Skocz do zawartości
luft

Barwy narodowe na aucie

Ankieta  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Przyozdobiles samochod?

    • tak, oczywi?cie
      20
    • Nie, brak?o "czasu"
      4
    • Obciach
      36
    • Nie mam zdania
      10


Rekomendowane odpowiedzi

Takie "utożsamianie" się z drużyną okazuje się na stadionie podczas spotkania, a nie na ulicy. A przede-wszystkim w ruchu publicznym. Szaliki i flagi na stadionie się prezentuje a nie na ulicy.. Po za tym "ozdabianie" samochodu flagą która przypłynęła w kontenerze z Chin i w dodatku jest profanacją bo orzełek wchodzi na czerwone pole jest po prostu śmieszne i mało inteligentne...

@chodi- cieszę się, że mój profil wzbudza w Tobie takie zainteresowanie...

A za piwo dziękuje, ale kształt mojego ryjka nie pozwala mi na picie z innego naczynia niż koryto:)

A to już Ty powiedziałeś... dodam że mi nie przeszkadza czyjś wygląd. Liczy się chyba to co człowiek ma do powiedzenia w danym temacie tak...??

Edytowane przez Warszawiak (wyświetl historię edycji)

ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw piszesz że wyglądasz jak świnia a teraz zarzucasz mi że lubię obrażać ludzi?? :) Nie... w żadnym wypadku, ale jeśli się ktoś tak przedstawia, i w zaparte idzie w to co wcześniej określił na temat swojego wyglądu to przecie nie będę się sprzeczał, wszak Cie nie znam tak jak TY MNIE i nie mogę Cię błędnie oceniać.


ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam propozycje, dajcie sobie po razie i koniec tematu :thumbsup: te klutnie tu na forum juz sie nudne robia :thumbdown: a kolego Warszawiak, jak juz to napisales, ze masz prawo wyrazac swoja opinie to rob to uzywajac powszechnie uznawanych za poprawne slow i nie pisz do kogos osobowo skoro odpowiadasz na ogolny temat wtedy bedzie wszystko ok. :realmad:


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym przyozdobił gdyby nasza drużyna była coś warta. Dzisiaj znowu pokazali że są do bani więc nie ma się co podniecać. Meczu też nie oglądałem tylko słyszałem w radiu jak docinałem płyty pod nowy zbiornik. Zresztą co to za przyjemność oglądać coś w telewizji czy na stadionie, lepiej samemu się poruszać, będzie większy pożytek.


*** Wspieraj polski przemysł to Twoje dzieci nie będą musiały emigrować za pracą do Chin ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do nikogo nie pisałem osobowo, po za prowadzeniem konwersacji z użytkownikiem @rago

I z nikim się nie kłócę, mam prawo do wypowiadania zdania w temacie. A jeśli ktoś nie potrafi czytać między wierszami i ze zrozumieniem to nie jest to mój problem, nie wspomnę o tym że sobie sam ubliża za co potem próbuje obarczać mnie. :realmad:


ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do nikogo nie pisałem osobowo, po za prowadzeniem konwersacji z użytkownikiem @rago

I z nikim się nie kłócę, mam prawo do wypowiadania zdania w temacie. A jeśli ktoś nie potrafi czytać między wierszami i ze zrozumieniem to nie jest to mój problem, nie wspomnę o tym że sobie sam ubliża za co potem próbuje obarczać mnie. :realmad:

Spoko, jestem tylko trzoda i do tego mało inteligentna:)

Mściwy Warszawiaku:)

Boże już zaczynam rozumieć dlaczego "nas" tak w Polsce nie lubią....


3940_3946.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże... jaki ten naród wrażliwy... Zauważyłeś, że tylko ciebie to zabolało ?? ;)

Edytowane przez Warszawiak (wyświetl historię edycji)

ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu. Uważam, że te flagi na samochodach wyglądają bardzo fajnie. Super się jedzie rano do pracy jak jest tak kolorowo na ulicy. Do tego mój synek jest z tego powodu bardzo szczęśliwy, że ma flagę na "swojej" szybie.


3940_3946.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać w ankiecie zdania są podzielone, ja osobiście nie czuje się dumny z tego, iż "moja" drużyna, nie potrafi wyjść już któryś raz z grupy.

Ja w swoim aucie takiej flagi nie założyłem ze względów estetycznych oraz tego że dla mnie to jest takie trochę "festyniarskie" Ale to moje zdanie, jeśli miał bym syna, i sprawił bym mu radość tym, iż ma flagę w szybie to pewnie bym też założył, i to dla mnie jest jedyny argument.


ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez lata obserwując spontaniczność krajów południowych w zderzeniu z chłodem polskiej szerokosci geograficznej mnie cieszy, że Polacy w końcu jakoś się otwierają (to że lubia gratisy i reklamy korzystają to juz inna sprawa) robią tez to co czują w środku, a nie tylko to co powinni.

Za komuny zmuszało się ludzi do noszenia sztandarow... transformacja myślenia, pokoleniowa trwa... (zawsze 2 strony medalu, ale patrze na pozytywy)

Nawet jesli nie wyjdziemy z grupy to nic tak mnie nie cieszy jak zajawki o tym jak dobre wrażenie my Polacy sprawiamy na przyjeżdżających tutaj ludziach z innych krajów. Z tego jestem dumny.

