Skocz do zawartości
geremek7

Monstrualny wieloszczet.

Rekomendowane odpowiedzi

Co jak co, ale ja nie chciał bym go zobaczyć w swoim zbiorniku :wacko:


4715_4728.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, monstrualny, jak do takiej szklanki. Mam kilka wiekszych i co noc czyszczą szyby i zakamarki z glonów.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Kurcze taki by się przydał do przekopania piachu i sprzątania detrytusu w zakamarkach =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys widzialem filmik na YT jak gosciu pokazywal (ukladal wzdluz samochodu) faktycznie duzego wieloszczeta. Mial chyba z 1,5m dlugosci (ale to pewnie nie tylko ja widzialem :) ).

Pozdrawiam


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem takiej wielkości u siebie - zadziobał mi Turbo więc postanowiłem się na niego zaczaić. Złapałem go szczypcami i nie dałem rady wyciągnąć tak się gnojek zaparł - w końcu przerwał się na pół :) Pół wyleciało, a drugie dalej grasowało - za drugim razem po przerwaniu na pół już się nie pokazał :welcome:


4860_6981.png

Jelenia Bay - zlikwidowane 08.02.2013

Jelenia Bay vol.2

90x50x45 OW

Sump 65x32x37 80L

Odpieniacz Reef Octopus 1000int

Cyrkulacja: Tunze 6025+Tunze 6015 oraz Tuzne Nano Wavebox

światło: Lampa LED CREE DIY 72W (CW/RB) + 2x39W T5 LED 196W

Obieg: Tunze Silence 1073.020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo widzisz polglowki normalnie egzystuja ale z cwiercwalkiem to juz nie pogadasz :)

Pozdrawiam


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to maluszek :) fajne to sie znajduje wynalazki przy okazji dostawy skały, na dnie boksów, ostatnio się trafiły dwa, (nie licząc malych) czarne, grubości kciuka i długości około metra, tak obleśne że do dziś mnie trzęsie jak sobie przypomnę :thumbsup:


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Idealne do DSB!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seb

A to nie były mureny? :whistle:


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, mureny nie mają takiego pyska:lens8103021_1328284811-----za.jpg


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to maluszek :) fajne to sie znajduje wynalazki przy okazji dostawy skały, na dnie boksów, ostatnio się trafiły dwa, (nie licząc malych) czarne, grubości kciuka i długości około metra, tak obleśne że do dziś mnie trzęsie jak sobie przypomnę :thumbsup:

Powinieneś robić fotki delikwentów i sprzedawać :)

Ciekawe czy byłoby dużo chętnych ....


akwarium 100x55x45; lampa Ati sunpower 6x39; obieg Tunze Silence 1073.020; cyrkulacja 2x6055, odpieniacz DYI BK160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażasz sobie ile tego tałatajstwa na dnie boksów łazi, po kilka modliszek, po garści krabów, wężowideł i wieloszczetów nie licząc :)


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się tam podoba fajny , kiedyś na początku miałem takiego 15 byłem mocno ciekawy i zadowolony,ale coś go wciągneło bo były jego kawalki porozwalane w ukwiałach szklistych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys widzialem filmik na YT jak gosciu pokazywal (ukladal wzdluz samochodu) faktycznie duzego wieloszczeta. Mial chyba z 1,5m dlugosci (ale to pewnie nie tylko ja widzialem :) ).

Pozdrawiam

Też takiego widziałem, ale tamten miał 1,5 metra jak się skurczyl-w wodzie bylby jeszcze wiekszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mój maluszek i jego jeszcze mniejszy kolega mieścili się spokojnie w szklance :smiling:

post-12156-0-16014700-1348266746_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W akwarium funkcjonującym baardzo długo, nigdy nie był zauważony. Dopiero podczas przebudowy skały się ukazał :) Na zdjęciu "część" prawie 1.2 m kolegi. Niestety nie udało się go odłowić w całości.

wieloszczet

grubości kciuka i długości około metra, tak obleśne że do dziś mnie trzęsie jak sobie przypomnę :thumbsup:

Oj dokładnie :D

:waving

Edytowane przez event (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.