Skocz do zawartości
luft

Barwy narodowe na aucie

Ankieta  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Przyozdobiles samochod?

    • tak, oczywi?cie
      20
    • Nie, brak?o "czasu"
      4
    • Obciach
      36
    • Nie mam zdania
      10


Rekomendowane odpowiedzi

Gość buczi82

@luft

Nawet jesli nie wyjdziemy z grupy to nic tak mnie nie cieszy jak zajawki o tym jak dobre wrażenie my Polacy sprawiamy na przyjeżdżających tutaj ludziach z innych krajów. Z tego jestem dumny.

To nasze 5 minut.

i z czego tu byc dumnym ???

Zaraz po otwarciu Euro i pierwszym spotkaniu Polska-Grecja, na pierwszej pozycji w głównym dzienniku telewizji BBC znalazło się doniesienie na temat rasistowskich, małpich wrzasków kibiców Wisły na widok czarnoskórych graczy trenującej na ich boisku drużyny Holandii.

wczoraj w wiadomosciach pokazywali jak to Polacy zachowuja sie na treningach innych reprezentacji, z reszta widac na trybunach co sie dzieje...

ze tak "powiem" za***iste wrazenia zabiora ze soba obcokrajowcy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Zapraszam do uk podczas meczu Anglików. Nie ma miejsca bez flagi. To co jest w Polsce to jedynie namiastka.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Zapraszam do uk podczas meczu Anglików. Nie ma miejsca bez flagi. To co jest w Polsce to jedynie namiastka.

widze to podobnie :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

W Polsce to nowość a nowe jest złe :)

wczoraj w wiadomosciach pokazywali jak to Polacy zachowuja sie na treningach innych reprezentacji, z reszta widac na trybunach co sie dzieje...

ze tak "powiem" za***iste wrazenia zabiora ze soba obcokrajowcy...

Euro jak na razie idzie super i nie zamierzam się bić w piersi za paru dresów z jakiejś Wisły,

tak samo jak nie dam sobie wmówić że jestem wnukiem morderców bo paru kryminalistów gdzieś na zapadłej wiosze spaliło jakichś ludzi w stodole 70 lat temu.

Więc nie pisz że to "Polacy" coś robią tylko napisz - karki z Wisły.

Czytam prasę tutaj na wyspach, wszyscy są miło zaskoczeni Polską i jej gościnnością.

Może wreszcie zaczną nas uważać za zachodni kraj, a nie republikę radziecką.

Edytowane przez kapitan (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystawianie Polskiej flagi na na zawody sportowe zorganizowane w danym kraju to jest nieporozumienie, każdy kto tu przyjeżdża wie że jest w Polsce a nie w.... np Bośni czy Bułgarii.

Flagę w naszym kraju wywiesza się na święta państwowe. A nie na meczyki drużyn. Swoją droga profanacja flagi powinna być karana (miejsce nadruku orła)

Ludziom z pomalowaną twarzą według ciebie powinno się obcinać głowy ?

Powiedz ile razy ty wywiesiłeś flagę na 11 listopada ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie głosowałem bo brak opcji - „zabrakło proporczyków” wszystko było w marketach a proporczyki na samochód wymiecione !!!

Ktoś źle skalkulował, chyba Chińczycy bo to wszystko, biało – czerwone to made in China.


Akwarium - aktualnie brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie chyba jesteśmy narodem, który uwielbia narzekać... mamy dużą imprezę sportową ale przecież już wiemy, że nasi piłkarze są kiepscy i nie wyjdziemy z grupy... spora grupa osób cieszy się EURO w taki bądź inny sposób (flagi, szaliki, pomalowane twarze) ale przecież już wiemy, że robią to źle ("owczy pęd", profanacja flagi, nie robią tego na święta narodowe).... Byłem kiedyś w Chorwacji podczas podobnej imprezy sportowej i to co tam się działo wywołało u mnie dużą zazdrość, że Oni potrafią się bawić i cieszyć (też były flagi, szaliki, itp...), ale wiem, wiem - przecież oni wtedy mieli dobrych piłkarzy, nie to co my... ehhhh....Polska to taki dziwny kraj....


