Skocz do zawartości
adam12

210L morszczaka

Rekomendowane odpowiedzi

No, fotki już lepsze. Tylko ta skała wygląda na strasznie ciężką. Zbiornik nie wygląda na czteromiesięczny, zdecydowanie skombinuj lepsze testy (nie znam nikogo, kto używa azoo, ich wiarygodność to całkowita niewiadoma).


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem chciałem sprawdzić jak działają ale ma sere i wysyłam do sklepu część skały była sucha i zrobiła się ładnie fioletowa :unworthy:

Edytowane przez adam12 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja 3 letnia córka pisze poprawniej od Ciebie. Weź się lepiej za naukę pisania i czytania, a nie akwarium. 17 lat??? świetlana przyszłość czeka ten kraj. Przepraszam, za OT, ale ręce opadają.


Sygnatura;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą Silver .Co raz więcej wbija ludzi typu - Czejść w mojim akwariumie jest pusto . Dacie mjękasy i młoże jakiś mały łukwiał :unworthy: : jeżeli nie zna się ortografii proponuję zaopatrzyć się w odpowiedni program <_<


..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta pseudogorgonia jest chyba martwa :(


zoasy to kwintesencja koralowców

solanka ponownie kreci się od czerwca 2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obraź się Adam, ale dla mnie ta woda wygląda jak z jeziora i to takiego 3 klasy czystości i nie wydaje mi się żeby to była wina aparatu :wacko:


4328_6803.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się coś wydaje że to nie aparat, wygląda to tak jak byś tam lał dużo vodki.


4715_4728.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się coś wydaje że to nie aparat, wygląda to tak jak byś tam lał dużo vodki.

Miałem taką wodę w trakcie dojrzewania, ale dobre bakterie i i odpieniacz załatwiły sprawę w 3 dni :)


4715_4728.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie poznasz wyników z porządnych testów i nie dostaniesz lampy z serwisu odpuść sobie jakiekolwiek nowe zwierzaki.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche nie tak się zrozumieliśmy mówiąc o życiu chodziło o makroglony i miękkie jestem właśnie na etapie tworzenia filtru glonowego z ciągłym dopływem wody z akwarium zbiornik już stoi brakuje mi tylko glonów czy ktoż ma taki rodzaj filtru oto model mojego skały ma jest o koło 6kg

post-14784-0-62908500-1344380540_thumb.png

Edytowane przez adam12 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam12 czy Ty chociaz czytasz wypowiedzi innych? Masz totalnie w nosie co ludzie pisza, zalozyles dopiero baniak, masz kisiel zamiast wody, na rady ludzi nawet nie odpowiadasz a wyskakujesz z filtrem glonowym? Masakra :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: Gdzie niby masz ten sump, ze nie mozesz dac jego fotki? Na dachu domu? Daj fotke sumpa i fotke CALEGO akwarium bez zblizen, lacznie z szybami, sprawdzimy czy biala woda to wynik aparatu czy naprawde taka jest.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sump jest zabudowany w szawke mam tylko małe okienko by przynim manewrować jak coś się psuje to rozkręcam ale wtedy musze wyłączać zasilanie bo kopnie mnie prąd a to niesłurzy dobrze akwarium :rambo: zdjęcia wstawie rano :w00t: akwarium ma 4 miesiące tak jak pisałem miałem już wcześniej akwarium 100L ale musiałem usunąć :smoke:

troche po 24 więc mogą być błedy ort w durzej ilości :rtfm:

Edytowane przez adam12 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gorgonia żyje tylko chowa polipy w dzień a wysuwa w dzień <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche po 24 więc mogą być błedy ort w durzej ilości :rtfm:

bledy w duzej ilosci to robisz bez wzgledu na godzine... proponuje poczytac slownik ortograficzny bo czytac sie tego nie da.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie pisze idealnie ale ty też nie :realmad:

bledy w duzej ilosci to robisz bez wzgledu na godzine... proponuje poczytac slownik ortograficzny bo czytac sie tego nie da.

błedy w dużej ilości to robisz bez względu na godzine... proponuje poczytac slownik ortograficzny bo czytać się tego nie da.