To nasze 5 minut.

a filmik po przeczytaniu Waszych postów taki mi sie nasunął jakoś :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to lekki obciach, flag "narodowych" jest więcej a niżeli w Nasz święta narodowe (np. 3maj, 11 listopada)

Dla przypomnienia flaga Polski z godłem wygląda tak :

250px-Polish_flag_with_coat_of_arms.jpg

Orzeł nie wchodzi na czerwone, znajduje się cały na białej części. Na samochodach zazwyczaj znajdują się najprawdopodobniej flagi produkcji "chińskiej" i wyglądają tak

flaga-6-polska.jpg

Kilku krotnie spotkałem się z określeniem ze te "chińskie" flagi to profanacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam te "trzoda", "wiocha", "obciach" itp. i wcale się nie dziwię słabości polskiego patriotyzmu i rozmycia się tożsamości narodowej. Wstyd, trzoda i wiocha to nasrać psem komuś na wycieraczce, wstyd to konie kraść i z d*py spaść... I wiele innych, ale manifestacja nardowości do wstydliwych nie powinna należeć. Oczywiście, z należytym dla symboli szacunkiem. Najeździłem się trochę po różnych krajach i np. w Danii nikt nie wyzywa nikogo od trzody czy wiochy za - flagę na maszcie w ogródku (cały rok), małe flagi powbijane w grządki (cały rok!) czy flagi ponaklejane na wiele samochodów, motocykli i rowerów - w różnych miejscach. Jeśli manifestacja polskości jest czymś wstydliwym, to naprawdę czas zaorać ten kraj... Dlaczego w kategoriach wiochy nie oceniacie krzyżyków dyndających na lusterkach, Św. Krzysztofa przyklejonego na desce, ryby na bagażniku? Natomiast barwy narodowe już tak? Jedno i drugie to manifestacja przywiązania do pewnych wartości i należy się im szacunek. Howgh!

PS. Mam ozdobiony samochód i nie wstyd mi...

PPS. Mam prawidłowe, zgodne z ustawą wzory flag...

Edytowane przez Radek Ch (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Nie widzę potrzeby okazywania patriotyzmu z okazji zawodów sportowych ale w dniach 3 maja, 11 listopada, 1 sierpnia, 15 sierpnia zawsze wywieszam flagę w godnym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szalik za szybą jestem jeszcze w stanie przeżyć, ale te wszystkie flagi, koszulki naciągnięte na maskę to obciach. Tak samo jak z czarnymi paskami po śmierci Papieża, fajnie że ktoś się poczuwa do "patriotyzmu", tylko szkoda że niektórzy jeżdżą z nimi do dziś :wallbash:

Polska to porostu kraj kiczu i tyle, pokazuje to nawet piosenka na euro :coffee:

A sport narodowy to picie gorzały i to się nigdy nie zmieni, bo piłka nożna zaraz zmieni się z siatkówką a ta wymieni się z ręczną a na zimę podium zajmą skoki. Tak zwany polski sport sezonowy :rambo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez lata obserwując spontaniczność krajów południowych w zderzeniu z chłodem polskiej szerokosci geograficznej mnie cieszy, że Polacy w końcu jakoś się otwierają (to że lubia gratisy i reklamy korzystają to juz inna sprawa) robią tez to co czują w środku, a nie tylko to co powinni.

Za komuny zmuszało się ludzi do noszenia sztandarow... transformacja myślenia, pokoleniowa trwa... (zawsze 2 strony medalu, ale patrze na pozytywy)

Nawet jesli nie wyjdziemy z grupy to nic tak mnie nie cieszy jak zajawki o tym jak dobre wrażenie my Polacy sprawiamy na przyjeżdżających tutaj ludziach z innych krajów. Z tego jestem dumny.

To nasze 5 minut.

a filmik po przeczytaniu Waszych postów taki mi sie nasunął jakoś :)

powiedziałeś wszystko co miałem napisać , + za oszczędzenie mi czasu :D . Bardzo mnie cieszy , że organizujemy tak wspaniałą impreze i wzruszam się kiedy słyszę opinie gości ,że Polska jest piękna a polacy mili i otwarci :) Boję się jednak,że skończy się tak jak zawsze :( Polska to takie kokospoko (kurnik europy) same "koguty" ,jak jest koko-to spoko,ale jak nie to... , Dziwny kraj ,dziwna reprezentacja,dziwni ludzie .To oczywiście moja opinia


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

250px-Polish_flag_with_coat_of_arms.jpg

To jest bandera.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świezo znalezione niechcący

527661_445289292157338_1272125607_n.jpg


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRAWDA

Luft to z krk? fajnie tam macie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystawianie Polskiej flagi na na zawody sportowe zorganizowane w danym kraju to jest nieporozumienie, każdy kto tu przyjeżdża wie że jest w Polsce a nie w.... np Bośni czy Bułgarii.

Flagę w naszym kraju wywiesza się na święta państwowe. A nie na meczyki drużyn. Swoją droga profanacja flagi powinna być karana (miejsce nadruku orła)


ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świezo znalezione niechcący

527661_445289292157338_1272125607_n.jpg

To chyba łódź jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obrazek z neta

Warszawiak - z tym karaniem to mnie przerażasz. Zaraz to kary by wymyslili za to ze zapiekanke mam keczupem i majonezem posmarowana (bialo czerwona). Nie czuję takich zakazów. Mozna sie nie zgadzać, ale szanowac wole innych (niezagrażające otoczeniu flagi na aucie) trzeba!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może tu trzeba oddzielić wielki patriotyzm od zwykłego kibicowania ?


Akwarium morskie 800 litrow w obiegu, 50kg LR + 20kg LS,

Odpieniacz białek: WhiteSkim 250

12x54W T5

Słona woda płynie i coraz bardziej mnie wciąga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.