Skocz do zawartości
Walker

Apple iPhone 5 vs Samsung Galaxy S III

Ranking smartfonów  

111 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Apple iPhone 5 vs Samsung Galaxy S III

    • IPhone 5
      38
    • Samsung Galaxy SIII
      73


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

I to jest pieknę w Iphone, nie masz problemów z brandowany, nie brandowany soft, nie zastanawiasz sie czy na Twoj Hie-endowy sprzęt, za który dałes 2000, wyjdzie aktualizacja, czy może juz producen Ciebie akurat olał. W Jabłku można mówić co się chce ale sprzęt działa i wsparcie techniczne jest przez kilka lat, bez obawy ze dostaniesz info, ze akurat twój model już nie podlega.

Mam kolejnego Iphone 4 i jestem w trakcie zmiany na coś nowszego, Powiem szczerze przymierzałem się do Androida, ale ten soft jest w stanie zabić każdą architekturę sprzętową, to jak Vista na PC. Kupowanie Smarta za dużą kasę, a poźniej dogrywanie antywirusów, programów żeby głupia ksiązka telefoniczna płynnie chodziła mija się z celem.

Nie jestem uzależniony w jakiś sposób od Ipla, ale jakbym miał zarezykować Androida to chyba tylko Nexusa, bo to jedyny sprzęt do którego wsparcie androida idzie w pierwszej kolejności.

Dla mnie testy z rzucaniem telefonu o ziemię mijaja się z celem, odpalanie jednocześnie przeglądarek i pokazywanie jak to S4 zajefajnie śmiga też mija się z celem bo zróbmy ten test po 4 miesiącach używania obu. Moooże jakbym miał problemy z ogrzewaniem w domu to kupiłbym jakiegoś S4 bo jako grzejnik się sprawdza, :-D Panowie telefon który parzy w rękę to jakaś przesada :-).

Pozdrawiam i czekam na krytykę :-D

Marcin


Zbiornik 160 litrów + Sump 40 litrów.

Oświetlenie 100 Watt Ledy

Odpieniacz: Made by Sebastek :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze WP8, któremu jako posiadacz i{hone'a i galaxy SII coraz uwaźniej się przyglądam. System wygląda na dobrze zoptymalizowany, nie wymaga 4-8 rdzeni do przeglądania książki telefonicznej czy netu. sporo telefonów wykonanych znacznie lepiej niż flagowce od np. Samsunga. Problem tylko ( z tego co zauważyłem) to to, że częśc aplikacji darmowych (np. dropbox), które na Androidzie są pozbawione reklam na WP8 je mają. Podobno tapatalk też jest mocno okrojony z funkcjonalności w porównaniu z Androidem. Może ktoś ma tel z WP8 i coś do wątku dorzuci?

A iPhone? Cóż - mam starego 3GS - i zrobiłem błąd ufając Apple, gdy mówiło, że aktualizacje powyżej 4.2.1 nadal są dla 3GS - od tamtego czasu tel to walec drogowy - strasznie zamulił się. Nawet zrezygnowałem z jailbreaka, którego miałem od zawsze na nim by używać go tylko do dzwonienia, muzyki i sms. iOS nie jest idealny ale dla wielu ludzi ma sporo zalet...


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą, win 8 całkiem fajnie działa jedyne co to bardzo marnie z aplikacjami na w/w.

Co do aktualizacji o której wspominasz, miałem 3GS i tam nawet 5.0 soft zdaje się był instalowany, wszystko działało jak się należy, może

coś się sypnęło u Ciebie w Hardware.

Pozdrawiam


Zbiornik 160 litrów + Sump 40 litrów.

Oświetlenie 100 Watt Ledy

Odpieniacz: Made by Sebastek :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam 6.1.3 - jest lepiej niż z "piątkami" ale to już nie to co było kiedyś. Ale nic to, dzwoni, na nowej baterii działa 2-3 dni nie jest źle. Ojciec sobie wybrał Nokię 625 - kawał fajnego dużego telefonu ale nie dla cyferko-maniaków - nie ma FHD, nie ma miliona GB ramu ale działa szybko, bateria też wstydu nie przynosi i jako pierwszy smartphone dla 64 gościa daje radę:) Tylko mógłby być głośniejszy i wibra wyraźniejsza.


