Skocz do zawartości
luft

Barwy narodowe na aucie

Ankieta  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Przyozdobiles samochod?

    • tak, oczywi?cie
      20
    • Nie, brak?o "czasu"
      4
    • Obciach
      36
    • Nie mam zdania
      10


Rekomendowane odpowiedzi

całą rzesze samochodow z flagami i barwami narodowymi dzisiaj minalem. Przyozdobiliscie rowniez swoj rydwan?


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auta przypominają mi trochę karawany z chorągwiami pogrzebowymi tylko w barwach narodowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czemu obciach?


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czemu obciach?

Dla mnie nie obciach tylko mam takie dziwne skojarzenia z tym karawanem :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinno być karane,stwarza wielkie zagrożenie---AUTO TO NIE CHOINKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam barw na aucie, no ale chyba dzieki temu widac, że to euro jest, bo przesadnie władze sie nie wysiliły z oprawą kraju - podoba mi sie, że ludzie czują tożsamość - że wieszają flagę na balkonie. Jeszcze jakis czas temu to był "obciach". Dzis swoboda i duma. Co do tych flag na drodze to niektóre niezle łopoczą - hałas Husarii :D


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obciach patriotyzm trzeba mieć w sercu a nie na samochodzie czy na bloku czy na ogrodzeniu wallbash.gif


pozdrawiam Arian. Tel.608-353-030, Gadulec 32936596

Moje 30l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lub z napisem TYSKIE :thumbdown:


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mówiąc na ogrodzeniu i bloku miałem na myśli te z TYSKIE. Teraz widać kim jest nasz polski naród i jakie piwo pije sąsiad wallbash.gif


pozdrawiam Arian. Tel.608-353-030, Gadulec 32936596

Moje 30l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam :) grunt ze bialo-czerwono :)

IMAG0404.jpg


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Patriotyzm to się pokazuje 3 maja, 11 listopada, 1 sierpnia a nie w czasie mistrzostw w piłce kopanej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie jestem patriota :) po prostu kibicuje polakom :) kilku szkotow w pracy tez w czapkach z bialym orlem zasuwa :)


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna to w Polsce sport narodowy wiec mysle że to nie obciach. Pierwsze tak wielkie wydarzenie w Polsce i pewno długo już takiego nie bedzie wiec dajmy się ludzią cieszyć :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie to jestem zaskoczony, wazne ze piszecie co myslicie. Zakladalem, że będzie tutaj parada dumy i patriotyzmu :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Mariusz wydaje mi się że cała ta oprawa to taki barani pęd :(

Myślę że gdyby nie było tylu promocji przy zakupie browaru barw było by wiele mniej.

Kto kupił specjalnie te wszystkie gadżety bez piwka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pilka nozna to sport narodowy.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak Małysz odnosił sukcesy to słyszałem że skoki to sport narodowy:) Nie wiem co to znaczy, zwłaszcza, że nasza piłka biorąc pod uwagę jej skuteczność na imprezach światowych swoje triumfy święciła ponad 30 lat temu i to przez, nie oszukujmy się, raczej niedługi czas. Teraz to jest wieczne dmuchanie balona oczekiwań, śpiewanie po waznych meczach "nic się nie stało" i kolejne zmiany trenerów. O piłce klubowej nie wspomnę - nie będę kopał leżącego, nasze drużyny nie są w stanie wygrac dwumeczy z drużynami z Kazachstanu czy Gruzji. Więc skąd pomysł, że to sport narodowy? Nie wspomnę że na przeciętny mecz żużlowy przychodzi porownywalna liczba kibiców jak na całą kolejkę jak to uroczo ktos nazwał"naszego sportu narodowego".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinno być karane,stwarza wielkie zagrożenie---AUTO TO NIE CHOINKA

Jakie zagrozenie może stwarzac mała choragiewka na dachu czy szybie auta?? :wallbash:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie zagrozenie może stwarzac mała choragiewka na dachu czy szybie auta?? :wallbash:

Może i to duże. Jadąc dziś autostradą z Gdańska do Torunia widziałem leżące na niej:szalik i kilka chorągiewiek.

Jedziesz za jakimś "patriotą" z taką chorągiewką, na budziku dajmy na to 180km, a tu chorągiewka się urywa i sruuuu w twoją szybę. Nie ma takiego kozaka co by nie podskoczył przy takiej okazji. I weź tu teraz szarpnij kierownicą przy takiej prędkości.

Zgadzam się z przedmówcą, montowanie takich rzeczy na zewnątrz auta powinno być zakazane.


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.