Skocz do zawartości
mariuszduch

Polska-Rosja

Wyniki  

86 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Polska - Rosja



Rekomendowane odpowiedzi

Gość kapitan

Byłem i widziałem sowieckich bandziorów, którzy od rana szukali guza. Miało nie być czerwonych flag a były. Nie było zgody na demonstracje z sowieckimi symbolami a demonstracja była. Dlaczego policja ochrania bandytów propagujących komunizm? Media kłamią - nie wierz mediom. W internecie są filmiki na których rosyjscy kibole wybiegają przed kordon policji która ich chroni i ganiają za Polakami.

Mnie zastanawia dlaczego kraj z Azji gra w Euro 2012... polityka...

Druga rzecz ten przemarsz... ale wiadomo kto jest przy władzy. Szkoda komentować.

Po trzecie zakaz symboli religijnych - polscy, czy zagraniczni katolicy nie mogą wejść na stadion z krzyżykiem na szyji aby czasem kogoś tym nie urazić (?).

Ale ruskie mogą wejść w koszulkach z sierpem i młotem, orderach, mundurach, czapkach i z flagami promującymi symbolikę systemu totalitarnego który wymordował więcej ludzi niż obie wojny światowe.

I to nikogo nie obraża... zwłaszcza zważając na historię naszego kraju (i nie tylko naszego).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są kibice i szmaciarze ale tych drugich i drugiego kraju wytępiać skutecznie ale tak by ich plany skrzyżować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

I tak wysoki poziom.

W UK czy Francji po meczu kibole przez 3-4 dni palą całe miasta, ze sklepami i samochodami na czele i nikt nad tym nie panuje :harhar:

Edytowane przez kapitan (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche przesady, ale przynajmniej jest egzekuzja prawa i wyplaty ubezpieczen.

Po zadymach w Londynie ludzie za kradzieze wody czy slodyczy korzystajac z zadym dostali po kilka miesiecy i wszycy poszli siedziec. Gang z Birmingham ktory zdemolowal pub i odlal strzal w kierunku helikoptera i potem w tlum dostal po 30 lat kazdy.

Porzadek z takimi elemntami powinni juz dawno zrobic,ale nie stac nas na utrzymywanie takich

Edytowane przez Grzegorz Dyzma (wyświetl historię edycji)

Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat był wałkowany milion razy, zgodnie z orzeczeniem TK symbole komunistyczne jako takie nie są zakazane. Nie ma też pojęcia wydania zgody na demonstrację, UM ją tylko rejestruje. Nie komentuje sensowności tych zasad, takie sobie palcyma naszych przedstawicieli uchwaliliśmy.

A co do sytuacji to cóż, po raz kolejny daliśmy się medialnie załatwić Rosjanom.

Zaczynając od pana ambasadora który cholera wie po co zaczął gadać o tych symbolach, gdyby sobie to darował pewnie żaden kibic rosyjski by nie wpadł na pomysł by coś takiego targać do Polski. Wystąpienia pani minister Muchy wygłaszane przed kamerami dot. zakwaterowania drużyny rosyjskiej to już była kompletna żenada. O politykach latających do sądu i ręczących za kiboli i jak się teraz okazuje zwykłych kryminalistów żal wspominać.

Do tego dzisiejsze prowokowanie Rosjan plus walki z policją. BBC może triumfować i dalej głosić że nie dojrzeliśmy do takiego turnieju. Wystarczy grupa idiotów którzy wykorzystają każdą okazję do zrobienia demolki. Nie po raz pierwszy ale jak widać w kraju nad Wisła problem ten jest nie do rozwiązania. W świat pójdzie informacja o pokojowych, grzecznych Rosjanach i polskich bandytach. Musimy się jeszcze dużo nauczyć, niestety nawet od tych jak piszecie sowietów i Azjatów. Bo od lat nas pięknie punktują. I to nie dlatego że mają rację ale dlatego że to my jesteśmy nieudolni.

Media od kilku dni rozgrzewały atmosferę, w końcu jest zadyma to jest news. TVN głupią bójkę kilku Chorwatów relacjonował z dwie godziny, szkoda że dobowej ramówki tym nie wypełnili.

Co do meczu sam nie wiem czy to nasi tak dobrze zagrali czy Rosjanie tak słabo, bo byliśmy wyraźnie lepsi a prawie nic tego nie zapowiadało.

Pzdr

Edytowane przez tdew (wyświetl historię edycji)

BK 250, 4 x SOW-20, LED 800W, TEC III NG, Deltec PF 601, ZEOvit-Filter Easy Lift Magnetic M

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tdew nie wiem jakie Ty ogladasz BBC ale akurat ta stacja nas kocha i wyraza sie o calym euro organizowanym przez nas w samych superlatywach.

