Skocz do zawartości
mariuszduch

Polska-Rosja

Wyniki  

86 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Polska - Rosja



Rekomendowane odpowiedzi

OK, ostatni OT w tym wątku z mojej strony.@Ben_sage: człowiek który prowadził komisję znam osobiście, jego syn był rok wyżej ode mnie w LO. Pochodzę z Dęblina, lotnictwem żyję odkąd pamiętam. Trochę się na tym znam, znam to środowisko (w szczególności wojskowe) i nawet pomimo tego że nie jestem pilotem to wiem że jeśli nie wiesz gdzie lecisz, nie ufasz przyrządom albo nie potrafisz z nich skorzystać gdy sytuacja robi się trudna to nie kontynuujesz lotu bo to samobójstwo. Lecisz na zapasowe a już na 200% nie kontynuujesz zniżania. Mieli do zrobienia swoją robotę i im nie wyszło. Ze wszelkimi tragicznymi konsekwencjami niestety. Historia lotnictwa pełna jest takich przypadków - wydawało się że jest dobrze a nie było. Czasem kończy się dobrze (Gimli glider) a czasem nie (Helios Airways Flight 522).

Samochodem tez będziesz gonił 180kmh we mgle po lodzie na alpejskich serpentynach? Nie będziesz - a oni właśnie coś takiego zrobili.

EOT jak dla mnie.


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Kurcze piszą że Tytoń wraca na ławę i Szczęsny będzie grał :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qlfon na pewno kiepscy piloci nie byli tam, to wydaje się zbyt proste a błędy które powiedziałeś zbyt oczywiste,myślę że piloci starali się zachować maximum bezpieczeństwa.

Zanim polacy byli u ruskich w smoleńsku ruscy już tam przewracali a to co ściśle tajne to raczej z 3-4 osoby na krzyż wiedzą.Widzę że masz wtyki i wycieki i jeszcze o tym piszesz publicznie :)

Kapitan a czemu to zle czy dobrze i dlaczego ?

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem, ze az nie swojo sie czuje :D pierwszy raz brytyjczycy poklepuja po plecach gratulujac zajebistego meczu polskiej reprezentacji :D normalnie szok, szok i jeszcze raz gratulacje nie tyle za wynik co za styl gry :)


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy meczyk który oglądałem w 2 połowie od niepamiętnych czasów pod dużym impulsem,zazdroszczę tym co byli na stadionie bo było tam bardzo głośno i klimatycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.