Skocz do zawartości
ozim

Super aukcja na Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma akwarium :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej grafomańskie wypociny powtarzającego klasę ucznia szkoły podstawowej. Służący jedynie nabiciu oglądalności (Wyświetleń: 24169). Bo do zakupu gruchota, raczej nie skłania. Poziom humoru również daleki od akceptowalnego.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już jest 25115 wyświetleń :)

Ja myślę, że gość to sprzeda z powodzeniem. Właśnie dlatego, że podchodzi do tego zupełnie inaczej.

Poza tym wydaje mi się, że czasem trzeba podejść z humorem do pewnych rzeczy.

Zwłaszcza w społeczeństwie jakim my jesteśmy - wiecznie niezadowolonym i wiecznie narzekającym :)

Darek


5629_5719.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest spora różnica pomiędzy zabawnym opisem, a na przykład, wyzywaniem policji od milicji - która kojarzy się jednoznacznie. Już zapomniał o tych co oddali życie na służbie.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeee tam dale przesadzasz, ja czytałam w pracy to musiałam trzy razy przerywać tak rechotałam. Dzieciaki obsługiwałam we łzach, bo nie mogłam się powstrzymać. Jest różnica pomiędzy ironią a satyrą, tu jest dużo humoru. A czy najwyższych lotów? Pewnie nie, ale nie lubię tych ą ę kawałów, bo jestem blondynką wolę te łopatologiczne bez ukrytego sensu. Jak dla mnie rewelacja :)


4328_6803.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeee tam dale przesadzasz, ja czytałam w pracy to musiałam trzy razy przerywać tak rechotałam. Dzieciaki obsługiwałam we łzach, bo nie mogłam się powstrzymać. Jest różnica pomiędzy ironią a satyrą, tu jest dużo humoru. A czy najwyższych lotów? Pewnie nie, ale nie lubię tych ą ę kawałów, bo jestem blondynką wolę te łopatologiczne bez ukrytego sensu. Jak dla mnie rewelacja :)

Ja aż się popłakałem. Nawet nie przeczytałem połowy, a już nie mogłem się powstrzymać od śmiechu. Ale gośc ma talent :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej grafomańskie wypociny powtarzającego klasę ucznia szkoły podstawowej. Służący jedynie nabiciu oglądalności (Wyświetleń: 24169). Bo do zakupu gruchota, raczej nie skłania. Poziom humoru również daleki od akceptowalnego.

E, gruba przesada. Rzeczywiście, na siłę chce być zabawny, ale od powtarzającego klasę ucznia szkoły podstawowej dzieli go kosmos. Zauważ, że pisze poprawnie gramatycznie i ortograficznie, a to jest już spore wyzwanie dla sporej części współczesnych licealistów, czy studentów :)

Zresztą. To tylko ogłoszenie, nie ma się co szarpać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.