No chyaba ze cos przegapielem.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska i tak będzie górować nad rosja jesli chodzi o opinie w koncu jesteśmy w kochanej unii.

Euro nas kocha...

Ruscy powinni się cieszyć z samego pobytu jeszcze sobie zażyczyli marsz i co jeszcze?

Najbardziej nieudolni nie sa nawet pseudokibicie najwiekszej d*py dała:

Hanna Gronkiewicz-Waltz zapowiada, że na wtorek miasto nie przygotowuje specjalnych środków bezpieczeństwa. Plany organizacji ruchu też na razie się nie zmieniły.

Przecież to oczywiste że wtorek najbardziej dymiącym dniem jest.To jakiś żart i kpina myslala ze będą się wymieniać koszulkami ? :rofl:

ps.

Czuje że dymi się dalej bo slyszę non stop syreny na toruńskiej zdaje się...

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kibice zawsze będą się sparować... marsz był zagrywką polityczną a nie jakąś tradycją... Za to odpowiada tylko i wyłącznie władza.


ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre :thumbsup:


400l,cyrkulacja 14000l/h,oświetlenie Led no i reszta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warszawiak, spokojnie. Wiemy, ze nalezysz do moherow i za wszystko, czy to powodz, czy wypadek samolotu, czy przemarsz kibicow obcego panstwa, powinien wedlug Twojej mniejszosciowej grupy odpowiadac rzad. Mial od razu strzelac czy nie przepuscic ? Nie zyjesz w kraju tego dukajacego "opozycjonisty" i narazie przemarsze sa dozwolone. To, czy przemarsz byl demonstracja polityczna, tez nic nie zmienia.

Mysle, ze warto przemyslec, czy sam jako patriota, musisz wiecznie oskarzac rzad Twojego kraju. Mozesz byc mu przeciwny, ale zrozum, jestes w mniejszosci, choc b. aktywnej. W kazdej wypowiedzi, na forum akwarystycznym, przebija od Ciebie niemawisc do Tuska a tesknota za PIS-em. Az strach czytac o czymkolwiek, bo sie wiecznie natrafia na odpowiedzi, ze gdyby byl inny (wiemy jaki) rzad, to sol bylaby lepsza i tansza a ludziom zyloby sie szczesliwiej. Pozwol sobie na troche wiecej luzu, a nam wszystkim bedzie tu o wiele przyjemniej.

Tematem watku nie jest polityka, tylko mecz. Polacy zagrali zupelnie inaczej niz z Grecja i za to sa w Niemczech b. chwaleni. Rowniez za organizacje i atmosfere. Niemcy w Gdansku czuja sie jak paczki w masle, czasami mozna ich spotkac w lesie miedzy Oliwa a Wrzeszczem. :welcome:

Edytowane przez Stani (wyświetl historię edycji)

120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz nie trafi, czytam ten wątek od wczoraj i mi się chyba uleje.

Panowie: jaki marsz polityczny? Jakie tło polityczne bójek?

Myślicie że jeden z drugim polski idiota w szaliku na łbie idący szukać dymu pod stadion myśli o jakimkolwiek podłożu politycznym? On szuka dymu a kto szuka ten znajdzie albo sam go zrobi. To są debile i bandyci a nie ktoś kierujący się pobudkami politycznymi. Jaki skandal smoleński? To że nasi piloci nie powinni nawet wystartować do tamtego lotu a potem popełnili karygodne błędy w pilotażu to jest spisek polityczny? Ludzie, ogarnijcie się trochę i nie dajcie sobie robić wody z mózgu. Odsiejcie komentarze medialne i pomyślcie sami. A sam marsz? A jak Rosjanie mieli się niby dostać na stadion? Przyjechało ich trochę to i trzymali się razem, wiedzieli iż mogą się spodziewać ataków to poszli razem na stadion. Mieli iść dwójkami żeby ich nasi debile wyłapali i wytłukli? Jak Wy byście szli na meczu prze Moskwę? Bez flag, bez barw narodowych itp.? Nie chcę powiedzieć iż tylko nasi są winni burdom bo wśród iluś tam tysięcy Rosjan też są debile. To jest statystyka. Tu niestety nasze służby dały ciała ale do tego jesteśmy już przyzwyczajeni.

gallery_7666_1515_21679.jpg


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Tdew nie wiem jakie Ty ogladasz BBC ale akurat ta stacja nas kocha i wyraza sie o calym euro organizowanym przez nas w samych superlatywach.

No chyaba ze cos przegapielem.

Pewnie TVN straszy tym BBC i wszyscy wierzą ;)

Pseudo-kiboli było tylko 150 jak dziś podał policjant.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, z jakich zrodel czerpiecie informacje:

10.06.2012 13:06

"Ratusz nie wydał zgody Rosjanom na demonstrację, ponieważ o taką nie wnioskowali - rosyjscy kibice wezmą tylko udział w przemarszu na Stadion Narodowy(...)

