Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziś wybrałem się do erybki i kupiłem hepatusa około 3cm od wpuszczenia czyli 5h temu chowa się w śród skałek i lerzy pod numi bokiem czy to normalne, w sklepie pływał normalnie, inne ryby mają się dobrze.

Edytowane przez barteoszek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:wacko:

może jakiś filtr spamu?

Edytowane przez petrus1 (wyświetl historię edycji)

Pozdrawiam, Piotr

"Wykrzyknik, który sflaczał, staje się znakiem zapytania." S. J. Lec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, trzeba obserwować ale na Twoim miejscu póki co bym się nie martwił. Daj mu jeszcze chwilę na aklimatyzację. Ten typ tak ma. Pamiętasz Dori z Nemo - też była zwariowana :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, trzeba obserwować ale na Twoim miejscu póki co bym się nie martwił. Daj mu jeszcze chwilę na aklimatyzację. Ten typ tak ma. Pamiętasz Dori z Nemo - też była zwariowana :-)

widzę że masz dobre serducho ale nie daj się nabrać :vava:


Pozdrawiam, Piotr

"Wykrzyknik, który sflaczał, staje się znakiem zapytania." S. J. Lec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam wątpliwości że to klon. Może ktoś z moderacji czy admin się tym zajmie proszę.


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że masz dobre serducho ale nie daj się nabrać :vava:

petrus1 - masz na myśli sklep? apropo nabierania? :whistle:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

petrus1 - masz na myśli sklep? apropo nabierania? :whistle:

yacha :clap:


Pozdrawiam, Piotr

"Wykrzyknik, który sflaczał, staje się znakiem zapytania." S. J. Lec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj musisz być cierpliwy ,ryba ta dlugo sie aklimatyzuje chowanie w skaly to normalna rzecz ,u mnie też tak sie poklada na boku Ważne jest aby teraz jej nic nie gonilo [inne ryby] i nie ploszyć jej ,może dostać wysypki [coś jak ospa] przechodzi po okolo 2-3 tygodnie karm dobrze ,solowce z czosnkiem ,mozesz troszke banana i bedzie git .Mój mial też 3 cm jak go kupilem teraz ma okolo 8 cm normalnie jak śmietnik wszystko zeżre , pozdrawiam Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaa, chciałem kolegę podtrzymać na duchu i dać odrobinę nadzieji. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś rano miałeś jeszcze problem z akwa i prosiłeś o wodę a wpuszczasz nowe ryby ...

niech się jakiś mod zlituje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nie jestem bartek13524 poprostu trochę mnie to zestresowało i robiłem błedy to mój nowy ulubieniec sami wiecie jak to jest.

wody zabrakło mi do sumpa była awaria ale uzupełniłem braki.

Edytowane przez barteoszek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś wybrałem się do erybki i kupiłem chepatusa około 3cm od w puszczenia czyli 5h temu chowa się w śrud skałek i lerzy pod numi bokiem czy to normalne, w sklepie pływał normalnie, inne ryby mają się dobrze.

to już staje się nudne i nikogo nie bawi :sleeping:


Pozdrawiam, Piotr

"Wykrzyknik, który sflaczał, staje się znakiem zapytania." S. J. Lec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli dajecie się wkręcić (wy znaczy się forumowicze) to odpowiadajcie na bezsensowne pytania:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak Hepatus z e-rybki..... to niestety pewnie zdechnie.....a szkoda!


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cop909 - a co ma piernik do wiatraka? Post do śmietnika.

barteoszek - u mnie pokolec królewski tak często "spał" - w skałach kładł się na boku i odpoczywał. W ciągu dnia też tak robił.


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umnnie wsio co z e-rybki było zdechło. Przynajmniej u 2 ludzi z TEGO forum po zakupach ryb w e-rybce zakupione zwierzęta rózwnież zdechły (wybijając przy okazji 80% innych ryb). To 3 przypadki które potwerdzają tezę że oni prawdopodobnie sprzedają nie zaaklimatyzowane zwierzęta lub po prostu chore. Słyszałem od więcej niż 3 osób (nie liczyć przypadków powyżej opisanych) że i innym wsio zdychało. Dlatego tak brutalnie się wyraziłęm w poprzednim poście. Oczywiście nie życzę mu tego aby broń boże rybka mu padła ale coś przeczucie mam inne...

Edytowane przez cop909 (wyświetl historię edycji)

c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rafał19 - szczęściaż. Mnie ostatnio stuknęli na prawie 30 zł. Kupiłem minerały, miały być po 69 a poczły po prawie 80 zł (pomimo innej ceby na necie). Kolega szukał koralików, dzwoni i mówią mu że mają po 200 a mi powiedzieli że po 150 - wachanie nastrojów.....przy okresie czy co? Ja się spażyłem i odpuszczam u nich zakup jakiegokolwiek życia, sprzęt oczywiście można.

Ale nie o to w tym biega. Niech mu rośnie jak największy!


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest wątek o zakupach w eRybce. Chcecie sobie wymienić informacje na temat rzetelności sklepu, załóżcie do tego nowy temat. (Skoczek - widzisz i nie grzmisz :) )

A zachowanie ryby jest jak najbardziej normalne.


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie masz rację.

Jeżeli kogoś uraziłem swoją wypowiedzią to serdecznie za to przepraszam i już kończę polemikę na ten temat. :unworthy:


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.