Skocz do zawartości
Waldi

[750 litrów ]mój pojemnik - Waldi

Rekomendowane odpowiedzi

No ładnie to zarosło Waldi i to pod chipami :thumbup: teraz nic nie zostaje jak wstawic zdjęcie po całosci.


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radek z cięciem korali narazie się wstrzymam bo mam cheniohusa,navarchusa,i imperatora ,od 2 miesięcy żaden z nich nie interesi się miękasami :smiling: oby tak dalej

ale nie wiadomo czy nie zaczną i chcę mieć jak najwięcej krzaków żeby wszystkiego nie wycieły


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldi ,którego teraz masz heńka ? miałem w ubiegłym roku H.acuminatusa i odszedł właściwie dokładnie tak samo jak Twoje razem z Anthiasami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, napisz coś na temat tej sztucznej skały. Jak się sprawuje, kupna czy sam robiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldi ,którego teraz masz heńka ? miałem w ubiegłym roku H.acuminatusa i odszedł właściwie dokładnie tak samo jak Twoje razem z Anthiasami

mam H.diphreutes tak na 99 %

Cześć, napisz coś na temat tej sztucznej skały. Jak się sprawuje, kupna czy sam robiłeś?

jeszcze nie zmieniłem ,to przyszłościowo,narazie nie chce mieszać w akwarium bo zrobiło się ładnie

skała jest kupna ,właściwie to odlew z żywicy


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ensso

Zmieniasz Wadlku zbiornik na inny czy rezygnujesz? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2017 o 17:41, ensso napisał:

Zmieniasz Wadlku zbiornik na inny czy rezygnujesz? 

Waldi na urlopie;)

Przechwytywanie.PNG


IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.