ReefMax, 2*Koralia Nano 1600, NewJet 1200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość buczi82

@kapitan - wlasnie te pare karkow pokazuja w tv w wiadomosciach i to wlasnie oni robia taka opinie, wiec co za roznica czy to bedzie jednostka czy tlum, wszyscy widza jak sie bawimy, a te karki to w koncu Polacy... no ale jeden jest bardziej patriotycznie i optymistycznie nastawiony a drugi nie... ja czekam dzisiaj na mecz Niemcy - Portugalia, bedzie sie dzialo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze żadnej polityki tutaj nie uprawiać, chyba, że ogródkową.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jerzy, jestem apolityczny

i tego się trzymajmy, wiecej prosic nie bede. Polityka niewiele wnosi w temacie, a na pewno niewiele zmienia pisanie o tym.

luft


*** Wspieraj polski przemysł to Twoje dzieci nie będą musiały emigrować za pracą do Chin ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

@ buczi82 tutaj ich nie pokazują, to tylko polskie media są najlepsze w roztrząsaniu gówna i sianiu zamętu.

Inne stacje pokazują fakty, czy 99,999% tego co się dzieje, a nie matrixa i wybryki pijanych żuli.

Po drugie niech się Holendrzy wstydzą za swoich polityków i ich nazistowskie hasła, bo u nas jakieś głupole dopuściły się wybryku i pewnie miał to być żart (lol), a u nich nazizm i rasizm propagują elity i to nie dla żartu.

Skala nieprównywalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz aż do znudzenia.... czytać ze zrozumieniem...!!!! Profanacja FLAGI a nie wykorzystanie jej na spotkaniach czy barw z nią związanych.

Chińczycy wprowadzili flagę nie zgodną z naszą konstytucją na nasz rynek (orzełek wchodzi na czerwone tło) a naród to kupuje.

I takie coś powinno być karane: sprzedaż flag niezgodnych graficznie z konstytucją czy innymi tam przepisami.... tylko to... a nie to że ktoś zrobi sobie zapiekankę z wzorem flagi czy namaluje na policzku.

Cytat z wikipedi.pl

"Flaga Rzeczypospolitej Polskiej (Flaga Polski) – według ustawy z dnia 31 stycznia 1980 r. o godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej Polskiej oraz o pieczęciach państwowych[1] jest nią prostokątny płat tkaniny o barwach Rzeczypospolitej Polskiej i proporcji 8:5, umieszczony na maszcie. Zgodnie z art. 6 ust. 2 ustawy, za flagę Polski uważany jest wariant z godłem Polski, umieszczonym pośrodku białego pasa.

Barwy Rzeczypospolitej Polskiej stanowią składniki flagi państwowej Rzeczypospolitej Polskiej. Ustawa stanowi, że barwami Rzeczypospolitej Polskiej są kolory biały i czerwony, ułożone w dwóch poziomych, równoległych pasach tej samej szerokości, z których górny jest koloru białego, a dolny koloru czerwonego.

Od 2004 roku 2 maja jest w Polsce oficjalnie obchodzony jako Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej."

Czytając dalej... mamy ładny opis kiedy i gdzie powinno się używać flagi Państwowej z godłem.

"Od 1955 dwa rodzaje flag są w Polsce nazywane „flagą państwową”. Oprócz opisanej powyżej flagi biało-czerwonej istnieje jeszcze flaga z godłem Polski na białym prostokącie nazywana „flagą państwową z godłem”.

Flagę tę także ustanowiono 1 sierpnia 1919 i początkowo przeznaczono dla polskich poselstw (przedstawicielstw dyplomatycznych) i konsulatów oraz statków handlowych. W latach 1928-1938 była tylko banderą handlową. Wynikało to z faktu, że flaga biało-czerwona była i jest do dziś jedną z flag Międzynarodowego Kodu sygnałowego używanego do sygnalizacji na morzu (flaga biało-czerwona to flaga „H” oznaczająca (jako sygnał jednoliterowy): „Mam pilota na statku”), zatem aby odróżnić od niej polską banderę, dodano godło.

Od 1938 ponownie używają jej polskie instytucje państwowe za granicą. Dekret z 7 grudnia 1955 potwierdził ten zakres używania flagi, rozszerzając go na lotniska cywilne, porty lotnicze oraz polskie samoloty komunikacyjne za granicą. Ustawa z 31 stycznia 1980 rozszerzyła zakres używania flagi także na kapitanaty i bosmanaty portów. Rysunek orła w czerwonym tle na białym pasie flagi zmieniał się wraz z urzędową zmianą godła państwowego, a obecny wzór herbu pochodzi z 9 lutego 1990.

