzieki za podzielenie sie osobistymi doswiadczeniami :coffee: Pozdro!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wyobraźni i odpowiedzialności to dodam, że całkiem oficjalnie polska policja twierdzi, że bez prawa jazdy porusza się 1/4...1/3 motocyklistów. Dawno temu motocykle WSK zwane były potocznie "Wiejski Sprzęt Kaskaderski" i przesadka potomków na japońskie "piły" ani nawet przepowadzka do miasta niczego w tym względzie nie zmieniła. Tak naprwdę są tchórzami użądzając sobie nocne eskapady po mieście a nie 30km od miasta. I to durnymi tchórzami. Nawet jeśli szybko dotrze do nich karetka to w przypadku tego typu wypadków z urazem wielonarządowym w tle, pękniętą miednicą, która kroi co popadnie, trzeba raczej liczyć na cud a nie medyków. Nie tak dawno pewien znany młody polityk miał wypadek przy prędkości jedynie o ~50% większej jak podali do protokołu sądowego "eksperci". Zobaczcie co się stało i jakie opłakane skutki dla zdrowia owego polityka. Nie sądzę by jeszcze wsiadł na "motór".

Jak wielu jeździ bez kombinezonów ochronnych?! Przy położeniu motocykla zwykłe spodnie przetrą się po prejechaniu metra czy dwóch?!

Nie jestem przeciwnikiem ani motocykli, ani motocyklistów. Nie mniej wszystko jest dla normalnych ludzi, którzy szanują siebie i innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie tak dawno pewien znany młody polityk miał wypadek przy prędkości jedynie o ~50% większej jak podali do protokołu sądowego "eksperci".

Jak mniemam, masz dostęp do orzeczenia o rzeczywistej prędkości w granicach 160km/h osiągniętej podczas wypadku przez Herr W.? Nie, żebym go bronił, ale jak się pisze takie rzeczy, to wypada umieć zaprezentować namacallny dowód...

Edytowane przez Radek Ch (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam tego typu teoretyczne wywody wrogów motocykli którzy nigdy na motocyklu nie siedzieli to mnie skręca :veryangry: To tak jak pogadać o seksie z erotomanem teoretykiem!


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.