Skocz do zawartości
siwy811

dwodniowy wyjazd!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, mam maly problem, mosze wyjechac w piatek kolo wieczora na dwie noce, powrot w niedziele popoludniu, i nie wiem czy moge zostawic ryby bez karmienia przez te dwa dni, akurat taki pech ze wszyscy ktorym moglem zaufac i mogliby sie zaopiekowac akwa sa na wakacjach :/ ,reszte inne jest ok, dolewka jest, wszystko automat, tylko karmienie, to jak chlopaki mozna je zostawic na dwodniowa glodowke??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała dieta im nie zaszkodzi :) Prędzej martwiłbym się o nieprzewidziane przerwy w dostawie energii elektrycznej :)

Edytowane przez jaszczomp (wyświetl historię edycji)

c4ca4238a0b923820dcc509a6f75849b.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje, że problemu nie powinno być.

Chyba, że masz Pseudanthiasy... one lubią jeść i powinny być karmione codziennie przynajmniej raz.

Ale przetestuj i daj znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki za szybka odpowiedz... pseudanthiasow nie mam wiec problem z glowy hehe. kamien z serca spadl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden problem - po to chyba jest to forum.

Oby zwierzaczki miały się dobrze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty sie o dwa dni martwisz? ja na dwa tygodnie wyjezdzam :)


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym mojich 2 dni bez szamy nie zostawił.No ale każdy zbiornik jest inny GL/HF


Deltec Microreef 200l Max spec 160w16k.3*mpw10wes.Reeflink. Vertex 150.Vertex Libra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przed tygodniowym wyjazdem kupilem automatyczny karmnik, takie kolko okragle z 14-ma komorami, wiec sie wie dokladnie ile jedzenia wyleci za kazdym razem. Kolko kreci sie powoli wiec zarcie nie wypada cale od razu tylko powoli po kilka pelletek. Napedzane to jednym paluszkiem, z mechanicznym zegarem.

Reszta mi sie dozuje sama, no oprocz jedzenia dla korali.


65L Tank + Deltec MCE600 + Eheim Pro 3e 2078 Canister (only live rock) + custom made Bio-Pellets reactor. 2xVortech MP10W. Pacific Sun "Black Python" 160W Cree LED. No socks. No sump. No water changes.

Feeding daily: Live Reef Flourish, Oyster Relish, Rotivits - enriched rotifers

Galeria

2207_2219.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoję za tydzień zostawiam na 7 dni pod okiem teściowej...masakra.Już ją szkolę co ma robić i ile czego dawać.Ni ufam tym karmnikom elektrycznym,po za tym karmnik elektryczny sypie pokarm na tafle wody i pływa aż go wciągnie obieg wody dlatego wole ręcznie dawać

Edytowane przez bober6662 (wyświetl historię edycji)

4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, że dobrze mają się Twoje rybcie jak martwisz się o dwudniową głodówke.

Moje przyzwyczajone są do przerw w karmieniu :whistle:


90x40x65 + sump 50x35x42. Cree DIY (36RB+16CW+1R+1G), Tunze 6045, Aquabee UP 2000, Tunze DOC Skimmer 9006. >25kg LR, refugium, DSB. Zasadniczo od 13.01.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.