Skocz do zawartości
grzeniu3754

Reputacja lub odejscie

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem dowiedzieć się skąd się bierze w "prawie forum" reputacja o danym forumowiczu....

mam reputacje -2 jestem forumowiczem częściej odwiedzającym forum i piszący więcej postów niż niektórzy od roku 2009, a ja jestem od 2011 lub 2010.

chamstw i wylgaryzmów nie używam, przekrętów na targowisku nie stosuje a mimo to ktoś mi utrudnia życie na tym forum wpisując mi do dzienniczka ucznia -2.

Więc tu się nasuwa pytanie.

Czy na tym polega zabawa w bycie forumowiczem że raz jest gorszym a raz lepszym zależy jak loteria stwierdzi czy ktoś dał ciała lub komuś się nudziło i sobie oczernił jedno imię czy login. Pytanie jest to do założycieli forum.

Albo jakoś się dogadamy albo usuwam się z forum i kończymy na tym moją znajomość z wami a szkoda bo dobrzy ludzie tu są i napewno się zdziwili że pisze z taką sprawą... gdybym był chamem już bym nawrzucał wulgaryzmów usunął konto bądź nie i jechał na nieprawdziwych danych i nowym loginie a tego nie zrobię bo chcę wyjaśnienia tej sprawy. Inaczej bym nie pisał.

Zapraszam kolegów i koleżanki do wypowiedzi i rozmów.

Pozdrawiam Grzegorz.

Edytowane przez grzeniu3754 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz już tylko minus jeden:)O już zero.

Chciałem dowiedzieć się skąd się bierze w "prawie forum" reputacja o danym forumowiczu....

mam reputacje -2 jestem forumowiczem częściej odwiedzającym forum i piszący więcej postów niż niektórzy od roku 2009, a ja jestem od 2011 lub 2010.

chamstw i wylgaryzmów nie używam, przekrętów na targowisku nie stosuje a mimo to ktoś mi utrudnia życie na tym forum wpisując mi do dzienniczka ucznia -2.

Więc tu się nasuwa pytanie.

Czy na tym polega zabawa w bycie forumowiczem że raz jest gorszym a raz lepszym zależy jak loteria stwierdzi czy ktoś dał ciała lub komuś się nudziło i sobie oczernił jedno imię czy login. Pytanie jest to do założycieli forum.

Albo jakoś się dogadamy albo usuwam się z forum i kończymy na tym moją znajomość z wami a szkoda bo dobrzy ludzie tu są i napewno się zdziwili że pisze z taką sprawą... gdybym był chamem już bym nawrzucał wulgaryzmów usunął konto bądź nie i jechał na nieprawdziwych danych i nowym loginie a tego nie zrobię bo chcę wyjaśnienia tej sprawy. Inaczej bym nie pisał.

Zapraszam kolegów i koleżanki do wypowiedzi i rozmów.

Pozdrawiam Grzegorz.

Edytowane przez bazyl (wyświetl historię edycji)

600 litrów , w obiegu 750 l, , LR 70 kg, PS Hyperion , Franek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i sie wyzerowalo :p


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak to działa? ktoś ci wystawia od tak plusy czy jak? pozdraiwam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami omsknie się ręka i masz babo placek.

a jak to działa? ktoś ci wystawia od tak plusy czy jak? pozdraiwam


600 litrów , w obiegu 750 l, , LR 70 kg, PS Hyperion , Franek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zasluzysz to + jak nie to -. Jak gadasz bzdury (przykladowo) to - (zazwyczaj), itd, itp.

Regulowane przez forumowiczow :)

Pozdrawiam


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dole w czyimś poście masz + i -. Jeżeli podoba ci się wypowiedź lub inna rzecz (filmik, zdjęcie itp) to dajesz plusa :) A jak nie to dajesz minusa. Ot cała filozofia :yes


Akwarium 100x50x50 + sump 63l zasolone 7.09.2012

3917_3922.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się kto sie tu bawi takie jadki i minusiki.