(...)urzędnicy przychylnie zareagowali na pomysł Rosjan, bo o wiele łatwiej zapewnić bezpieczeństwo większej grupie kibiców, niż pojedynczym osobom lub mniejszym grupom kierującym się na stadion.

Podczas sobotniego spotkania z władzami Warszawy Rosjanie pytali, w którym miejscu najlepiej się ustawić na początku marszu. Jak podkreśliła prezydent miasta, kibice naszych wtorkowych rywali, mówili również, że nie będzie symboliki nawiązującej do systemu komunistycznego."

calosc TU

Co do meczu:

Gdzie 3 zmiana ???

Smuda - "Marzyłem, żeby nie przegrać"

Ja bym marzyl o wygranej .... :harhar:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dajmy juz spokjoj, bo tak planuje sie strategie druzynythumbup.gif

i jeszcze to

Edytowane przez Grzegorz Dyzma (wyświetl historię edycji)

Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyluzujmy ,nie nakręcajmy się! :) nie bądzmy tacy fanatyczni w stosunkach polsko-rosyjskich . Wszędzie są debile ,na szczęście są też normalni ludzie i myślmy o nich mówiąc Rosja :)

post-6812-0-84375300-1339576282_thumb.jpg


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Co za oblech :D A właśnie miałem robić śniadanie :harhar:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie jeszcze raz przejrzałem ankietę... i hmm. Bitwa warszawska i cud nad Wisłą to to samo wydarzenie :D Ślepy chyba byłem, że nie zwróciłem na to wcześniej uwagi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz mi się podobał.

Podobała mi się wola walki naszych piłkarzy.

Choć nie jestem rasowym kibicem i mimo że życzyłem zwycięstwa Naszym, to realnie starałem się patrzeć na sytuację przed meczem i typowałem remis.

Było mi miło że taki właśnie był wynik.

Teraz będzie już lepiej.


Akwarium - aktualnie brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qlfon przejrzyj sobie filmy zobaczysz co krzyczeli kibice , jeśli uważasz że nie ma podłoża politycznego to poszperaj będzie nawet znane hasło.

Nie do końca czy bandyci i w polsce się mówiło o burdach i u ruskich, w moim odczuciu bandytą jest kto inny tu byli pseudokibice którzy szukali atrakcji.Pozatym nie ma co winić obywateli bo takie stosunki były nagrywane od dawna przez rząd.

Qlfon

Kto popełnił błędy jacy piloci skąd to wiesz??? ?a może maszyna była przeserwisowana przez ruskich i były złe odczyty a ruscy tyle namieszali i się dogadali...od początku było tyle teorii że ciężko obywatelowi co kolwiek wróżyć a oskarżenia to dosyć mocne słowa bez pokrycia - sorry za off topa ale odpisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Chciałbym zobaczyć co by się stało gdyby grupa pakistańskich kibiców chciała przemaszerować przez bronks z hasłami popierającym alkaidę - pewnie było by gęsto od trupów....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Liczyłem na fajny topic dotyczacy gry naszych zawodników, ale coraz więcej polityków na forum się trafia i jak tylko jest okazja to przypomniają o swojej obecności. Mecz był jak dla mnie naprawdę bardzo dobry, sam Arschawin stwierdził po meczu że w końcówce meczu nie dali rady bo Polacy ich zabiegali. To jest sukces !!! Gangsterka zarówno nasza jak i z za wschodu pojawiła się i efekt tego jest widoczny. Tylko co do tego ma polityka, bo ja nie rozumiem. Jak chcesz wszcząć awanturę to musisz użyć argumentów gwarantujących że druga strona się zagotuje, stąd transparenty i oddzywki na odpowiednim poziomie. To wszystko.

Załóżmy następny wątek Polska - Czechy i skupmy się na zabawie i grze.

Może jakieś zakłady, np każdy stawia browar jako wpisowe i zwycięzca/y biorą pulę :)

Znając naszych to wszystkiego można się spodziewać w meczu z Czechami, oni są jak Gołota nigdy nie wiesz co zrobią jak wejdą do ringu :)

Pozdrawiam Marcin


Zbiornik 160 litrów + Sump 40 litrów.

Oświetlenie 100 Watt Ledy

Odpieniacz: Made by Sebastek :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz był bardzo fajny. Mogło się w nim "podziać" wszystko. Przed meczem dużo mówiono o słabym przygotowaniu fizycznym naszych zawodników a tu pod koniec meczu Arshavin ledwo żył! Polacy zabiegali Rosję i wielkie brawa! Pamiętam doskonale obraz sprzed kilku lat jak od 70min naszych reprezentantów łapały skurcze. Jestem bardzo ciekawy meczu z Czechami, głownie tego jak właśnie będziemy wyglądać fizycznie. Na tę chwilę wygląda to tak jak byśmy się rozkręcali z każdą minutą gry. Liczę na potwierdzenie tej teorii w sobotnim meczu.