Aktualnie flagę państwową z godłem Rzeczypospolitej Polskiej podnoszą (art. 8 i art. 9 ustawy):

przedstawicielstwa dyplomatyczne, urzędy konsularne oraz inne oficjalne przedstawicielstwa i misje za granicą na budynkach lub przed budynkami ich siedzib urzędowych, a także kierownicy tych przedstawicielstw, urzędów i misji na swych rezydencjach i środkach komunikacji – w wypadkach przewidzianych w prawie i zwyczajach międzynarodowych,

cywilne lotniska i lądowiska,

cywilne samoloty komunikacyjne podczas lotów za granicą,

kapitanaty (bosmanaty) portów – na budynkach lub przed budynkami stanowiącymi ich siedziby urzędowe,

polskie statki morskie jako banderę, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami szczególnymi; ponadto do bandery stosuje się prawo i zwyczaje międzynarodowe."

Powyższe informacje umieszczam tu na forum w celu informacyjnym. pozdrawiam.


ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warszawiak, powiedz amerykanowi że profanuje flagę wywieszając ją byle gdzie i kiedy mu się podoba to dostaniesz w dziób a policja Cię aresztuje za prowokowanie zajścia.

Oni mają hopla na punkcie flagi o jakim nam się nie śniło.

A na marginesie, widziałem flagi które dodawane były chyba do 6-paka tyskiego, oczywiście jest tam logo piwa, a ludzie rozwieszają to na balkonach=darmowa reklama piwa. Brawo dla kolesi z marketingu od piwa.


*** Wspieraj polski przemysł to Twoje dzieci nie będą musiały emigrować za pracą do Chin ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

@Warszawiak

To sie wysiliłeś , lecz nikt mi nie zabroni mięć flagę przy samochodzie. Pracuję w Niemczech ,i powiem tak , tu dla nikogo jeździć z flagami to nie obciach lecz ,duma.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinno być karane,stwarza wielkie zagrożenie---AUTO TO NIE CHOINKA

ale pojechales!! nie moge!!!w calej europie stroja auta na takie okazje...co to za zagrozenie???wyluzuj...

jak zaczepie mala flage,albo nakladki na lusterka to choinka???to co powiesz o TIR-ach???

Witam

@Warszawiak

To sie wysiliłeś , lecz nikt mi nie zabroni mięć flagę przy samochodzie. Pracuję w Niemczech ,i powiem tak , tu dla nikogo jeździć z flagami to nie obciach lecz ,duma.

Pozdrawiam

witam kolege..masz absolutna racje..niemcy sie ciesza i sa dumni..to tylko w polsce sztywniaki sie byle g...a czepiaja..

Edytowane przez seb (wyświetl historię edycji)

Kostka 70x70x55(270L)+sump 112L,LED 120W+4*24W T5,NewJet 2300,Tunze 7096+2x6055,Dolewka Zajac,Grzalka Eheim 150Watt,Bubble Magus 155Pro na igle AquaBee,Multi Kontroler made in china,dozownik Marine Magic,Resun 250g Ozonator

4966_4997.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadam, ale nie neguję, wręcz przeciwnie, podoba mi się to, bez znaczenia czy w ogóle i w jakim miejscu jest godło, podobają mi się też "Tyskie" flagi na balkonach i gilga mnie to że to darmowa reklama piwa, dla mnie nie liczą się niuanse "techniczne" tylko symbol, a symbol to biel i czerwień.


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

Nie mam flagi na samochodzie ale też nie przeskadza mi to że ktoś sobie wozi.

Warszawiak jesteś konfliktowym człowiekiem chinczycy wprowadzili Flagi niezgodne ale mi się podobają i co zabronisz kupić???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiaaaa, Chińczycy wprowadzili :thumbsup: A może to polacy im to zaprojektowali, zlecili i wprowadzili na rynek? Zejdźmy na ziemię :smoke:


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

Seb te mi si tak wydaje ale wytłumacz to naszemu koledze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warszawiak coś strasznie nerwowy:) ale Legioniści tak maja że jak ich drużynie nie idzie to ja mieszają z błotem:)(ci co sie interesuja kibicowaniem beda wiedziec:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W szkocji sporo aut (z polakami za kolkiem rzecz jasna) jezdzi z bialo-czerwonym akcentem i super atmosfera sie robi :) nie ma to jak sobie "trabnac" :D

Swoja droga widzialem dzis auto z dwiema flagami zacnych rozmiarow po obu stronach samochodu... wygladal jak rydwan... rydwan jakiegos czuba...

takze przesadzic tez sie da niestety :/


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flaga flaga, poki co euro spoko.

https://www.youtube.com/watch?v=FJh3rdZ-VxM&feature=youtube_gdata_player

Edytowane przez Grzegorz Dyzma (wyświetl historię edycji)

Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez 5 stron POLSKIE PIEKIEŁKO


ponad 1000l wody w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

A Ruscy obili obsługę stadionu po meczu, a teraz Ukraińcy rzucają śmieciami w piłkarzy...

Wschód...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.