Wściekać się nie wściekam ale spoko i dzieki za wyjaśnienie. o takie drobnostki twoje imie jest podkreślane na czerwono... dziwne... proponuje zmiane na oceny miesieczne a potem roczne reputacji :) pozdro

Edytowane przez grzeniu3754 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzeniu3754 zachowujesz się jak dziecko. A szantażem "...bo odejdę" no cóż sam wystawiłeś sobie świadectwo.


Akwarium 216L, sump 90L. Maszynownię obsługuje odpieniacz Twistman OB150INT. A za słońce robi lampa Giesemann 1x250W HQI 4x24W T5.

W charakterze nadzoru średniego jest sześć kotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasypią Cie zaraz plusami i zostaniesz guru na forum :)


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tego tak nie odebrałem, cóż.

Kazdy to roznie interpretuje ale ja tez tego tak nie odebralem


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie którzy tak wyrażają swoje zdanie na temat pisanych postów odpowiedzi w postach zadawanych pytaniach itd...nie ma co się denerwować,a pisanie postów z ciągłym zapytaniem nie nalezy do lubianych więc pewnie ktoś ci tam dał minusa kiedyś ale tym postem podbiłeś reputację heh :clap:


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz te plusy pokasuję.

a minusy miałeś za:

niewiedzę:

http://nano-reef.pl/topic/37217-jesli-wodke-do-wody-to-uv-ke-wylaczyc/page__p__349917#entry349917

za pisanie post pod postem

http://nano-reef.pl/topic/37241-hw-calcium-marin-plus/page__p__350218#entry350218

A do tego służą guziki + i -

A jak będziesz chciał skasować konto to PW do mnie i po sprawie.

:welcome:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą miałem okazje nawiązać z kimś transakcje czy wymiane na forum i było... ale zaraz ty masz -2 "przykro mi ale z krętaczami się nie zadaje" nie wkurzyl byś się... ale dobra temat skończony i dzięki za wyjaśnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne :)


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz te plusy pokasuję.

a co boisz się że Ciebie prześcignie :harhar:

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to żeby być uczestnikiem forum trzeba być medium i wiedzieć wszystko i się nie mylić? to po co wtedy rozmowy z innymi??

a bykami moimi się przejmujesz a spójrz co inni wypisują i nie poprzestawaj na ocenianiu mnie bo to nie jest godne moderatora skoro się obija w przestrzeganiu prawa na forum. przejrzałem wykaz i wiele stron są ludzie na 0 lub + z reputacją a walą byki że aż miło. moge znaleźć i cytować kolejnych ale nie o to chodzi chyba tutaj...

W11 normalnie :)

Edytowane przez grzeniu3754 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaatam ...odpuśćcie grzeniu3754 ma swoje 5min na forum bo przecież na prawdę to liczą się nasze zbiorniki :thumbup:


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś przejmuje się plusikami lub minusikami ?

Ostatnio jakaś moda nastała na "obdarowywanie" się tą "dobrocią" ale momentami to przesada.Fakt że miło jest zobaczyć że ktoś dał plusa,jednak minusowa reputacja nie oznacza chyba że ktoś jest złym forumowiczem lub nie daj Boże człowiekiem.To cienie i blaski życia w naszym wirtualnym ,posolonym świecie :D

Ale się rozpisałem :p

Pozdrawiam Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie w jednym czy drugim temacie nie spodobała się komuś twoja wypowiedz i kliknął na minusa, to nie musi jednak świadczyć że ktoś jest do kogoś wrogo nastawiony. Sam osobiście wolałbym aby reputacja ograniczała się do punktowania typu >Pomógł x 15< tak jak to jest na innych forach. Aktualny system dodawania plusów przypomina dzielenie cukierkami, na osłodę po swoim poście dostałeś dwa plusy i już masz konto czyste :)  


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

Dostałem minusa :crybaby: :crybaby: idę poskarżyć się adminą :rofl:

Bądzmy poważni a nie płaczmy o jakieś plusy i minusy albo wystaw na targowisku ogłoszenie "kupię plusiki na NR"

Edytowane przez dieter25 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzeniu3754 - Ale po co teraz cwaniakujesz ?

PO pierwsze jestem adminem a nie modem i po drugie to nie ode mnie masz te minusy tylko od forumowiczów.

Skończ dyskusję i już.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.