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3GS to konstrukcja z przed 5 lat, pokaz mi smarta z Androidem z takim wsparciem :-D

Pozdrawiam


Zbiornik 160 litrów + Sump 40 litrów.

Oświetlenie 100 Watt Ledy

Odpieniacz: Made by Sebastek :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wymieniacie baterie w iphonie ?

Edytowane przez gregior (wyświetl historię edycji)

100x40x45,sump 90x30x38, światło 4xt5 39w, 2x koralia 4500l/h, obieg aqua one 2600l/h, odpieniacz Deltec APF600, pudełko przelewowe

6195_6307.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak wymieniacie baterie w iphonie ?

Są filmiki na YouTube. Prosta czynność. Dwie srubki od spodu i gotowe.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HTC HD ;) Co prawda nie producenta ale z drugiej strony to jest moc Androida ze wsparcie moze byc z wielu poziomow a nie tylko od tego co wymysla w "japku" ;P Gdybym go nie utopil to pewnie mialbym na nim 4.4. ;) Chyba ze uda mi sie go poskladac a sol nie wyzarla wszystkiego ;P


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wymieniacie baterie w iphonie ?

A ja powiem tak:

Iphone 3GS - 2 lata pracował bateria trzymała idealnie

Iphone 4 - 3 lata pracy - i nie mam co wymieniać bo bateria trzyma jak trzymała.

Jeżeli będzie potrzeba wymienić to kolega wyżej powiedział co i jak

P.S. Sony w Z1 też nie mają wymiennej baterii :-)

A jeszcze jedno ja zwolenników Androida nie namawiam do zmiany sprzętu, ludzie sobie chwalą możliwosći ingerencji w Androida, mnie to nie kręci więc wybieram Jabłko.

Pozdrawiam Marcin.


Zbiornik 160 litrów + Sump 40 litrów.

Oświetlenie 100 Watt Ledy

Odpieniacz: Made by Sebastek :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HTC HD ;) Co prawda nie producenta ale z drugiej strony to jest moc Androida ze wsparcie moze byc z wielu poziomow a nie tylko od tego co wymysla w "japku" ;P Gdybym go nie utopil to pewnie mialbym na nim 4.4. ;) Chyba ze uda mi sie go poskladac a sol nie wyzarla wszystkiego ;P

Masz racje wsparcie z wielu poziomów i ani jeden niesprawdzony przez fachowców co do fukcjonalności, powiem więcej sam sobie możesz zrobić soft wrzucić Hacki, wirusy, i puścić do AndroidMarket. To jest potęga Androida. :-)


Zbiornik 160 litrów + Sump 40 litrów.

Oświetlenie 100 Watt Ledy

Odpieniacz: Made by Sebastek :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje wsparcie z wielu poziomów i ani jeden niesprawdzony przez fachowców co do fukcjonalności, powiem więcej sam sobie możesz zrobić soft wrzucić Hacki, wirusy, i puścić do AndroidMarket. To jest potęga Androida. :-)

I tu sie mylisz. Od kilku dni Cyanogen jest dostepny w sklepie Play. Z grupki fascynatow zrodzila sie nowa firma :D Poczytaj jak zaczynali chlopaki od CM a jak to wyglada teraz :D :D

A co do IPhona nie bylo ?

http://natemat.pl/22159,pierwszy-wirus-na-iphone-a-w-historii-to-precedens-po-ktorym-moga-pojawic-sie-kolejne

Taaaa ;]


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem zwolennikiem otwartego oprogramowania. Do tego mam mózg by go używać. iOS niesie że sobą ograniczenia. Używam MIUI.

wysłane przez tapatalk


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu sie mylisz. Od kilku dni Cyanogen jest dostepny w sklepie Play. Z grupki fascynatow zrodzila sie nowa firma :D Poczytaj jak zaczynali chlopaki od CM a jak to wyglada teraz :D :D

A co do IPhona nie bylo ?

http://natemat.pl/22...wic-sie-kolejne

Taaaa ;]

Dobre dobre , lubie takie artykuły :-)

Ale uwierz mi nadal się waham, czy ladować w Iphone 5S, czy znowu zarezykować a później na biegu zmieniać na Iphone.


Zbiornik 160 litrów + Sump 40 litrów.

Oświetlenie 100 Watt Ledy

Odpieniacz: Made by Sebastek :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nad czym się zastanawiasz? Ładuj Ajfona.

wysłane przez tapatalk


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.