Skocz do zawartości
lukaszra

Puellaris czy Strigata ??

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

mam zaiar kupic 2 babki kopiace

ktory gatunek lepszy ??

slyszalem ze strigata

ale co ogladam jakis filmik to ta puelarris kopie a strigata sobie plywa hahah :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem te i te. strigata dużo więcej kopie jest żywsza ale minusem jest to że piasek będziesz miał wszędzie

Osobiście polecam Strigate


Start 1.03.2012 250L + 96L sump, LR 18kg, LS 18kg, NJ3000, Schuran Jetskim 120, ATI 6x39w, Tunze 6045 i 6095 probiotyka z AF

http://nano-reef.pl/...us/page__st__60

4718_4730.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup sobie 2 puellaris , fajne babki , bedziesz z nich zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam puellaris i jestem zadowolony i polecam.


b63d73112ec74cf8f521afe581428e01u1573a17

 

Pozdrawiam.

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko zanim kupisz pullearis to skombinuj sobie porządną koronę/inne zabezpieczenie krawędzi baniaka, bo te babeczki uwielbiają skakać jak się przestraszą.

A są bardzo płochliwe .... naprawdę bardzo....


Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

puellaris bym brał


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plochliwa zalezne chyba od okazu. Moja jest spokojna i nawet jak wkladam lape do akwarium nie chowa sie. Cieszy mnie to,ze nie zasypuje mi korali piachem tak jak ma to w zwyczaju strigata. Kopie przy dnie i caly piasek w akwa bialy :-)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co napisałem wynika z moich doświadczeń z tym gatunkiem .... moją płoszył nawet ruch przed baniakiem zanim się światło włączyło ....

I tak skakała że nawet zakrycie baniaka około 50 % powierzchni od góry potrafiła przeskoczyć.... 6 razy ją zbierałem z ziemi, niestety a 7 raz się spóźniłem.

I jestem przed wyborem kolejnej koparki do siebie...


Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku miałem 2 puellariski i jedna mi wyskoczyła, też były płochliwe i tylko wystarczyło podejść do baniaka a one sp***rzały pod skałe natomiast strigate są żywsze tylko że chwytają piasek i roznoszą po całym baniaku ale po tygodniu jak ułożyły piach już było znośnie korale już się tak nie stresują no i przy nich mam dużo czystszy piasek ale to jest tylko takie moje skromne zdanie


Start 1.03.2012 250L + 96L sump, LR 18kg, LS 18kg, NJ3000, Schuran Jetskim 120, ATI 6x39w, Tunze 6045 i 6095 probiotyka z AF

http://nano-reef.pl/...us/page__st__60

4718_4730.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki chopaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puellaris....zdecydowanie polecam, kopie dosyc intensywnie ale nie roznosi piachu po calym akwa. Już kiedys taką miałem ale niestety wyskoczyła a dzisiaj właśnie jedzie do mnie nowa po długich poszukiwaniach. Robi naprawdę kawał dobrej roboty, przy piachu. Ale obowiązkowo szczelne przykrycie i nocne oświetlenie. Moja wyskoczyła w chwili jak poszedłem do drugiego pokoju po suplementy i nawet nie zauważyłem, a trwało to może minutę?

Wysłane za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.