Skocz do zawartości
cyganus

Pilna prośba do ludzi z UK

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wielką prośbę do kolegów z UK.Potrzebuję pilnie kupic krople do oczu BROLENE 5ml 2 opakowania,w Polsce sa one nie dostępne natomiast w UK są dostepne bez recepty koszt ok 5funtów.Sprawa jest o tyle pilna że żona ma zapalenie oka i kazda chwila jest cenna /lekarka powiedziala że te krople sa najlepsze niestety brak w Polsce odpowiednika/ Czy ktoś podjął by sie zakupu i jakiejś szybkiej wysyłki do Polski. Oczywiscie wszystkie koszty związane z zakupem i przesyłką ureguluje przelewem.

Prosze o pomoc.

Pozdrawiam cyganus.

Edytowane przez cyganus (wyświetl historię edycji)

450l+160l sump, 2xhqi150w+2xt5 54w,APF600,cyrkulacja40000,reaktor deltec, i trochę szczęścia... .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kaspy nie zalatwi to wal do mnie

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Załatwić się da, bo w Bootsie czy Superdrugu jak czegoś nie mają to sprowadzają na następny dzień, bardziej się martwię czasem wysyłki, bo jak wysyłam kopertę do Polski to czasem idzie tydzień czy dłużej. Polska poczta pewnie musi mieć czas na sprawdzenie każdej przesyłki czy nie zawiera czegoś wartego ukradzenia. :veryangry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załatwić się da, bo w Bootsie czy Superdrugu jak czegoś nie mają to sprowadzają na następny dzień, bardziej się martwię czasem wysyłki, bo jak wysyłam kopertę do Polski to czasem idzie tydzień czy dłużej. Polska poczta pewnie musi mieć czas na sprawdzenie każdej przesyłki czy nie zawiera czegoś wartego ukradzenia. :veryangry:

A jak bys wysłał paczką to było by szybciej?


450l+160l sump, 2xhqi150w+2xt5 54w,APF600,cyrkulacja40000,reaktor deltec, i trochę szczęścia... .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autobus byłby najszybszy, ale mnie nie ma Londynie przez jakiś czas, więc ktoś inny może by się podjął? Jutro są autobusy z Victorii do Katowic o 8 (Polonia Transport) i dwa o 15.30 (Sindbad, Interbus). Dzwoniłem do Sindbada - oficjalnie tego się nie da załatwić, ale można pogadać z kierowcą, kiedyś słyszałem że kosztuje to 20 funtów. Rozkłady znalazłem przez ten system rezerwacji: http://www.voyager.pl/BusPAgKK.nsf/wszystko/B91AA486A665FF8BC1257A2400558937?EditDocument

Edytowane przez kaspy (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak bys wysłał paczką to było by szybciej?

Z mojego doświadczenia paczką idzie nawet wolniej. Jak ktoś ma lepsze pomysły to proszę szybko o informację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytaj w polskich sklepach. Chlopaki woza regularnie. Ja moge popytac swoich. Dam znac na bank, chyba ktos w ten weekend ode mnie wyjezdza. Zaraz zadzwonie i sie dowiem.


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytaj w polskich sklepach. Chlopaki woza regularnie. Ja moge popytac swoich. Dam znac na bank, chyba ktos w ten weekend ode mnie wyjezdza. Zaraz zadzwonie i sie dowiem.

Niestety nie mam żadnych w pobliżu. Krople są dostępne od ręki w Bootsie, w Superdrug ich nie znają. Ja mogę wysłać tylko pocztą w tym momencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam fantastyczna wiadomosc. Kumpel dzisiaj leci wieczorem do Katowic. jest w Chester i moze skoczyc do Bootsa. Zaraz bede do niego dzwonil. Trzeba tylko odebrac z lotniska.

Prosze o natychmiastowy kontakt na pw jesli jest zainteresowanie. Kumpel musi wiedziec i miec czas zeby kupic

---------------------------

dobra kolega dostal juz cynk. Nie obiecuje na 100% bo troche pozno ale bedzie probowal jeszcze to dostac dzisiaj. Jesli bedzie mial da mi znac i lek dotrze do Katowic jeszcze na dzisiaj.

Pozdrawiam

Edytowane przez darecky3 (wyświetl historię edycji)

122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam fantastyczna wiadomosc. Kumpel dzisiaj leci wieczorem do Katowic. jest w Chester i moze skoczyc do Bootsa. Zaraz bede do niego dzwonil. Trzeba tylko odebrac z lotniska.

