Skocz do zawartości
dale

[k} Lampę diodową - zamówię

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, już nie będę.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupilem chinczyka 120w . Na razie jeszcze nie wisi na stale. Obecnie swiece 4x24 t5 i powiem ze swiatlo na diodach podkrecone na3/4 jest o wiele bardziej intensywne jak na rurach. To jest tylko chinczyk ale...wlasnie. Kalkulacje wyrzucam do smietnika bo co juz zostalo policzone raz nie wymaga dalszej kalkomani. Pokusilem sie porownac chinczyka co mam z lampa 60w diy na diodach cree i uzyskalem intensywnosc ta sama dopiero na pelnym gwizdku u chinczyka. Nie wiem jak sprawne mam oko ale cosik mi sie zdaje ze 120w cree zmiazdzylo by wydajnoscia tego co mam. Na razie jakies pare miesiecy poswiece chinska lampa ale na 100% do wiekszego baniaka trafi lampa na cree.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, bo wydawało mi się że nie napisałem nic w poprzednim poście o tym że diody cree są gorsze od innych.

Co do stylu twoich wypowiedziami pod moim adresem @tomek, kiedyś ci napisałem :), ja cię nie będę prosił o kulturę w wypowiedziach. Twoim zdaniem wszystko jest ok? Ok. Moim tez w swoim czasie będzie ok :)

Ja chyba wyrażnie napisałem powyżej abyś podał co z pozostałych informacji o tamtej lampie jest nieprawdą :)

Nie pytałem co czemu robisz, o nic więcej tylko proste pytanie. Dasz radę?

A przy okazji pokaż swój baniak pod swoim led. Słyszałem że dominuje w nim brąz?

@Lubusikk lampę zmieniłem z dwóch chińskich, chciałem mieć oświetlenie z jednego elementu na długość akwarium. Jak by chińczycy robili długie tampy to może bym taką kupił.

@tomek nie chce mi się już z tobą kłócić. Swoje prywatne opinie zostaw dla siebie. Masz coś do powiedzenia w temacie to pisz o tym.

Masz coś do mnie to zapraszam cię na priv, umówimy się na spotkanie i wtedy podyskutujemy o mojej inteligencji i innych walorach mojej osoby.

Edytowane przez pio7 (wyświetl historię edycji)

96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopak lampę chce kupić a Wy tu się drapiecie.Spokój dziewczyny !! :p

Dale polecił bym Ci osobę która robiła super lampy ale nie wiem czy jeszcze się tym zajmuje.Jak coś to pw

Edytowane przez mariuszduch (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taak, Leszek za 600zł. Może też uważniej byś czytał?


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pio, dlaczego edytujesz swoje posty? bądź facet i jak raz napisałeś to tak zostaw.

A później jest zdziwienie, że ludzie z wiedzą i doświadczeniem nie pisza na forum.


Sygnatura;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taak, Leszek za 600zł. Może też uważniej byś czytał?

A ty w myślach czytasz? Leszek ?Wyluzuj !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko Panowie :) Temat do Waszej dyspozycji :) Ja zostaję przy T5 skoro stwierdzono że taka lampa jest nierealna.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.