Co do zamieszek to zupełnie niepotrzebne. Cieszy mnie to że dostrzegane jest to iż bili się chuligani z Polski i Rosji a nie coś w stylu bezbronni Rosjanie napadnięci przez Polaków.

Nie dajmy się ponieść emocją i najlepiej o tym zapomnieć albo śmiać się z debili. W ten sposób dajemy swoje świadectwo braku akceptacji. Rozmienianie tego na części pierwsze jest na rękę tym wszystkim którzy tego oczekiwali z utęsknieniem i z tego wręcz żyją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Liczyłem na fajny topic dotyczacy gry naszych zawodników, ale coraz więcej polityków na forum się trafia i jak tylko jest okazja to przypomniają o swojej obecności.

Trike3, tutaj się mylisz - na forum nie ma coraz więcej polityków, za to jest grupa 4-5 tych samych osób, które potrafią sprowadzić na politykę i rozpieprzyć każdy temat.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ben_sage: Jeśli wysokościomierz pokazuje Ci jedno, radiowysokościomierz drugie a wariometr trzecie, jesteś na podejściu w skrajnie trudnych warunkach pogodowych, i masz wątpliwości co do tego co z tych trzech wskazań wynika i na dodatek masz możliwość (abstrahując od tego co Ci mówią za plecami przełożeni) odejścia na lotnisko zapasowe to odchodzisz na nie a nie kozakujesz. Jakoś od serwisu w zakładach Tupolew ten egzemplarz latał i nic się nie działo, to nagle coś się stało i na rosyjskiej ziemi Rosjanie "powodują" awarię w rosyjskim samolocie? Proszę.... Załoga była nie zgrana, nie ćwiczone były procedury współpracy członków załogi. To są błędy które w połączeniu z błędami w ocenie warunków i wskazań przyrządów doprowadziły do tego do czego doprowadziły. To człowiek zwykle jest najsłabszym ogniwem w takich przypadkach.

Nie interesuje mnie kto pseudokibiców nakręca, wygodnie jest sterować debilami - Jeśli nawet politycy za tym stoją to co chcieli ugrać? Pogorszenie naszego wizerunku na świecie? pogorszenia stosunków z Rosją? Komu to służy? Wydajemy miliardy na zorganizowanie takiej imprezy, ludzie są w szoku że się udało, ze dajemy radę i nie jesteśmy jak na filmie BBC (swoją drogą też ciekawe informacje pojawiają się odnośnie tego materiału Mój odnośnik) a komuś zależy żeby ten ciężko wypracowany wizerunek zepsuć? Sorry, taki ktoś nie służy Polsce tylko swoimi partykularnym interesom które akurat teraz są totalnie nie po drodze z tym na czym większości Polaków powinno zależeć.

Hej tak zgadza się tylko skąd wiesz w komisji śledczej robiłeś, opierasz fakty na tym co słyszysz skąd?.Chyba nie muszę mówić ile obietnic się spełniło w ostatnim czasie o prawdzie nie wspomnę .Przecież prasy są partyjne a one nakręcają, co politycy chcą ugrać jeszcze tego nie wiem ale hgw zaznaczyła już :whistle: Wydajemy miliardy bo wydawać łatwo.

Na stosunkach z rosją najmniej mi zależy,mamy z kim robić biznesy.

Trike3 na temat gry już chyba każdy wyluzował ale prowadzi się tutaj konwersacje na temat pl-rus więc dalej w temacie.

Trike3, tutaj się mylisz - na forum nie ma coraz więcej polityków, za to jest grupa 4-5 tych samych osób, które potrafią sprowadzić na politykę i rozpieprzyć każdy temat.

Temat kwitnie, nie wiem co ty wprowadziłeś by nie rozpiepszyć... :wacko:

Swoją drogą co mogę powiedzieć offensywa była wspaniała ale w drugiej połowie końcówce już troszkę samolubnie rozgrywali akcje ale i tak mieli piłkę więcej przy nodze, bramka zarąbista bomba! w defensywie miałem wątpliwości 1 rusek biegnie pod bramke z piłką a obok niego 3 polaków i ciągną go aż do bramki tytonia nikt nie nie próbował odebrać mu płki a rusek męczył 3 naszych 2 powinno go wyrolować jak na offensywie ktoś co chwila kiwał po 2 i czasem 3.

Obrona do poprawy zdecydowanie.

Wolno nasi myśla mając piłke od razu jazda, dynamika zdecydowanie dominowała w 2 połowie ze strony naszych i to ich uratowało,lenistwo przegrało tutaj.

A tak to strasznie się ciesze bo ten mecz był wyjątkowo ważny.

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.