radze to samo kartka po kartce :rtfm::rant:

innych rozumiem w 100 procentach piszą bezbędnie i za to wielki plus :thumbup: i tak też zrobiłem ale dla ciebie powinien być minus :thumbdown: z przyzwoitości go nie daję bo w informacj że robie błędy sam zrobiłeś ich 6 polskie znaki nie gryzą trzeba nacisnąci Alt i literke z kturej chcesz zrobić np.ł

l + Alt = ł

a + Alt = ą

c + Alt = ć

s + Alt = ś

n + Alt = ń

z + Alt = ż

e + Alt = ę

jak masz uszkodzoną klawiature to kopiuj z innych postów :nuke:

Edytowane przez adam12 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że też macie siły i chęci odpisywać. Wasze słowa niczym grochem o ścianę... :) Dajcie czas Adamowi - i baniak i on dojrzeje... w swoim czasie coffee.gif


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz uszkodzoną klawiature to kopiuj z innych postów :nuke:

:respect:

adam12 nie trac wiary...bedzie dobrze :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gorgonia żyje tylko chowa polipy w dzień a wysuwa w dzień <_<

Czegoś tutaj nie kumam :question:


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość buczi82

sump jest zabudowany w szawke mam tylko małe okienko by przynim manewrować jak coś się psuje to rozkręcam ale wtedy musze wyłączać zasilanie bo kopnie mnie prąd a to niesłurzy dobrze akwarium :rambo: zdjęcia wstawie rano :w00t: akwarium ma 4 miesiące tak jak pisałem miałem już wcześniej akwarium 100L ale musiałem usunąć :smoke:

troche po 24 więc mogą być błedy ort w durzej ilości :rtfm:

... a mozesz zrobic fotke tego okienka ? ja nie mam msca jak otworze drzwi od szafki, a jakbym mial tylko okienko i do tego rozkrecac cos tam co chwile zeby sie do niego dostac to juz w ogole, a o pradzie juz nie wspomne bo nie mam pojecia o co chodzi :question:

w pierwszym poscie napiales ze na fotce nie widac cyrkulacji, gdzie masz zamontowane te pompy ?

Pokazales fotke z odpieniaczem, gdzie ten odpieniacz trzymasz i czy mozesz zrobic zdjecie calosci ?

"Adam12" zeby sie nie okazalo ze te 12 to wiek :)

Edytowane przez buczi82 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie pisze idealnie ale ty też nie :realmad:

jak masz uszkodzoną klawiature to kopiuj z innych postów :nuke:

koles, masz jeszcze mleko pod nosem a fikasz. gdybys nie zauwazyl i byl zbyt malo inteligentny aby to sprawdzic to nie jestem w polsce aby miec w kompie polskie znaki, poza tym pomijanie ogonkow nie jest zaliczane do bledow ortograficznych. jak ty jeszcze zyles w ojca pleminku to popularna byla taka pisownia w poczatkowych czasach internetu, wrecz byla uznawana za poprawna. jestes zwyklym ignorantem, nie robisz nic poza meczeniem zwierzakow, nie czytasz ani nie stosujesz sie do rad innych a na sile probujesz jeszcze na kogos skakac. z takim podejsciem stracisz tylko kase i zameczysz zwierzaki, ktore i tak padna. nara!!!


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest po prostu niesamowite - radzę odpuścić sobie gościa bo i tak pisanie do niego nic nie daję :thumbdown: . Najlepsze jest to , że taki temat ma ogromną popularność , a niektóre normalne z normalnymi pytaniami : tragedia <_< . Trzeba błagać aby ktoś odpowiedział :realmad:


..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a o pradzie juz nie wspomne bo nie mam pojecia o co chodzi :question:

pewnie rodzice pastucha zalozyli aby lap nie pchal :lol: :lol:

dla mnie to zwykly sciemniacz po ktorym widac, ze kreci. wystarczy okienko na reke aby zrobic foto, ciekawe jak on robi codzienna pielegnacje albo wyjmuje kubek od odpieniacza.

Edytowane przez CNCRob (wyświetl historię edycji)

Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję dać sobie spokój,albo najlepiej zamknąć temat który i tak jest skazany na niepowodzenie przez ściemę jaką nam tutaj adaś wpycha...zwróćmy uwagę że takich forumowiczów jak adam jest coraz to więcej chodzi mi o ostatnie dziwne posty typu co łaska,albo mam okwa od roku i stoi puste albo jeszcze coś tam...pzdr dla wytrwałych w pomoganiu

Edytowane przez bober6662 (wyświetl historię edycji)

4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.