Skocz do zawartości
morswin

LED Kontroler touch

Rekomendowane odpowiedzi

Najnowsza wersja LED Kontrolera z wyświetlaczem graficznym i panelem dotykowym. Idea powstała dzięki motywacji i pomocy Kolegi rj1307. Założenia: 6 niezależnych kanałów PWM i na razie reszta jak w poprzedniej wersji. Plany na dołożenie światła nocnego z fazami księżyca, efekty pogodowe (typu burza, zachmurzenie) i ... (liczę na jakieś sugestje). Obecnie zostało dokończenie menu i zrobienie jakiegoś sensownego algorytmu rozjaśniania/ściemniania.

http://www.youtube.com/watch?v=d4aCQre84_I

post-10362-0-44694600-1339954511_thumb.jpg

post-10362-0-09722500-1339954520_thumb.jpg

post-10362-0-09510300-1339954534_thumb.jpg

Edytowane przez morswin (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:unworthy:

Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projek mi się bardzo podoba, gratuluję szybkiego ujarzmienia LCD i Touchpada.:unworthy:

Aż strach pomyśleć jak sterownik będzie ewoluował, bo możliwości sprzętowe masz spore. :yes


8458_8701.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brawo mam nadzieje że nie 1 sztuką masz zamiar zrobić :whistle::welcome:kolejka się ustawi


Akwarium 150*65*60 ,sterowanie iks, reaktor vertex ,odpieniacz ,250 bk vertex,filtr vertex1,5 ,vertex filtr Biopallets XL, ,oświetlenie - 8*80w t5 ,cyrkulacja 2*6105,+multi7095, obieg BK 8500 http://nano-reef.pl/....-ceramiki/ ,http://nano-reef.pl/..,

zapraszam po szczepki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szacun.

Fajnie ze sa ludzie ktorym chce sie bawic w taka produkcje.

Oby nie komercyjnie :)

Pozdrawiam

Maciej


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy co ta Pandora ma w środku, jeżeli da się podłączyć sygnały PWM pod drivery to pewnie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

Mi by się przydał do sterowania mojej Pandory,jest możliwość ?

a czym ty tam chcesz sterować Inmar?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czym ty tam chcesz sterować Inmar?

Po prostu nie chce mi się specjalnie odpalać kompa by wcześniej wyłączyć lampę lub przedłużyć jej świecenie a często mam taką potrzebę.Myślałem wcześniej o małym tablecie 7 cali z windowsem.Chciałbym mieć możliwość sterowania natychmiast.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wszystkim bardzo cie podziwiam a cena ? :p

Edytowane przez MR_CUBE (wyświetl historię edycji)

pozdrawiam Arian. Tel.608-353-030, Gadulec 32936596

Moje 30l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

Po prostu nie chce mi się specjalnie odpalać kompa by wcześniej wyłączyć lampę lub przedłużyć jej świecenie a często mam taką potrzebę.Myślałem wcześniej o małym tablecie 7 cali z windowsem.Chciałbym mieć możliwość sterowania natychmiast.

a jaki masz telefon?

są przecież aplikacje do tych lamp na telefon :welcome:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Androida w HTC,ale telefon o tej porze też jest wyłączony,klienci potrafią dzwonić o 23 i o 6 rano,a taxi to ja nie prowadzę.:wallbash:

Tableta już można kupić za 300zł,ale jeśli można by zaoszczędzić a zarazem taki wyświetlacz na stałe zabudować do obudowy akwarium to może fajnie by wyszło.Jeśli to jest ingerencja do lampy,bez połączenia BT to raczej sobie odpuszczę.

Generalnie super wyszedł ten wyświetlacz.

Edytowane przez inmar (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszt samych części to około 200zł (nie liczyłem tego dokładnie). Nawet jeśli opanuje BT to i tak połączenie z Pandora a tym bardziej grzebanie w jej ustawieniach będzie nie możliwe bo nie znam protokołu ani innych rzeczy związanych z transmisja i przesyłaniem danych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Androida w HTC,ale telefon o tej porze też jest wyłączony,klienci potrafią dzwonić o 23 i o 6 rano,a taxi to ja nie prowadzę.:wallbash:

Tableta już można kupić za 300zł,ale jeśli można by zaoszczędzić a zarazem taki wyświetlacz na stałe zabudować do obudowy akwarium to może fajnie by wyszło.Jeśli to jest ingerencja do lampy,bez połączenia BT to raczej sobie odpuszczę.

Generalnie super wyszedł ten wyświetlacz.

Ni mosz tam opcji offline ??


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

A nie prosciej sciszyc dzwonek :D

Dariusz Barcikowski

Wysyłane z GT-I9001

( +48 797 345 997 )

za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no super ja muszę podjechac i na żywca zobaczyć ,szacun :unworthy:


4429_4437.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.