Skocz do zawartości
Walker

Poszukiwana fajna miejscówka nad morzem :)

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowne koleżanki i drodzy koledzy :) może macie jakaś sprawdzoną miejscówkę nad naszym pięknym ;) morzem gdzie można fajnie odpocząć za rozsądne pieniądze :)

Urlop z rodzinką zaplanowany mam pod koniec lipca ale jakoś nie bardzo możemy znaleźć nic fajnego. Najchętniej w pasie Kołobrzeg/Ustaka/Władysławowo

Edytowane przez wa1ker (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Moim ulubionym miejscem jest Hel - dzikie plaże z dala od tapeciarstwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi ci o konkretne miejsce to polecam : http://www.olaf.afr.pl/ - byłem w tym mniejszym domku . Zadbany ogród , cisza i spokój , wpełni wyposażona kuchnia , niedaleko do Jastrzębiej góry , Władysławowa (swobodnie można się przejść spacerkiem) , domek 6 osobowy itp. reszte poczytaj ;)

Pozdrawiam

Edytowane przez wassilllo (wyświetl historię edycji)

..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja celuje w Dziwnów byłem i jest super za 2 tygodnie też tam będę

Z jednej strony plaża z drugiej rzeka Dziwna

ja żona 2 dzieci 120 zł doba

Edytowane przez Skala (wyświetl historię edycji)

Akwarium 112L 80x35x40 + 22L sump

Odpieniacz DIY,

Oświetlenie: 2x24W T5, 21W Led

Cyrkulacja :Koralia nano 900, JVP-100 2500L.Jakis sunsun 650L

Obieg: Eheim 1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak ktoś by się wybierał w okolice morza to mogę polecić miejsce w Krynicy Morskiej.

Nazywa się to U Szczepcia, bardzo blisko morza, na terenie grill, ława z parasolami i Szepan, kompan do tańca i do różańca :)

Na terenie również sklep z czym dusza zapragnie :)

Dodam może jeszcze że lokale są z aneksami kuchennymi i łazienkami. Pewnie da się go wyguglować. Piąty rok już u niego byłem :)

Edytowane przez pio7 (wyświetl historię edycji)

96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Władka od lat tam jeżdżę i nigdy się nie zawiodłem na tym miejscu,no i jak dla mnie jest o wiele czystrza woda niż np w łebie


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tutaj mam swoją metę, nawet widać moją przyczepę http://osada.net.pl/index.html

Wpadam tutaj nawet kilkanaście razy w ciągu wakacji, chociaż na jeden dzień, odpocząć i naładować akumulatory z dala od snobistycznych pensjonatów, hoteli i tych jarmarcznych straganów z chińszczyzną serwujących wszelkiego rodzaju śmiecie ogłupiałym turystom :thumbup:


4328_6803.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tutaj mam swoją metę, nawet widać moją przyczepę http://osada.net.pl/index.html

Wpadam tutaj nawet kilkanaście razy w ciągu wakacji, chociaż na jeden dzień, odpocząć i naładować akumulatory z dala od snobistycznych pensjonatów, hoteli i tych jarmarcznych straganów z chińszczyzną serwujących wszelkiego rodzaju śmiecie ogłupiałym turystom :thumbup:

Ps. Właśnie z Osady piszę do Was ;)


4328_6803.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje młodsze dziecię ma dopiero 4 mies niecałe więc pola namiotowe i przyczepy w tym roku jeszcze odpadają :( ale dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam "osade" fajnie przytulnie, spokojnie i nie drogo..


ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to w cenie tej atrakcji z osady jest pobyt w pensjonacie o którym pisałem, ale to kwestia wyboru :)


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no jasne każdy wybiera to co lubi, ja tam wole przyczepę ze śniadankiem pod namiotem, kawałeczkiem zieleni, niż ciasny pensjonat ze wszystkimi odgłosami dochodzącymi ze ścian. Przy wynajmie 4 osobowej przyczepy 110 zł to chyba nie jest aż tak dużo, ale macie rację. Łatwo mi mówić bo przyjeżdżam do swojej i płacę grosze za pobyt.


4328_6803.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kąty Rybackie-plaże bardzo szerokie i mało ludzi. Ośrodek z domkami na ok 5 osób, czyściutrko tylko dość drogo, nie pamiętam nazwy bo siostra moja tam co roku klepie a też tam byłem. Jest to ośrodek tuż przy wyciągach dla kutrów :), rybkę można prosto od rybaków za grosze kupić.


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 jak z rodzinką to spójrz TU:

http://www.laspalmas.dabki.pl 

Dzięki - dzwoniłem już wczoraj do Laspalmas ale już nie mają domków w moim terminie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym miejscem jest Hel - dzikie plaże z dala od tapeciarstwa.

Przyklejam się do tego posta: Chałupy są piękne, a plaże .... w piłkę można grać po 11-tu :))


c4ca4238a0b923820dcc509a6f75849b.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku będzie Grzybowo temat zaklepany :) żeby tylko pogoda była ;)

Dzięki wszystkim za pomoc i opinie :unworthy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnie 3 lata z rzędu byłem w Międzywodziu. Na rodzinne wczasy jest rewelacyjnie w tym rejonie. Woda czysta, nawet ciepła, a ceny są nie wygórowane :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam ;

http://www.rowy.anonser.pl/

Piękne okolice i jest co pozwiedzać :)

od 16 przez tydzień tam będę - może jakieś spotkanko morszczaków nad morzem urządzimy ? thumbsup.gif


Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.