Skocz do zawartości
Arkadiusz2607

tmc 1000HD led reef light

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie używa ktos tego sprzętu : Mój odnośnik

Mam akwarium 34x34x34cm miałem inne led na oku ale koleś nie odpowiada :( i zastanawiam się nad kupnem tego wynalazku . Kolega chce odsprzedać za 100£ 4 miesiące używane.

10x 3W CREE LED 7x białych 14K 3x niebieski 50K. Co sądzicie ? Da rade ? Chciał bym jakieś lps trzymać w tym akwarium...,

Edytowane przez Arkadiusz2607 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem taką lampę, bez dodatkowego światła royal blue całość wygląda blado. lampka niby ładna niby wszystko fajnie ale ilość niebieskiego światła za mała nawet jak dla lubiących jasno i bez fluorescencji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A koralowce były szczęśliwe,rosly ? bo z niebieskie światło zawsze można jakieś małe dodać ;)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50K blue ? Nie przeginają ?


90x40x65 + sump 50x35x42. Cree DIY (36RB+16CW+1R+1G), Tunze 6045, Aquabee UP 2000, Tunze DOC Skimmer 9006. >25kg LR, refugium, DSB. Zasadniczo od 13.01.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że dawno takiego kitu nie widziałem. Ciekawe czy Cree wie że produkuje ledy 14k. Oj bardzo by się zdziwili.

Poza tym w kelwinach podajemy tem. światła białego, więc 50k to już kpiny.

Reasumując: składacz ma zerowe pojęcie o tym co pisze i co składa. Wykorzystując najlepsze dostępne ledy dał idiotyczny stosunek białych do niebieskich i kretyński opis "paratechniczny". Tylko pogratulować. Lampa będzie świeciła wściekle białym światłem bez odrobiny niebieskiego.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po dodaniu świetlówki Philips 08 podobno rosły. bez tego raczej słabo.

Te 50.000K to zwykła cree blue, nic specjalnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.