Prosze o natychmiastowy kontakt na pw jesli jest zainteresowanie. Kumpel musi wiedziec i miec czas zeby kupic

ok jesli jest taka mozliwoscto jak najbardziej jestem chetny

---------------------------

dobra kolega dostal juz cynk. Nie obiecuje na 100% bo troche pozno ale bedzie probowal jeszcze to dostac dzisiaj. Jesli bedzie mial da mi znac i lek dotrze do Katowic jeszcze na dzisiaj.

Pozdrawiam


450l+160l sump, 2xhqi150w+2xt5 54w,APF600,cyrkulacja40000,reaktor deltec, i trochę szczęścia... .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za szybka pomoc jesli bedziesz wiedzial ze ma te krople to daj znac to bede w katowicach na lotnisku


450l+160l sump, 2xhqi150w+2xt5 54w,APF600,cyrkulacja40000,reaktor deltec, i trochę szczęścia... .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za szybka pomoc jesli bedziesz wiedzial ze ma te krople to daj znac to bede w katowicach na lotnisku

spoko, czekam na potwierdzenie od kolegi tylko. Ma mi przeslac sms-a z wiadomoscia czy udalo sie dostac. Znajac go wiem ze da maksa od siebie. Trzymaj kciuki bo Boots zamykaja w okolicach piatej. Oby udalo mu sie kupic, moze w Chester otwarty dluzej. Na pewno da mi znac bez wzgledu na to czy dostanie czy nie.


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darecky niech kumpel sprawdzi w asdzie. Oni maja swoje apteki całodobowe.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darecky niech kumpel sprawdzi w asdzie. Oni maja swoje apteki całodobowe.

wlasnie byl, juz pisalem na priva bo boots jest obok. Ani w jednym ani w drugim. Szkoda bo drugi boots jest po drugiej stronie miasta a otwarte tylko do 18.00. :wallbash:


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega leci z Manchesteru? Dzwoniłem do Bootsa na lotnisku, ale w tym momencie też nie mają.

Za Wikpedią, poza Brolene (Aventis Pharma), jest jeszcze Golden Eye (Typharm Ltd) oraz Brulidine (Manx Healthcare).

Golden Eye mają w aptece koło mojej przychodni, może sprawcie jakieś lokalne Surgery, niektóre są jeszcze otwarte, jakieś powinno być blisko kumpla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega leci z Manchesteru? Dzwoniłem do Bootsa na lotnisku, ale w tym momencie też nie mają.

Za Wikpedią, poza Brolene (Aventis Pharma), jest jeszcze Golden Eye (Typharm Ltd) oraz Brulidine (Manx Healthcare).

Golden Eye mają w aptece koło mojej przychodni, może sprawcie jakieś lokalne Surgery, niektóre są jeszcze otwarte, jakieś powinno być blisko kumpla.

Jeśli chodzi o inne to ja nie wiem czy mogą być lekarka powiedziała ze Brolene a na ten moment z nia nie mam kontaktu.


450l+160l sump, 2xhqi150w+2xt5 54w,APF600,cyrkulacja40000,reaktor deltec, i trochę szczęścia... .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o inne to ja nie wiem czy mogą być lekarka powiedziała ze Brolene a na ten moment z nia nie mam kontaktu.

Golden Eye to to samo - ten sam środek, w takim samym stężeniu (0.1% propamidine isetionate) i tej samej postaci, tylko inna marka.

http://www.netdoctor.co.uk/eyes/medicines/brolene-eye-drops-and-ointment.html

http://www.netdoctor.co.uk/eyes/medicines/golden-eye-drops-and-ointment.html

Brulidine jest tylko w postaci kremu, więc do oczu się nie nada.

Zresztą farmaceuta w UK zna zamienniki, więc da dokładnie to co jest potrzebne. Tutaj to trochę inaczej wygląda, jak jest coś bez recepty to w aptece sprawdzają interakcje między lekami, upewniają się że nie ma przeciwwskazań, itd. A leki na receptę dostaje się ze swoim nazwiskiem i indywidualnym dawkowaniem na opakowaniu.

Edytowane przez kaspy (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękuję wszystkim za pomoc i zaangażowanie.Krople zostały załatwione za 2 dni bedą w Polasce.

Jeszcze raz WIELKIE DZIEKI.


450l+160l sump, 2xhqi150w+2xt5 54w,APF600,cyrkulacja40000,reaktor deltec, i trochę szczęścia... .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.