Skocz do zawartości
Walker

Stolarnia w Warszawie

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje namiarów na stolarnie w Warszawie w której mógłbym zamówić płyty zgodnie z dostarczonymi formatkami pod budowę szafy. Oczywiście poza profesjonalnym podejściem liczy sie też dla mnie cena :)

Temat jest da mnie o tyle istotny że ta szafa to jeden z warunków jaki muszę spełnić żeby urobić moja "drugą połowę" na nowe 700l w salonie - więc sami rozumienie sprawa jest naprawdę poważna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a klejenie "żelazkiem" to zły pomysł? Zarobiłem w swoim życiu dwie szafy ale zawsze z oklejonych już prostokątów teraz projekt będzie dużo bardziej złożony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to na włochach jest hurtownia, która zwie się MAZI czy MAAZI jakoś tak, i oni wycinają formatki z płyt, tylko podajesz co potrzebujesz a oni Ci mówią ile płyt będziesz musiał kupić, a co lepsze od razu mówisz jaką chcesz okleinę i z czego mają być formatki. polecam MDF albo HDF, któreś z tych nie chłoną wilgoci i można je potem przemalować wg. upodobań np. lakierem samochodowym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedź trasą 719 do Grodziska Mazowieckiego. Miniesz Milanówek i po prawej stronie przy bocznej ul. Kasztanowa (za Tesko trzecia) jest hurtownia płyt i okuć meblowych. Tną na wymiar, obklejają, wiercą otwory pod zawiasy i mocowania. Tylko, że musisz kupić całą płytę.

Znalazłem adres: Milanówek ul. Królewska 156 tel 22 724 70 59



140l + 42l + 12l podmiana; obiegowa NJ4500; cyrkulacja JVP-101;

DSR

UAPS

Zalane 18-11-2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z MDF-u raczej nie robi się szaf,zazwyczaj z tego są fronty do mebli kuchennych.HDF to zazwyczaj cienka płyta "pilśniowa".

W mojej firmie też można zamówić pocięte i oklejone płyty na wymiar.Klient podaje wymiary ja wrzucam to do programu rozrysowującego i po chwili mamy ilość potrzebnych płyt i okleiny.Grubość okleiny można też wybrać 0,5-1-2 mm,ale trzeba pamiętać,że przy 2mm już trzeba tą grubość okleiny odliczyć.Jak będziesz zamawiał to można zaoszczędzić na płycie określając,że niewidoczne elementy mogą mieć kierunek usłojenia obojętny wtedy mniej odpadów wyjdzie.Ja szafy oklejam zazwyczaj okleiną 0,5mm.

Edytowane przez inmar (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Marku szczerze mówiąc liczyłem na twoją "dobrą radę" :) w tym temacie ale obawiam się że jak bym zamawiał płyty u Ciebie to ich transport do Warszawy kosztował by mnie drugie tyle :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie...polecam Ci stolarnie na ul. Grodzieńskiej. TANIO i solidnie, wybór płyt duży... a obok jest sklep gdzie kożesz kupić uchwyty, nówżki do szafek itp, itd- wybów ogromny! Ja robiłem tam szafkę, zapłaciłem 110 zł pod serę. Boki oklejają na miejscu!

I jeszcze jedno, płacisz tylko za to co kupujesz a nie za całą płytę!

Edytowane przez cop909 (wyświetl historię edycji)

c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transport raczej tak daleko na pewno byłby nieopłacalny.Za cięcie jedne firmy biorą za mb inne za sztukę.U mnie płyta kosztuje 180zł,koszt cięcia 20zł za sztukę a oklejanie 3zł mb,tak dla orientacji podaję ceny.Jak będziesz potrzebował rady to pytaj.Co do drzwi suwanych polecam Lagunę,Bimak,..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno, nie liczą za jakieś cięcie za metr itp. Płacisz tylko! za płyte którą kupujesz i za okleinę. Oklejają maszynowo na miejscu-super.


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz się pobawić np. takim programem (wybierasz płytę i jedziesz dalej z konfiguracją), daje to jakiś pogląd na koszty i zużycie okleiny i materiału (chociaż ceny na tej stronie są mocno przesadzone). Możesz druknąć rozkrój i pokazać gotowy w stolarni. Jeżeli wybierzesz mało standardowy kolor, to przy niewielkich ilościach (np. na wstawki) mogą Ci coś doliczyć za ściągnięcie płyty.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie...polecam Ci stolarnie na ul. Grodzieńskiej. TANIO i solidnie, wybór płyt duży...

Mówisz o tym: http://www.forplyt.pl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tam są dwie stolarnie. Tnik w ten za tą dużą firmą bo mają bardzo tanio a tutaj (mieści się obok) możesz kupić uchwyty itp. Plyty tniemy 0o 40m za tą firmą w takiej niedużej stolarni.


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz się pobawić np. takim programem (wybierasz płytę i jedziesz dalej z konfiguracją), daje to jakiś pogląd na koszty i zużycie okleiny i materiału (chociaż ceny na tej stronie są mocno przesadzone). Możesz druknąć rozkrój i pokazać gotowy w stolarni. Jeżeli wybierzesz mało standardowy kolor, to przy niewielkich ilościach (np. na wstawki) mogą Ci coś doliczyć za ściągnięcie płyty.

Projekt robię w programie pro100 :) bardzo fajne narzędzie - niestety płatne :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbliżej siebie masz Mazi na Górczewskiej naprzeciwko Wola Park na terenie dawnej bazy budowlanej.Chłopaki sprawdzone, krótkie terminy wszystko mają i robią na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Co to za stolarnia która w płytach wiórowych a nie w drewnie robi - wiórarnia a nie stolarnia ;%29.gif .

Edytowane przez nanokaczor (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stolarnia to miejsce gdzie się meble robi,poza tym prawdziwych stolarni już jest coraz mniej.Nikt nie kupuje już mebli z drewna bo wolą kupić z płyty wiórowej i w tej samej cenie kupić samochód,hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Mój dziadek żył ze stolarstwa, ojciec dorabiał robiąc schody. Dla mnie to już jest tylko zabawa.

Drewniane meble i jachty jednak mają swój styl i nie tylko są ładniejsze i dużo bardziej trwałe ale też nie śmierdzą toksycznym klejem. Drewniane sprzęty to luksusowy towar - jak 20 lat temu mercedes.

Edytowane przez nanokaczor (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw mebli kuchennych kosztuję drugie tyle jeśli zmieni im się tylko fronty z MDF na drewniane,ale to już i tak jest szajs z fabryki jaki najczęściej się stosuje.Jeśli już robiłem to brałem z tej firmy bo samemu nie opłaca się robić,u nas nie ma klienta,który by zapłacił sporo więcej za porządny materiał.Można sobie zobaczyć,dość ładna stronka.

http://www.drewpol.pl/product/single/id/19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.